Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Някой да е намерил добра цена от текущата онлайн промоция? например до Малдиви...☺️

Преди малко се сетих, че вчера получих имейл за 48 часова онлайн промоция, но нямах време да ровя. Изтича днес в 23:59. Пътуване до 30 ноември. 

Връзка към коментар

Добри цени има, макар да не са рекордни 😊

 

Аз току-що букнах един Бангкок за Февруари. Най-добрата компания, полети от София и то доста удобни (особено на отиване)... какво му трябва на човек 😉

Редактирано от S.Petrov
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, S.Petrov каза:


😊

 

Аз току-що букнах един Бангкок за Февруари. 😉

🙂 Току-що и аз, 4-19 февруари. Ще ни бъде първо стъпване на тайландска земя и първо плуване в Андаманско море 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

На какви цени ги букнахте и през сайта на Катар ли? Че и аз се чудя за един мулти-сити маршрут София-Сингапур-Бангкок-София през февруари, но още ми се струва рано. Дали е разумно да поизчакам?

Връзка към коментар
10 minutes ago, ivelina666 said:

На какви цени ги букнахте и през сайта на Катар ли? Че и аз се чудя за един мулти-сити маршрут София-Сингапур-Бангкок-София през февруари, но още ми се струва рано. Дали е разумно да поизчакам?

Януари месец в промоцията им пускат цени до Тайланд за под 400 евро ,отделно в почти всяка промоция имат добри цени, според мен за Тайланд сравнително лесно може да намериш добри цени. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Януарското промо ще ми е късно вече, ако искам да пътувам февруари. А и този януари нямаше кой знае каква промоция, в сравнение с миналогодишната например 🙂 Но все до края на годината си мисля, че ще излезе нещо. Септември нали уж пускат също.

Редактирано от ivelina666
Връзка към коментар
На 27.06.2018 г. в 23:04, ivelina666 каза:

Януарското промо ще ми е късно вече, ако искам да пътувам февруари. А и този януари нямаше кой знае каква промоция, в сравнение с миналогодишната например 🙂 Но все до края на годината си мисля, че ще излезе нещо. Септември нали уж пускат също.

Промоции има много, но с наближаване на времето за пътуване удобните връзки се изчерпват. Накрая се оказва, че имат промоция за след два-три месеца, но прекачването е 12+ часа, тоест реално нищо не спестяваш, дори се охарчваш повече. Ако си сигурна във времето, колкото по-рано букнеш, толкова по-добре. Февруари е още и висок сезон, добрите хотели, също намаляват. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте. Как разбирате кога има промоции? И колко горе долу е добра цена за София - Тайланд? Или София - Бали? Тези цени, които цитирате за двупосочен билет ли са? Извинявам се, но не съм наясно с тези промоции на Катар, а планувам почивка догодина и търся изгодни билети. Колко пъти в годината имат промоции? Не ги намирам на сайт-а. Предварително благодаря!

Редактирано от foxy
Връзка към коментар

Регистрирай се за бюлетина им и ще ти идват на пощата мейли всеки път, когато имат промоция /проверявай и в спам папката/. Обикновено цитираните цени са за двупосочни билети. Януарската им промоция е най-добра, уж. Само че, този януари малко се изложиха. Миналият януари беше доста по-добре. Тогава се сдобих с билети до Малдиви за 380 евро/човек двупосочно. Иначе често правят промо-та, друг е въпросът колко са изгодни. Но пък имайки предвид, че летят от София, мисля че са най-удобния вариант.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 42 минути , foxy каза:

Здравейте. Как разбирате кога има промоции? И колко горе долу е добра цена за София - Тайланд? Или София - Бали? Тези цени, които цитирате за двупосочен билет ли са? Извинявам се, но не съм наясно с тези промоции на Катар, а планувам почивка догодина и търся изгодни билети. Колко пъти в годината имат промоции? Не ги намирам на сайт-а. Предварително благодаря!

Най добрата цена която аз съм виждал в сайта на Катарците  Соф-Банкок е 330е двупосочен

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, ivelina666 каза:

Регистрирай се за бюлетина им и ще ти идват на пощата мейли всеки път, когато имат промоция /проверявай и в спам папката/. Обикновено цитираните цени са за двупосочни билети. Януарската им промоция е най-добра, уж. Само че, този януари малко се изложиха. Миналият януари беше доста по-добре. Тогава се сдобих с билети до Малдиви за 380 евро/човек двупосочно. Иначе често правят промо-та, друг е въпросът колко са изгодни. Но пък имайки предвид, че летят от София, мисля че са най-удобния вариант.

Благодаря. А януари, ако пуснат промоция тя да след калко време е да речем? Нещо като last minute или до няколко месеца? Исками се да ида февруари-март догодина и не знам кога трябва да взема билети.Най-отдолу на subscribe for newsletters ли е тази регистрация за бюлетина? Нова съм в организацията на екзотични почивки. Ще ме извинявате 😄

Редактирано от foxy
Връзка към коментар

И преди януари ще има промоции със сигурност, но кога и какви - не може да се каже предварително. То обикновено промоциите по принцип са така. Иначе всички щяха да чакат конкретна дата да купуват билети, а иначе - суша.

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
On 7/5/2018 at 9:09 PM, adriano1 said:

Ослушвам се и аз за промоционални билети за Тайланд. Някой ако види нещо - да свирка 🙂 Януари 2019.

В момента има промоция през мобилното приложение.

Simply type qatarairways.com into your device's browser and book your ticket by 20 July using the promo code GOMOBILE.*

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, aleksandrina каза:

В момента има промоция през мобилното приложение.

Simply type qatarairways.com into your device's browser and book your ticket by 20 July using the promo code GOMOBILE.*

Първо опитах без кода, след това с него - цената не мръдна и стотинка... 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.