Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 59 минути , saykor каза:

Нещо не разбирам как работят намаленията на Катарците. Сега получавам писмо на мейла си "
Летете изгодно. До 50% онлайн намаления". Като отида да проверявам дати за София - Сингапур всички са около 570-590лв в едната посока. Кога и как се начислява това намаление, че да знам изобщо дали го има, защото това се пада около 600 евро в 2те посоки, а с КЛМ е 410 евро без "намеление".

Изобщо не обръщай внимание колко % пишат. На всяка промоция обикновено имат някоя друга дестинация на топ цена и другите не са намалени или минимално. Примерно на тази по диагонала като гледам имат добри цени за Банкок, Хо Ши Мин, Куала Лумпур, няколко китайски града...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако ви се ходи на Малдивите, много дати до април 2019, от 423 евро

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/peak-summer-5-qatar-airways-flights-from-sofia-to-maldives-or-seychelles-from-e445/?utm_source=f4f&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter&key=EC4CmwTHXvx5i38o

Редактирано от Marisha
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 23 часа, Marisha каза:

Благодаря .... напазарувах и съм доволна. Януари месец Малдивите ни зоват. 😁

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , Gachev каза:

До кога е промоцията?

На тия билети се чудя три дни вече, но се радвам , че успях да се включа. Промоцията е до изчерпване на местата и билетите. За моите дати останаха още три.

Редактирано от liliya
Връзка към коментар

 

 

  • Sales Period: 5th June to 10th June 2018
  • Travel Period:  5th June to 30th May 2019
  • Offer is valid for flights booked on qatarairways.com only for Qatar Airways operated flights from selected origins to selected destinations as shown above.

Има и Бали,  но не на тая цена.  За там при някоя много добра промоция ще е нещо около 500-550€ и евентуално,  ако може да се купи с  отстъпка през посредник. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

 

не мога да се ориентирам дали е добра цената от 435 Е за полети София-Ханой-Хошимин-София за догодина  Април месец.Мисля, че преди съм виждал и по-изгодни билети по време на промоциите им през Декември/Февруари.Може и да с бъркам.Тогава бяхме взели до Бангкок за 360 Е  със сигурност.Благодаря предварително за съвет.

Връзка към коментар
На 7.06.2018 г. в 22:18, liliya каза:

Благодаря .... напазарувах и съм доволна. Януари месец Малдивите ни зоват. 😁

Много се радвам, че си си взела и то от София, браво на @Marisha!😊 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , Иван Попов каза:

Много се радвам, че си си взела и то от София, браво на @Marisha!😊 

Благодарности и за @Ametist- чето :)!!!! Вече имаме и хотел благодарение на нея:)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Катарците сложиха още 10% на голямото намаление през мобилната версия в следващите два дни, това вече е намалението на годината със сигурност за някои места.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Моля за съдействие. Да купувам ли билети София-Токио? За 01.04-10.04.2019 г., плюс - минус 2-3 дни. Двама възрастни и дете на 16 г. Гледам календара на сайта на катарците. Лошото е, че изгодните полети са за 30.03-11.04, което ни идва малко в повече. Дали да не гледам на друго място?

 

На връщане 50 минути за прекачване, не е ли малко?

Редактирано от Eva eva
Връзка към коментар
преди 5 минути , Eva eva каза:

Моля за съдействие. Да купувам ли билети София-Токио? За 01.04-10.04.2019 г., плюс - минус 2-3 дни. Двама възрастни и дете на 16 г. Гледам календара на сайта на катарците. Лошото е, че изгодните полети са за 30.03-11.04, което ни идва малко в повече. Дали да не гледам на друго място?

 

На връщане 50 минути за прекачване, не е ли малко?

На цена?

Иначе тогава е сакурата.

Щом са на 1 билет, би трябвало да успеете. Летището в Доха е малко.

 

Връзка към коментар
преди 46 минути , T.E.Lawrence каза:

Катарците сложиха още 10% на голямото намаление през мобилната версия в следващите два дни, това вече е намалението на годината със сигурност за някои места.

През мобилното приложение може ли да се прави мулти сити?Не откривам подобна опция.

Връзка към коментар
преди 8 минути , lesy каза:

 

Щом са на 1 билет, би трябвало да успеете. Летището в Доха е малко.

 

Сигурно имаш предвид старото летище. 🙂 Новото е огромно и полетите до София са винаги зачукани в края му.

 

Иначе правят всичко възможно да си хванеш полета изчакват или пращат служител. 

преди 1 минута , pavelbs каза:

През мобилното приложение може ли да се прави мулти сити?Не откривам подобна опция.

За съжаление не. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наистина последно 2016 летях с катарците, 55 мин. имахме престой, но нямаше проблем.

1055 лв. не е нещо особено, но ако сте на точно определени дати и ви удовлетворява, купувайте. Тази година магеланци летяха за под 400 евро, ние 2016 София - Токио - София - за 400 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, не знам какво да правя. Искам да е през Доха, за да видя нова държава. На отиване ще има 8 ч. престой, та ще може да пообиколим малко. Иначе следя от доста време е не намирам по-евтино, само през Рим с АлИталия, но там има и нощувка, та съвсем ще се оскъпи. 🙄

През мобилната версия трябва да падне до около 950 лв. 

 

Редактирано от Eva eva
Връзка към коментар
преди 7 минути , Eva eva каза:

През мобилната версия трябва да падне до около 950 лв. 

Аз тествах и не ми падна цената.

Има и следното условие в допълнителното намаление:

There may be periods where the current fares available are the lowest in the market and a discount may not be applicable on that route.

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 часа, Eva eva каза:

Моля за съдействие. Да купувам ли билети София-Токио? За 01.04-10.04.2019 г., плюс - минус 2-3 дни. Двама възрастни и дете на 16 г. Гледам календара на сайта на катарците. Лошото е, че изгодните полети са за 30.03-11.04, което ни идва малко в повече. Дали да не гледам на друго място?

 

На връщане 50 минути за прекачване, не е ли малко?

По-рано е по-добре ако държите на Сакурата. Тази година вишните бяха почти прецъфтяли, на повечето места, след 4 април.

Редактирано от Дани Магелани
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз също смятам,  че 400€ е най-доброто на което може да се надяваш за полет до Япония и то купен през сайтове с отстъпки.  Рядко се появяват сгрешени цени,  но едва ли за теб е вариант. 

Ние летяхме за 400,  само че с KLM,  а ти държиш да видиш Доха. Почти съм сигурен,  че такива цени ще се появяват периодично отново.

 

Прецени дали ти се дебне с месеци за нещо около 400 €  или купуваш сега и спираш да го мислиш. 

 

 

Тези 10% off от крайната цена ли са или преди такси,  че не ми се занимава с мобилното приложение да ги разгледам ? 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, stanimir каза:

Тези 10% off от крайната цена ли са или преди такси,  че не ми се занимава с мобилното приложение да ги разгледам ? 

Най-вероятно от цената преди такси, а и със сигурност е до 10% - разбирай, много по-малко от 10%.

 

Полет до Сейшелите през сайта е 951 лв, а през мобилното приложение - 932 лв. Тоест общо с 2% надолу. За други дестинации може и да е различно.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.