Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Предполагам вече сте видяли промоцията по-долу, но все пак да я споделя (изглежда интересна):

 

https://www.secretflying.com/posts/open-jaw-from-european-cities-to-delhi-india-returning-to-yerevan-armenia-from-only-e261/

 

Поздрави 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой ако му предстои полет през Доха с престой имат оферта за безплатно спане: https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/stay-in-doha.html

 

Plan a trip to Doha and enjoy up to four complimentary nights in one of the city’s most luxurious hotels, The Ritz-Carlton Doha, exclusively when you book your ticket at qatarairways.com.*

Book by 2 December 2018 for travel until 31 March 2019.

*Terms and conditions apply.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, plamenk каза:

Някой ако му предстои полет през Доха с престой имат оферта за безплатно спане: https://www.qatarairways.com/en-bg/offers/stay-in-doha.html

 

Plan a trip to Doha and enjoy up to four complimentary nights in one of the city’s most luxurious hotels, The Ritz-Carlton Doha, exclusively when you book your ticket at qatarairways.com.*

Book by 2 December 2018 for travel until 31 March 2019.

*Terms and conditions apply.

Не е валидна офертата за полети които крайната дентинация не е Доха :

 

 

  • Период на продажба: 12-ти ноември 2018г. до 02-ри Декември 2018г.
  • Период на пътуване : 13-ти Ноември 2018г до 31-ви Март 2019. Пътуването трябва да е приключило до 31-ви Март 2019г.
  • Офертата е валидна за двупосочен билет до Доха, където Доха е крайната дестинация. Пример: София-Доха-София
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не бях прочел цялата оферта с малкия шрифт 😉

Значи може да се използва с два полета. Един София-Доха-София и друг Доха-ХХХ-Доха. Така може да се планира с две безплатни нощувки в Доха с икономичен билет.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

За тези, на които им се ходи в Индия и Армения, доста изгодно предложение тип Open Jaw  София-Доха-Делхи- Доха-Ереван за 282 евро. Има много дати дори през сайта на Катар, можете да правите много комбинации от опцията Мулти сити.

Връщане от Ереван до София с Ер франс  за около 120 евро, но съм сигурен, че могат да се намерят и по-евтини опции.

https://www.secretflying.com/posts/open-jaw-from-european-cities-to-delhi-india-returning-to-yerevan-armenia-from-only-e261/

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Jorro каза:

За тези, на които им се ходи в Индия и Армения, доста изгодно предложение тип Open Jaw  София-Доха-Делхи- Доха-Ереван за 282 евро. Има много дати дори през сайта на Катар, можете да правите много комбинации от опцията Мулти сити.

Връщане от Ереван до София с Ер франс  за около 120 евро, но съм сигурен, че могат да се намерят и по-евтини опции.

https://www.secretflying.com/posts/open-jaw-from-european-cities-to-delhi-india-returning-to-yerevan-armenia-from-only-e261/

 

 

 

 

Благодаря за линка, @Jorro, букнах си едно люто Делхи с мръвки в Ереван. 

Може и бира да почерпя в сгоден момент.

Ще им дам още един шанс на катарците да ми харесат.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Обръщам специално внимание на 2 бисера в настоящата катарска промоция. За първи път виждам подобни цени с директно тръгване от София и с включен чекиран багаж / храна.

 

София - Оклънд - София за €700 през ирландския каяк

SOF-AKL.png.edbcc58650839711ec25ad8da38cf3b1.png

 

София - Френска Полинезия - София за €1120 директно от сайта на катарците (през търсачките сигурно ще падне €70-80)

SOF-PPT.png.a9cba7b04842e0092e7993fce9f6bd66.png

 

А за по-екзотично настроените като мен има София - Ниуе - София за под €900, което е абсолютен прецедент, от който мисля да се възползвам. Колаборацията на катарците с Air New Zealand им се получава много добре.

  • Харесвам 25
  • Шок 2
  • Благодаря 2
  • Браво 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Обръщам специално внимание на 2 бисера в настоящата катарска промоция. За първи път виждам подобни цени с директно тръгване от София и с включен чекиран багаж / храна.

 

София - Оклънд - София за €700 през ирландския каяк

SOF-AKL.png.edbcc58650839711ec25ad8da38cf3b1.png

 

...

През https://www.kayak.es  -> https://es.travelgenio.com цената е 699€. Плащане с Maestro

 

45.png.72bcc281aa344e688e8bb8ac4322366d.png

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Qatar Airways явно имат споразумение с Air New Zealand / Fiji Airways / Qantas и предвид настоящата промоция до Оклънд в момента от София всъщност излизат много интересни дестинации, всички в рамките на €850-950 за двупосочен билет:

 

Фиджи, Раротонга (о-ви Кук), Самоа, Тонга, Ниуе, Нова Каледония, Папуа Нова Гвинея и други.

 

Уникална цена предвид тръгването директно от България, всичко на 1 билет (т.е. нулев проблем при евентуално изпускане на връзка) и с включени чекиран багаж / храна.

 

Също така могат да се правят и по-сложни комбинации: София - Пасифик дестинация - Оклънд - София, което позволява и престой в Нова Зеландия с продължителност по ваш избор, тоест може да направите 2 дестинации на цената на 1 билет (разликата е минимална спрямо двупосочния).

 

Прекрасна идея за новогодишен подарък, между другото 🎁😎

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 25
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Също така могат да се правят и по-сложни комбинации: София - Пасифик дестинация - Оклънд - София, което позволява и престой в Нова Зеландия с продължителност по ваш избор, тоест може да направите 2 дестинации на цената на 1 билет (разликата е минимална спрямо двупосочния).

