Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Супер!, значи да не бързам. Мисля че има достатъчно време до Април и може да пуснат нещо по добро от сега. Всъщност сегашната промоция не е нещо особено.

Връзка към коментар

Провери дали има удобни връзки всеки ден за твоите дестинации. Обикновено с всяко следващо промо намаляват. За някои има само 1-2 дни в седмицата, които свършват. Може да рискуваш да спиш на летището заради някое друго евро по-евтин билет. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Тази нощ има промоция, до 8:00 ч. утре сутрин. Погледнах цените до Сингапур, но ми се виждат непромоционално високи :lol:. Споделете мнения, моля, аз не ги следя редовно.

Редактирано от Jenbel
Връзка към коментар
преди 44 минути , Jenbel каза:

Тази нощ има промоция, до 8:00 ч. утре сутрин. Погледнах цените до Сингапур, но ми се виждат непромоционално високи :lol:. Споделете мнения, моля, аз не ги следя редовно.

Не съм гледал конкретни дати, но току що получих това на мейла https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/online-promotion.html?cid=EMBG421400

725 евро за двама до Банкок изглежда добре за хора, които могат да пътуват по това време.

Връзка към коментар

И за Сингапур така ми казаха, да дебна промоционална цена около 300 евро, а в момента виждам 700 евро, което е много.

Редактирано от Jenbel
Връзка към коментар

Нищо интересно. Цените до Виетнам допреди 5 дена /промоция/ примерно бяха около 950лв. С тази нощна промоция цената е около 1050лв. Смело се пропуска.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, Jenbel said:

И за Сингапур така ми казаха, да дебна промоционална цена около 300 евро, а в момента виждам 700 евро, което е много.

И аз чакам за Сингапур януари ама няма. Имаше преди една седмица 405 евро от клм и не успях да се включа

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте ! Плануваме пътуване до Виетнам през Камбоджа и финал Тайланд, тръгването и връщането да са София та искам съвет от по опитните във групата, относно пътуване с Qatar AIrways за началото на януари плануваме за около 1месец ,без точни дати все още ! Кога е най удачното време да се резервира(плати) билета....нужно ли е да почакам до началото на януари за по добра цена или да побързам тези дни ? В момента цената през Sky Scanner e 1171лв. ,а през официалния сайт е 1070лв. ! 100лв. по скъпо в SkyScanner...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това цена за отворен полет София - Виетнам, Тайланд - София ли е? Ако е така и полетите са удобни, например датите са удобни, обхваща максимално много уикенди (минимално отпуска) и престоите са малки цената не мисля че лоша.

Връзка към коментар

10 % отстъпка при резервация през мобилното приложение.

Код - QRMOBAPP

Резервация през периода: 23 октомври 2017 – 29 октомври 2017.

Период на пътуването: 23 октомври 2017 – 31 март 2018.  

Не важи за датите: 15 декември 2017 – 10 януари 2018.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

На някой ако му се ходи в Мианмар, сега е моментът, дори без горния код цената е 900 лева за двупосочен с промото в момента. Най-доброто досега за полети до там. 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 5 часа, Mary каза:

10 % отстъпка при резервация през мобилното приложение.

Код - QRMOBAPP

Резервация през периода: 23 октомври 2017 – 29 октомври 2017.

Период на пътуването: 23 октомври 2017 – 31 март 2018.  

Не важи за датите: 15 декември 2017 – 10 януари 2018.

Аз получих това: https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/online-sale.html - промоцията е пусната днес, а горната явно е от вчера.

Основната промоция е 48-часа онлайн оферти с 40% намаления, а 10 % е допълнителното намаление при резервация през мобилно устройство или чрез браузъра и промоционалния код.

Резервации онлайн до 23:59 ч. в сряда 25 октомври, период на пътуване до 28 февруари 2018 г.

 

Направих пробно София - Сингапур - София през февруари 2018 г., дава ми цена 1053 лв. (към 530 евро), т.е. не е достатъчно намалението.
 

 

Редактирано от Jenbel
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Jenbel каза:

Аз получих това: https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/online-sale.html - промоцията е пусната днес, а горната явно е от вчера.

Основната промоция е 48-часа онлайн оферти с 40% намаления, а 10 % е допълнителното намаление при резервация през мобилно устройство или чрез браузъра и промоционалния код.

Резервации онлайн до 23:59 ч. в сряда 25 октомври, период на пътуване до 28 февруари 2018 г.

 

Направих пробно София - Сингапур - София през февруари 2018 г., дава ми цена 1053 лв. (към 530 евро), т.е. не е достатъчно намалението.
 

 

Аз София-Ханой през същия месец  за  995 лв.Как ти се струва,защото нямам идея какви са редовните цени за тази дестинация?                                                                                                                                                                                                                                                                         

Връзка към коментар

Съжалявам, но и аз нямам идея как вървят цените за Ханой. Не съм се интересувала. Нека сподели някой, който ги следи. Аз все се надявам при януарската промоция да има цените, които ни се иска. :)

Редактирано от Jenbel
Връзка към коментар
преди 22 часа, Georgie каза:

Аз София-Ханой през същия месец  за  995 лв.Как ти се струва,защото нямам идея какви са редовните цени за тази дестинация?                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

преди 3 часа, Jenbel каза:

Съжалявам, но и аз нямам идея как вървят цените за Ханой. Не съм се интересувала. Нека сподели някой, който ги следи. Аз все се надявам при януарската промоция да има цените, които ни се иска. :)

Затова е тази тема, ако тръгнете назад в историята ѝ, много лесно ще се ориентирате дали нещо е изгодно или не. 

В случая с Ханой има примери за цени по 420 евро от София. 

Редактирано от petko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, petko каза:

 

Затова е тази тема, ако тръгнете назад в историята ѝ, много лесно ще се ориентирате дали нещо е изгодно или не. 

В случая с Ханой има примери за цени по 420 евро от София. 

Благодаря за отговора.Разбирам деликатната,макар и ненужна забележка.Лично аз не прочетох, по една или друга причина, цялата тема и предпочетох да получа информацията по-лесно.Просто "назад в историята й" не ми се  връщаше.Когато темата стане по -дълга често се затруднявам да открия отговор на някой кратък въпрос.

Редактирано от Georgie
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма нужда да се рови в дългите теми на ръка.

Полето "Търсене" в горния десен ъгъл по подразбиране търси в настоящата тема, бързо и изчерпателно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Добри цени за някои места от днешното промо, други са зле.

 

We recommend Economy Class travel to Seoul from 440 EUR, Singapore from 429 EUR, Tokyo from 490 EUR, Colombo from 505 EUR, Nairobi from 525 EUR and Hong Kong from 449 EUR.

 

Явно вече глобалното им промо е само на теория и всеки път карат дестинация по дестинация. За Банкок цената е добра също. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес не се сдържах и боднах едно София-Сингапур за 8 фев. и Пукет-София  за обратно на 25 фев. - 870лв. . Идеята ми е да мина през Сингапур, Индонезия, бърз Куала Лумпур, скок до Сием Реп, и малко плаж на Пукет. В близките дни ще си начертая груб план е ли възможно такова препускане и ако не ми се вържат сметките времево, ще оставя Индонезия за по-натам.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Катарците са започнали да дават добри цени за еднопосочни билети по някои от отсечките им промоция - в момента има такива за Чанг Май, Пукет, Янгон... Много добра новина да се разчупи тактиката еднопосочния билет да ти струва почти колкото двупосочния.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • nitsavan
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.