Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Удължиха я с още два дни-не са си изпълнили плана май?

Аз пък имам точно обратното усещане - че са преизпълнили плана и са удължили срока за да докопат още по-голям пазарен дял.

 

Почти нямам познат, който да не взе по 3-4-5-6 билета от тази промоция.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Може ли едновременно да се ползват и двете отстъпки с промо кода на Мтел и тази на Виза. Между другото промоцията за виза как я ползвате с код Visa, или автоматично цената се преизчислява при плащане с виза карта ?

Също така в темата някъде бях мернала, че при зазкупуване от момондо също може да се ползва тази отстъпка с допълнителен дискаунт

 

Няма време :unsure::blink::wacko::lol:

Връзка към коментар

Аз пък имам точно обратното усещане - че са преизпълнили плана и са удължили срока за да докопат още по-голям пазарен дял.

 

Почти нямам познат, който да не взе по 3-4-5-6 билета от тази промоция.

Май си прав! Аз я приключих с 3 билета но не смятам това за бенчмарк за продажбите им, сега реших да направя един Банкок в началото на Февруари-и за изходящите полети от София, Букурещ и Атина за прозорец от 10 дни почти няма места или са ,,Economy Value,, a Банкок направо е на безобразни цени в сравнение с първата половина на Януари преди промото(а гледам катарците и one world че не ми стигат малко точки за последната карта). Изходящите на Qatar от Истанбул и от двете летища не са пълни (там и Tъркиш отговори с цени че и KLM-Air France са в промо)

Разбира се има много други варианти, но явно наистина са се ,,разпродали,,!

Връзка към коментар

Определено добре се справиха Катарците. Както каза Жоро! Аз приключих с купени 4 билета до Банкок, като от куртоазия, снощи погледнах в сайта им и установих, че сега за същите пари могат само двама души да пътуват до там :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

2 билета бизнес класа на цената на 1

 

Резервирайте до 14ти февруари Вашето вълшебно пътуване за двама в периода април - декември 2017г. на половин цена*

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/companion-offer.page

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Щеше да е хубаво и ако не беше само промоция в "". Цитат от сайта:

 

*Намаленията са на тарифата, върху таксите няма намаление

 

Януари беше супер, но сега не очаквайте добри цени :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Пуснали са отстъпка за ползване на милите по някои маршрути:

http://www.qatarairways.com/PrivilegeClub/easy_deals_one.page?CID=

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знае ли някой нещо за бъдеща прИмоцийка  B) Всеки ден дебна за още два билета за нашия полет (ноември-Мале) и хем ме  е страх да не свършат местата, хем ми се иска платим колкото се може по-малко  :blush:

Връзка към коментар

Не знае ли някой нещо за бъдеща прИмоцийка  B) Всеки ден дебна за още два билета за нашия полет (ноември-Мале) и хем ме  е страх да не свършат местата, хем ми се иска платим колкото се може по-малко  :blush:

За съжаление все още нямаме магелански шпиони на подходящи позиции по авиокомпаниите:). Жалко наистина, но само можем да гадаем. Ако следват шаблона от миналата година, скоро май няма да има голяма промоция.

Връзка към коментар

Не знае ли някой нещо за бъдеща прИмоцийка  B) Всеки ден дебна за още два билета за нашия полет (ноември-Мале) и хем ме  е страх да не свършат местата, хем ми се иска платим колкото се може по-малко  :blush:

 

Нали знаеш че може да си запазваш билета за 72 часа с Катарците и след това да го подновяваш отново ако цената е същата , и така докато не ти се промени цената или не излезе промоция ( в случай че я чакаш скоро тази промоция де )  :)

Връзка към коментар

Ако следват шаблона от миналата година, скоро май няма да има голяма промоция.

Това не звучи добре :(

 

Нали знаеш че може да си запазваш билета за 72 часа с Катарците и след това да го подновяваш отново ако цената е същата , и така докато не ти се промени цената или не излезе промоция ( в случай че я чакаш скоро тази промоция де )  :)

 

Не го знаех това. Т.е. да подновявам на всеки 72часа и да плащам като пуснат ниската цена....хм  :rolleyes:​ 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да. Като си харесаш билети въвеждаш имена, данни и при плащане избираш да платиш в офис на Катар или по банка. Те ти пращат резервацията на мейла и ти пише до колко точно часа на третия ден ( след 72 часа) ти е валидна.

Особеното е , че не трябва да правиш едновременно две или повече резервации за едни и същи дати, маршрут и хора, защото те си избират коя да оставят а другите дублирани ги канселират.

Ако днес си резервираш билета , а утре например цената е по-ниска, се обаждаш в офиса на катарците, искаш да ти канселират текущата ти резервация и тогава правиш нова :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз имах егати случката, не знам дали малшанс или бъг беше. По време на пътуване направих резервация със слаб интернет и плащане с карта. Получих съобщение, че е прекъснало и да проверя, ако нямам билет да платя пак. Бях получил билет, влязох и си избрах места. Два дни преди полета влизам да се чекирам - няма билет! Офисът им беше наблизо, отивам да проверя и ми казаха, че билетът не е бил платен и след 72 часа са го анулирали! :blink:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, T.E.Lawrence каза:

Дават код за 15% отстъпка, ако си добавиш мейла да те спамят с оферти. :D Ако вече те спамят, даваш друг мейл и получаваш кода, тествано, работи. 

А ако нямаш друг мейл (или просто не искаш да им го даваш) се възползваш от услугите на 10 minute mail, докато си получиш кода и ги пускаш по пързалката... :laugh: Аз така практикувам при подобни оферти, които изискват имейл за спамене :)

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/online-promotion.page -  за три дни

София (SOF) Бали (DPS)   626 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Банкок (BKK)   459 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Дубай (DXB)   299 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Краби (KBV)   430 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Пукет (HKT)   499 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Сеул (ICN)   590 EUR до 15 дек 2017г
София (SOF) Хонконг (HKG)   525 EUR до 15 дек 2017г
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.