 

Звучи приказно! :). На мен обаче ми излизат суупер скъпи билети в skyscanner до Нова Зеландия с тръгване от Френска полинезия примерно-към 1600 лв еднопосочно. Има ли някакви по-изгодни варианти от някоя Пасифик дестинация до Нова Зеландия, така че да не се обезсмисля промоцията на Катарците? 😕И кога са най-подходящите месеци? 🙂

Връзка към коментар
преди 2 минути , VesseloVesse каза:

Звучи приказно! :). На мен обаче ми излизат суупер скъпи билети в skyscanner до Нова Зеландия с тръгване от Френска полинезия примерно-към 1600 лв еднопосочно. Има ли някакви по-изгодни варианти от някоя Пасифик дестинация до Нова Зеландия, така че да не се обезсмисля промоцията на Катарците? 😕И кога са най-подходящите месеци? 🙂

Вчера купихме мулти маршрут София - Ниуе - Оклънд - София, при това всичко на 1 билет за около €1000.

 

Тоест, не гледай за допълнителен свързващ еднопосочен билет от Папеете до Оклънд, той наистина е златен.

 

Разиграй директно мулти вариант SOF - PPT - AKL - SOF. Отсечките София-Доха-Оклънд-Доха-София са с Qatar Airways, а Оклънд-Папеете-Оклънд с Air New Zealand. В момента нямам време да проверя конкретно, но съм почти сигурен, че този билет ще излезне не повече от €1250 тотал.

А за подходящите месеци най-добре питай гугъл 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В момента търся билет с включен Оукланд и Фиджи. Моля някой ако намери нещо за под 1000 евро за другата есен-зима да пише 🙂

Редактирано от saved_
Връзка към коментар

@VesseloVesse ето примерен вариант с 1 седмица престой във Френска Полинезия и 2 седмици престой в Нова Зеландия. Излиза под €1150 на 1 билет.

 

https://www.kayak.ie/flights/SOF-PPT/2019-10-19-h/PPT-AKL/2019-10-27-h/AKL-SOF/2019-11-10-h?sort=bestflight_a

преди 18 минути , saved_ каза:

В момента търся билет с включен Оукланд и Фиджи. Моля някой ако намери нещо за другата есен-зима да пише 🙂

Подобен вариант с Фиджи и Нова Зеландия за под €1200: https://www.kayak.ie/flights/SOF-NAN/2019-10-19-h/NAN-AKL/2019-10-27-h/AKL-SOF/2019-11-10-h?sort=bestflight_a

 

Разцъкайте варианти с различни дати както ви устройват. Само имайте предвид, че полетите между Оклънд и Папеете / Нади не са ежедневни, а в определени дни.

 

Възможна е даже комбинация София - Френска Полинезия - Фиджи - Нова Зеландия - София, но нека не усложняваме нещата 🙂

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 31.12.2018 г. в 12:11, Георги Матеев каза:

Вчера купихме мулти маршрут София - Ниуе - Оклънд - София, при това всичко на 1 билет за около €1000.

 

Тоест, не гледай за допълнителен свързващ еднопосочен билет от Папеете до Оклънд, той наистина е златен.

 

Разиграй директно мулти вариант SOF - PPT - AKL - SOF. Отсечките София-Доха-Оклънд-Доха-София са с Qatar Airways, а Оклънд-Папеете-Оклънд с Air New Zealand. В момента нямам време да проверя конкретно, но съм почти сигурен, че този билет ще излезне не повече от €1250 тотал.

А за подходящите месеци най-добре питай гугъл 🙂

Може ли въпрос - как добавяте полета PPT-AKL . При мен след като напиша кода за Папеете не позволява писането на кода за Оуклънд. Но е без проблем писането на кода за Доха или София. Явно нещо греша, досега не съм била толкова глупава за сам.билети. Или поне така се надявам:-) 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Роми каза:

Може ли въпрос - как добавяте полета PPT-AKL . При мен след като напиша кода за Папеете не позволява писането на кода за Оуклънд. Но е без проблем писането на кода за Доха или София. Явно нещо греша, досега не съм била толкова глупава за сам.билети. Или поне така се надявам:-) 

трябва да го добавиш като мулти-сити. общо трябва да имаш три отсечки (но това се прави в търсачката, например Kayak):

SOF-PPT

PPT-AKL

AKL-SOF

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

Проблемът е, че в търсачката ми даваше висока цена, а в сайта на Катар - ниските, но не позволяваше средния полет. Иначе разбира се мулти сити. Ще пробвам по-късно с kayak. Благодаря!

Връзка към коментар
преди 1 минута , Роми каза:

Проблемът е, че в търсачката ми даваше висока цена, а в сайта на Катар - ниските, но не позволяваше средния полет. Иначе разбира се мулти сити. Ще пробвам по-късно с kayak. Благодаря!

В сайта на Катар не може да зададеш средния полет като отсечка.

Връзка към коментар

Айде и промоцията на Катарците! Не съм ги гледал, дано някои открие нещо!

Здравейте Иван Попов, 

Новата година обещава нови пътешествия и приключения.

Поглезете сетивата си на някой красив спокоен плаж, озарен от меката светлина на изгревите и залезите на далечно мечтано място.

Планирайте сега Вашето следващо приключение
 с намаления до 45%.

Резервирайте до 16 януари пътуване до 10 декември 2019г.

 За повече инфо цък.

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.