Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Qatar Airways flights from Sofia to Beijing-€312, Hong Kong- €393 or Maldives from €455!

Travel dates:
July – December 2017

Routing & Sample dates::
Sofia – Beijing – Sofia
Jul 6-19, 9-19, 11-19, Aug 25 – Sep 2, Sep 11-22, Oct 24 – Nov 3, Dec 1-8

To check all available dates click here >>>

Sofia – Hong Kong – Sofia
Jul 6-19, 9-19, 11-19, Aug 25 – Sep 2, Sep 11-22, Oct 24 – Nov 3, Dec 1-8

To check all available dates click here >>>

Sofia – Male – Sofia
Jul 11-19, 14-21, Jul 28 – Aug 8, Aug 12-22, Aug 23 – Sep 1, Oct 14-25, Nov 23 – Dec 1

To check all available dates click here >>>

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/peak-summer-qatar-airways-flights-from-sofia-to-beijing-hong-kong-or-maldives-from-e312/

Редактирано от funny
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 1 час, Endemor каза:

Попаднах днес на тази оферта, ако на някой му се ходи до Китай :)

 

http://www.secretflying.com/posts/sofia-bulgaria-beijing-china-e319-roundtrip/

12.10 -29.10 с връщане от ХонгКонг ( ако някой иска да направим мини-магеланска група...)

... Някой да знае как е ЧРД  на китайски?....

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Дани Магелани
На 6/14/2017 в 23:19, Георги Матеев каза:

Случайно някое кодче за София?

 

Че тоя Шанхай здраво ми се натиска :)

И на мен ми боде очите. Намери ли код? До каква цена смъкна?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 29 минути , Dani Magelan каза:

И на мен ми боде очите. Намери ли код? До каква цена смъкна?

Не намерих код, но така или иначе тарифата до Шанхай е предостатъчно евтина. Взех билета директно от qatarairways.com за да се възползвам от тяхната оферта за безплатен хотел и виза в Катар. Направих си допълнителна спирка в Доха за да поразгледам какво се е променило от последното ми ходене там преди 3 години.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
6 minutes ago, Георги Матеев said:

Не намерих код, но така или иначе тарифата до Шанхай е предостатъчно евтина. Взех билета директно от qatarairways.com за да се възползвам от тяхната оферта за безплатен хотел и виза в Катар. Направих си допълнителна спирка в Доха за да поразгледам какво се е променило от последното ми ходене там преди 3 години.

За кои дати си купил? И на каква цена?

Връзка към коментар
5 minutes ago, Георги Матеев said:

Не намерих код, но така или иначе тарифата до Шанхай е предостатъчно евтина. Взех билета директно от qatarairways.com за да се възползвам от тяхната оферта за безплатен хотел и виза в Катар. Направих си допълнителна спирка в Доха за да поразгледам какво се е променило от последното ми ходене там преди 3 години.

Може ли малко информация къде, кога и как заявяваш че ще се възползваш от хотел и за визата. Благодаря предварително!

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 минути , Mistela каза:

Може ли малко информация къде, кога и как заявяваш че ще се възползваш от хотел и за визата. Благодаря предварително!

Същият въпрос и от мен. Аз се ориентирам към 27 или 28.02 и 11.03 обратно. Има ли някой на тези дати? 

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 11 минути , cybersimo каза:

За кои дати си купил? И на каква цена?

Най-ниската цена директно от сайта на катарците е 639 лв. за двупосочен билет до Шанхай. Ако не те интересува офертата за безплатен хотел/виза в Катар можеш да си вземеш билета чрез търсачките, където цената пада с 15-20 евро. Аз ще бъда там в началото на септември, прибирам се на 08.09.

 

преди 11 минути , Mistela каза:

Може ли малко информация къде, кога и как заявяваш че ще се възползваш от хотел и за визата. Благодаря предварително!

 

преди 2 минути , Dani Magelan каза:

Същият въпрос и от мен. Аз се ориентирам към 27 или 28.02 и 11.03 обратно. Има ли някой на тези дати? 

Ето тук става всичко: https://www.qatarairways.com/en/offers/plus-qatar.html

 

Предварително прочетете внимателно всички условия за да сте сигурни, че отговаряте на условията. Oфертата важи само за пътувания до 30 септември тази година.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

Най-ниската цена директно от сайта на катарците е 639 лв. за двупосочен билет до Шанхай. Ако не те интересува офертата за безплатен хотел/виза в Катар можеш да си вземеш билета чрез търсачките, където цената пада с 15-20 евро. Аз ще бъда там в началото на септември, прибирам се на 08.09.

 

 

Ето тук става всичко: https://www.qatarairways.com/en/offers/plus-qatar.html

 

Предварително прочетете внимателно всички условия за да сте сигурни, че отговаряте на условията. Oфертата важи само за пътувания до 30 септември тази година.

Благодаря! За моите дати няма да стане.

