Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 минути , aleksandrina каза:

Може да не важи за България... знам ли.

Аз в момента съм в Африка, а търсенето беше за билети от Истанбул. 

 

Възможно е да има срок до кога да са полетите, тъй като търся за юни-юли догодина. 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Преди 1 час, Gachev каза:

бали?

Бали не е уау, ама те пуснаха повече полети и намалиха с много стандартните цени. Сега вече не знам за там колко може да се очаква в добра промоция, трябва време да се анализира. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте. Търся изгодни билети за Малдиви януари-февруари 2019. Видях, че съм пропуснала хубави оферти, но късмет... Вече се абонирам за бюлетина и няма да пропускам оферти. Има в момента някаква 48 часова оферта, но много не съм наясно още със сайта и букването на билети(досега не ми се случвало ☺️) Та ако ви попадне нещо, моля да ми пишете. Приемам всякакви напътствия. 🙂 

Връзка към коментар
преди 29 минути , bratowanowa каза:

Здравейте. Търся изгодни билети за Малдиви януари-февруари 2019. Видях, че съм пропуснала хубави оферти, но късмет... Вече се абонирам за бюлетина и няма да пропускам оферти. Има в момента някаква 48 часова оферта, но много не съм наясно още със сайта и букването на билети(досега не ми се случвало ☺️) Та ако ви попадне нещо, моля да ми пишете. Приемам всякакви напътствия. 🙂 

Следи си непрекъснато желаните дати в сайта на Катарците. 

Също и тази тема - винаги някой пише като има промоция, че и най-добрите дестинации за конкретната промоция. 

Купуването на билети е лесно и няма никаква трудност. 

Може да се плаща с карта, в офиса(има допълнителна такса), а май и по сметка(но тази опция не съм я пробвала - само съм виждала изписана сметка). 

Ако си харесате билети и изпитвате някакво затруднение с купуването - пишете и ще се намери кой да помогне с отговорите. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Никога не съм купувал билет с Катарците, но от някъде чух, че за да си купиш трябва да имаш паспорт (за да въведеш номера му в тяхната система). Това вярно ли е или грешно съм разбрал?

Връзка към коментар
преди 21 минути , Христиан каза:

Никога не съм купувал билет с Катарците, но от някъде чух, че за да си купиш трябва да имаш паспорт (за да въведеш номера му в тяхната система). Това вярно ли е или грешно съм разбрал?

Не е необходимо да въвеждаш данни от паспорта при закупуването на билети. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Катарците пуснаха нова промоция. Тази цена дали е добра? 

 

Travel dates: 
September 2019 – March 2019

Example dates: 12-21 Sep, 3-17 Oct, 17-31 Oct, 5-21 Nov, 20-30 Nov, 1-12 Dec, 28 Jan – 12 Feb, 10-21 Feb, 18-26 Feb, 25 Feb – 16 Mar, 15-31 Mar, 

To check all available dates click here >>>

Routing:
Sofia – Krabi – Sofia

 

 

Повече тук: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-qatar-airways-sofia-to-krabi-or-bangkok-for-e379/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 часа, Loverboy каза:

Катарците пуснаха нова промоция. Тази цена дали е добра? 

 

Travel dates: 
September 2019 – March 2019

Example dates: 12-21 Sep, 3-17 Oct, 17-31 Oct, 5-21 Nov, 20-30 Nov, 1-12 Dec, 28 Jan – 12 Feb, 10-21 Feb, 18-26 Feb, 25 Feb – 16 Mar, 15-31 Mar, 

To check all available dates click here >>>

Routing:
Sofia – Krabi – Sofia

 

 

Повече тук: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-qatar-airways-sofia-to-krabi-or-bangkok-for-e379/

Здравей. Благодаря за инфото. И аз имам интерес. До кога е тази промоция? А за Банкок нещо не ми излиза нищо? Само за Краби ли е?

Връзка към коментар
30 minutes ago, foxy said:

Здравей. Благодаря за инфото. И аз имам интерес. До кога е тази промоция? А за Банкок нещо не ми излиза нищо? Само за Краби ли е?

За Краби е най-изгодно. До Банкок може да отидеш много евтино и лесно от Краби с поне 4 авиокомпании. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
10 minutes ago, randi said:

Доста нереална промоция.

Ееее, Манила е 980лв, Занзибар 910лв стига....за някой дестинации е добре, просто както обикновено едни са намалени за сметка на други.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Jorro каза:

Ееее, Манила е 980лв, Занзибар 910лв стига....за някой дестинации е добре, просто както обикновено едни са намалени за сметка на други.

Абсолютно нереална промоция както винаги. Манила да не би да е 1700 реалната цена?

Това не има харесвам на Катарците, че никога няма нищо конкретно като намаление. Само обобщаващи рекламни кампании

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
В момента, cybersimo каза:

Абсолютно нереална промоция както винаги. Манила да не би да е 1700 реалната цена?

Това не има харесвам на Катарците, че никога няма нищо конкретно като намаление. Само обобщаващи рекламни кампании

Докато са монополисти в класа си от София до източните дестинации, ще е така. Когато Флайдубай летяха до Мале, катарците реално намаляваха цената си до Мале.

Връзка към коментар

Има приемливи цени, като Занзибар и Сейшели , но начина, по който е поднесена новината и реалното правят голям контраст. 

Връзка към коментар

Виндхук е на добра цена, още някоя друга Африка, Сеул и Пекин. До Анджелес (Кларк), ако има има гъзари  и искат да летят директно, по принцип цената е над 2к, сега е 1500 лева. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 25 минути , Eva eva каза:

Именно. Коя дестинация е намалена  70 % ? 

Винаги могат да бъдат питани на страницата им във Фейсбук. Многократно! 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.