Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Open-jaw from Sofia, Bulgaria to Canberra, Australia, returning to Yerevan, Armenia for only €575

DEPART:
Sofia, Bulgaria

ARRIVE:
Canberra, Australia

RETURN:
Yerevan, Armenia

DATES:
Availability from March to May 2018

Example dates:
4th-14th Mar
6th-16th Mar
7th-17th Mar
11th-21st Mar
16th-26th Mar
18th-28th Mar
21st-31st Mar
13th-23rd Apr
15th-25th Apr
17th-27th Apr
18th-28th Apr
20th-30th Apr
22nd Apr – 2nd May
24th Apr – 4th May
25th Apr – 5th May
29th Apr – 9th May
1st-11th May
2nd-12th May
4th-14th May
6th-16th May
9th-19th May
15th-25th May

and more…

STOPS:
Doha
Sydney

AIRLINES:
Qatar Airways

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Heads up, Italy! It's time for yet another of our Qatar Airways sale. This time, we're discovering Asia, Africa and Australia. Also, benefit from the promocode "ITGSCHOLIDAY" and get up to 10% discount on selected flights.
 

  • Book until 07.03.2018 23:59h
  • Travel period 26.02. - 10.12.2018
  • Code ITGSCHOLIDAY
  • From Rome, Milan, Pisa & Venice
  • To Asia, Africa and Australia 
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Катарците предлагат още възможности за по-бюджетно посещение на Австралия, които са сравнително удобни от София. Има много дати и варианти, тъй като това още не е излязло по познатите сайтове, които обикновено се копират. Може да си изберете и такива, които да предполагат безплатни нощувки в Доха. Ето един пример, който намерих най-евтино през momondo.it -> edreams.it (плащането е с Visa Debit, като практически същото е и през momondo.it -> opodo.it):

 

CBR.png.80f517454792b924d15e7347f7dc493e.png

 

Ако някой се чуди как се стига до Анкара - има много и сравнително евтини полети от Истанбул. Тези от SAW са по EUR 14-17, а от IST са по EUR 30-35.

 

ISTESB.png.9265ecd9442829bb8d143ca9378b4594.png  

 

А иначе - на който не му се занимава с множество дълги и уморителни пътувания, прекачвания и допълнителни нощувки си има доста добри предложения от Истанбул, а дори и тези от София са на хубава цена.

 

ISTCBR.png.59160ed45cecdcd9fd492a82a4ac4311.png

 

SOFCBR.png.42647fd9fa49097234b0ebe55782cb54.png

 

С този вариант от София предполагам, че ще могат да се вземат и две безплатни нощувки в Доха:

 

SOFCBR_n.png.d480d125bacafc283676ca0f22801c11.png

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

@koliob, ако случайно мернеш тънка схема и до Perth - дай знак. Че едни Кокосови и Коледни острови силно са ми влезнали в главата, а се лети само от Пърт...

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Георги Матеев каза:

@koliob, ако случайно мернеш тънка схема и до Perth - дай знак. Че едни Кокосови и Коледни острови силно са ми влезнали в главата, а се лети само от Пърт...

 

Това не върши ли работа?

Perth.png.d63a2760ab284496d6698ae2a2cf654e.png

 

Това е цената на сайта на Scoot. Може и малко по-евтино през jetcost.cl -> edreams.es:

 

Perth1.png.8246a3850e04eb4118a4a45efbcfd175.png

 

Но ако датите не те устройват - май няма други подобни варианти.

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 11 минути , Rainy каза:

Егати... Аз ще те ползвам за частен консултант, ако може :) 

Сори, душице, не може. Преварих те и вече си го заплюх като частен консултант :maninlove:

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз да си кажа, пък може и да ме огрее с консултирането :) 

@koliob, ако ти попадне изгодно предложение до Йоханесбург 13 -14.12.2018 и връщане 26.12.2018 и 2-3.01.2019, моля да споделиш.

Аз пък обещавам да почерпя.