Връзка към коментар
8 minutes ago, Георги Матеев said:

Най-ниската цена директно от сайта на катарците е 639 лв. за двупосочен билет до Шанхай. Ако не те интересува офертата за безплатен хотел/виза в Катар можеш да си вземеш билета чрез търсачките, където цената пада с 15-20 евро. Аз ще бъда там в началото на септември, прибирам се на 08.09.

 

 

Ето тук става всичко: https://www.qatarairways.com/en/offers/plus-qatar.html

 

Предварително прочетете внимателно всички условия за да сте сигурни, че отговаряте на условията. Oфертата важи само за пътувания до 30 септември тази година.

Е, какво да се прави. Ние на 27.09 летим за Доха и можеше да измислим още един ден да го разгледаме. Нищо, следващият път :-)

Връзка към коментар
On 5.05.2017 г. at 2:26 PM, macf1an said:

380 евро не е топ цена до банкок, 300 евро е нормата. Има ги по няколко пъти годишно.

Кой е най-добрият период за резервация на билети до Банкок, ако планираме пътуване между декември и февруари? 

Редактирано от goldroks
Връзка към коментар
7 minutes ago, goldroks said:

Кой е най-добрият период за резервация на билети до Банкок, ако планираме пътуване между декември и февруари? 

Информацията която събрах е: Катарците правят постоянно промоции, но най-големите са края на август/септември и януари /аз си взех януари софия-банкок с малки престои в Доха /по час и полувина, два/ за 320 евро за месец ноември. 

Редактирано от И. М.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, goldroks каза:

Кой е най-добрият период за резервация на билети до Банкок, ако планираме пътуване между декември и февруари? 

Забравете за Коледа и Нова година, за тогава няма промоции и колкото по-рано, толкова по-добре. Януарската промоция обикновено е много добра, но е за до към 15 декември на същата година. Септемврийската пък вече е доста обрана откъм добри връзки и се налага обикновено доста кибик в Доха. Най-добра за януари-февруари е пролетната (първата промоция за периода) с голям изобор на много добри връзки, можете да си изберете който си искате ден. За съжаление, ако става въпрос за следващата зима, тя свърши. Лятото често няма нищо интересно, дебнете да сте първи за есенната да хванете редките дни с добри връзки между полетите. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Колебаех се дали да си взема билети до Пекин за 640 лева с промоцията на катарците.Реших да изчакам за нещо по-добро и днес влизам в сайта на катаеъруейз и какво да видя - 3 дни след промоцията цената отново е ...640 лева :))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Sonic каза:

Колебаех се дали да си взема билети до Пекин за 640 лева с промоцията на катарците.Реших да изчакам за нещо по-добро и днес влизам в сайта на катаеъруейз и какво да видя - 3 дни след промоцията цената отново е ...640 лева :))

А ако го купиш през мобилното приложение с код ONTHEGO  дава и допълнителна отстъпка от 10% ( току що го проверих )

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 8 минути , funny каза:

А ако го купиш през мобилното приложение с код ONTHEGO  дава и допълнителна отстъпка от 10% ( току що го проверих )

Този код за всички резервации през мобилното важи или за някои само?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 14 минути , chandni каза:

Този код за всички резервации през мобилното важи или за някои само?

Кодът и намалението не важи за моя OJ билет София-Бали // Шанхай-София, та явно не хваща всичко. Проверих през мобилната версия, че приложението няма опция за търсене на OJ маршрути.

 

Иначе с този код приложението даде точно 10 лв. отстъпка на София-Шанхай-София, което далеч не е 10% от стандартната цена 639 лв, но пак е нещо.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Един различен свят - Азия и отвъд с до 50% намаления
Резервирайте до 26 юни пътуване до 31 май 2018г.
За нас ще бъде удоволствие да Ви посрещнем на борда на нашите самолети.

 

 
Полети от София  
Бали
Икономи класа 470 EUR
Бизнес класа 2,265 EUR
 
Малдиви
Икономи класа 475 EUR
Бизнес класа 2,290 EUR
Австралия
Икономи класа 725 EUR
Бизнес класа 2,779 EUR
 
Китай
Икономи класа 320 EUR
Бизнес класа 1,570 EUR
Пукет
Икономи класа 465 EUR
Бизнес класа 1485 EUR
 
Банкок
Икономи класа 450 EUR
Бизнес класа 1,700 EUR
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Има и необявени дестинации на промо SOF-SGN за някои дати 831.51лв., с промо кода ONTHEGO през мобилната може да падне още. 

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Promo Code “FCB2017” Rules:

  • This offer is valid on Qatar Airways flights only
  • Tickets must be booked using promo code FCB2017 between June 22nd and July 5th, 2017
  •  Travel is permitted between June 22nd and September 18th, 2017
  • Promo code valid on return flights only.

Кодът дава -10% 

Пълните условия тук:

https://www.qatarairways.com/en/offers/fcb-offer/fcb-game-terms.html

 

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.