Редактирано от Цвете
Връзка към коментар
преди 35 минути , Цвете каза:

Аз да си кажа, пък може и да ме огрее с консултирането :) 

@koliob, ако ти попадне изгодно предложение до Йоханесбург 13 -14.12.2018 и връщане 26.12.2018 и 2-3.01.2019, моля да споделиш.

Аз пък обещавам да почерпя.

 

Е вие тук вече ме взехте за мезе. Трудно се оптимизират фиксирани дати, още повече по празници. Най-доброто, което намерих е през италиански летища и през посредник, за който нищо не знам (Omega Flight Store). През momondo.it излиза това:

 

Milano.png.2e1fa8621593c0c96a950a32ad645817.png

 

Bologna.png.4e6cdc9b95446b933584d47e10af814f.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , koliob каза:

Е вие тук вече ме взехте за мезе. Трудно се оптимизират фиксирани дати, още повече по празници. 

 

Milano.png.2e1fa8621593c0c96a950a32ad645817.png

Bologna.png.4e6cdc9b95446b933584d47e10af814f.png

Дълбоко се съмнявам, че някой би взел за мезе човек като теб. Виж, самоирония колко сме некадърни някои (аз!) да намирам изгодни цени именно в трудни период няма нищо общо с каквото и да е било мезе :) Ще се радвам да помогнеш, когато имам нужда, а дотогава просто ще се кефя на останалите и техните възможности... 

Връзка към коментар
преди 16 минути , Rainy каза:

Дълбоко се съмнявам, че някой би взел за мезе човек като теб. Виж, самоирония колко сме некадърни някои (аз!) да намирам изгодни цени именно в трудни период няма нищо общо с каквото и да е било мезе :) Ще се радвам да помогнеш, когато имам нужда, а дотогава просто ще се кефя на останалите и техните възможности... 

Просто не мисля, че знам или, че умея нещо повече от останалите, които ровят в свободното си време по сайтовете за да си оптимизират разходите за пътувания и почивки.  Иначе когато имам възможност се опитвам да помогна. :)

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , koliob каза:

Просто не мисля, че знам или, че умея нещо повече от останалите, които ровят в свободното си време по сайтовете за да си оптимизират разходите за пътувания и почивки.  Иначе когато имам възможност се опитвам да помогна. :)

От сега почвай да си мислиш!:OИ можеш,и знаеш.

Ти и Таньо сте царе на оферти и цени,  дето никога не бих намерила сама. Пък и много от останалите Магеланци. За което много благодаря!:))))))

  • Харесвам 10
  • Благодаря 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Много благодаря! Тези през Италия от петък ги мъдря, но не съм сигурна, че обиколка на Европа посред зима плюс     липсващо разписание на НК ще е най- доброто. Живея с надежда да се появи нещо още по- евтино, за да се докара по- ниска цена от тази на Катарците. Приемам съвети! 

Преди 1 час, koliob каза:

Е вие тук вече ме взехте за мезе. Трудно се оптимизират фиксирани дати, още повече по празници. Най-доброто, което намерих е през италиански летища и през посредник, за който нищо не знам (Omega Flight Store). През momondo.it излиза това:

 

Milano.png.2e1fa8621593c0c96a950a32ad645817.png

 

Bologna.png.4e6cdc9b95446b933584d47e10af814f.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

От сега почвай да си мислиш!:OИ можеш,и знаеш.

Ти и Таньо сте царе на оферти и цени,  дето никога не бих намерила сама. Пък и много от останалите Магеланци. За което много благодаря!:))))))

В сайта има много знаещи, можещи и комбинативни хора. Аз бих изписал много, много имена, но колкото и да пиша със сигурност ще пропусна някого, а и не това е целта. Нищо особено няма в намирането - просто отделено и споделено време. Споделянето е важното!

Аз съм оптимизирал мое пътуване по твой пътепис, получи се отлично и зная, че нямаше да е така, ако твоето знание и споделен опит не бяха водещи, аз само добавих малко. Всеки допринася с нещо и дава частица от себе си. Това е.

Малко и по темата, за да не съм оф топик - в друга тема споделих два варианта за сваляне цени на катарците. Тук им е мястото мисля. :)

За полети на Qatar airways https://www.kayak.de  пренасочва към https://www.travelstart.dе и се получава отстъпка от 35 евро на билет за посочените по-долу дати. Търсенето е за два двупосочни билета.

За полети на Qatar airways https://www.kayak.de  пренасочва към https://www.airfinder.de и се получава отстъпка от 23 евро на билет за посочените по-долу дати. Търсенето е за два двупосочни билета SOF - HKT- SOF.

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар

Обявено промо SE Asia до 60%. Разбира се, само на теория, но има тук таме нещо интересно като Краби, Чианг Май, Хо Ши Мин, Манила и поносима цена до традиционно мега скъпия Пном Пен.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Катарците продължават да предлагат доста изгодни OJ комбинации, които могат да се използват и от София. Ето едно предложение ако на някой му се ходи едновременно в Тайланд и Азербайджан. Цените са през momondo.it и официалния сайт на Buta Airways. Има много дати и възможности. Това е само пример.

 

Baku1.png.505b607b3e30c78e179a4cb6fa7dcfd1.png

 

Baku2.png.595cd8cba77b70ccd316e69f9e0a5515.png

  • Харесвам 11
  • Браво 8
Връзка към коментар
Георги Матеев

Има вариант с Армения вместо Азербайджан (и спестяване на азерската виза).

 

На базата на предния пример на @koliob полет София-Чианг Май-Йереван пада на още по-скромните 217 евро. Само крайната точка се заменя с EVN. Дати има много, най-лесно се гледат на сайта на катарците.

 

После от Йереван има полети до Киев по 40-ина евро с бутиковите Georgian Airways (с прекачване в Тбилиси). Лично за мен това е особено силно попадение.

 

А от Киев вече се намират десетки лоу-кост комбинации за прибиране до София с Wizz / Ryan.

 

Не издържах на изкушението и преди малко си взех билети по този маршрут :) Така и така Йереван отдавна го бях набелязал, а в комбинация с Чианг Май и то на тази цена съвсем не се наложи да мисля дълго :)

  • Харесвам 13
  • Браво 4
Връзка към коментар

Георги Матеев, благодаря ти. Започвам да гледам и аз :) дано се ориентирам. Иска ми се да е Ноември или Декември. Можеш ли да пуснеш цялостно какво се получава, че 5 билета ми трябват.

Връзка към коментар

Какво мислите за Sofa - Phuket - Sofia с дати 09.11.2018 до 27.11.2018 за около 400EUR на официалния сайт. Успях да го смъкна до 387EUR през momondo.it, но не знам дали си заслужава гимнастиките. Идеята ми да сме 2-ма възрастни и дете и да го изкараме като море и да разгледаме каквото може без много ръчкане. Добра ли е цената и сезона?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 13 минути , Nivea каза:

Георги Матеев, благодаря ти. Започвам да гледам и аз :) дано се ориентирам. Иска ми се да е Ноември или Декември. Можеш ли да пуснеш цялостно какво се получава, че 5 билета ми трябват.

От телефон съм в момента и ми е сложно с пускането на скриншоти и тн. Но @koliob доста добре го е обяснил в поста преди моя, принципът е същия.

 

Тоталната цена на целия маршрут София-Чианг Май-Йереван-Киев-София ми се върза 253 евро, но взимам Wizz полетите безплатно (с уиз кредит от хотелските резервации). Иначе тотала излиза около 300-320 евро, в зависимост от датите и комбинациите. Порови малко, има наистина много варианти.

 

EDIT: Катарският билет - според написаната на него тарифа - струва реално 269 евро. Което значи, че италианският Edreams ми го е продал с особено приятната отстъпка от 52 евро, което са си почти 20% надолу. Кеф!

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
  • Шок 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.