Прескочи до съдържание

AEGEAN/Olympic - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 9 минути , vinidj каза:

Току що си резервирах - само да питам проверих в сайта на Aegean и името са ми го написали ImeMr Familia. Това Mr След името ми дали ще е проблем?!

Според мен не.

през аржентинския jetcost -> edreams ли резервира.

Връзка към коментар
преди 22 минути , vinidj каза:

Току що си резервирах - само да питам проверих в сайта на Aegean и името са ми го написали ImeMr Familia. Това Mr След името ми дали ще е проблем?!

Със сигурност няма да е проблем, не се притеснявай въобще.

Връзка към коментар
преди 24 минути , vinidj каза:

Току що си резервирах - само да питам проверих в сайта на Aegean и името са ми го написали ImeMr Familia. Това Mr След името ми дали ще е проблем?!

Аз имам резервация от януари за Санторини с Aegean и на моята резервация имената ни са изписани по същият начин.

Връзка към коментар
преди 58 минути , Oshko каза:

Според мен не.

през аржентинския jetcost -> edreams ли резервира.

Не, избрах по-ранните дати jetcost.com.br - edreams - 15Евро отстъпка. 17-21ви май Солун-Родос и обратно -25Евро двупосочен.

Малко ще е студено морето, ама карай.

Само искам да питам сега платих с Visa Debit, дали ще мога пак да я ползвам скоро отново там без лимити дали знае някой?!

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Отново цени от 19 евро за полети от/до Солун и до Атина, резервация до 3 април, полети от 2.05.2018 до 20.03.2019.

Разцъках Солун - Санторини:

Jetcost.com.br -> edreams еднопосочен за един пътник за 20 реала  (около 4.60 евро), плащане с Виза Дебит

Jetcost.pt -> edreams еднопосочен за един пътник за 8 евро, плащане с Виза Дебит

Ar.jetcost.com -> edreams ДВУпосочен за един - около 27 евро, плащане с Мастъркард дебит.

Т.е. Може да се докара общо около 40 евро за двама при цена на сайта 78 евро.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 22/02/2018 в 22:04, vinidj каза:

Току що си резервирах - само да питам проверих в сайта на Aegean и името са ми го написали ImeMr Familia. Това Mr След името ми дали ще е проблем?!

При полети, които се продават през Амадеус, винаги за името е долепено Mr, Mrs, Ms.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

 

5ad2382b24970_Screenshot-14_04_2018.20_17_31.png.bac5132fd82002bf825fc8c19f7e333b.png

 

 

125,000 domestic seats from 19€!

The offer is valid for direct domestic flights from/to Athens to Chania, Rhodes and Corfu, and from/to Thessaloniki to Chania.
  
Flights operated by Olympic Air network.

Available seats: 125,000

Bookings until 18.04.2018

Travel between 15.05.2018 - 20.03.2019

From Athens: from €41
To Athens: from €19

From/to Thessaloniki: from €19
Редактирано от rik4o
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 1 час, rik4o каза:

From Athens: from €41
To Athens: from €19

From/to Thessaloniki: from €19

 

Мобилното приложение на Edreams допълнително намалява почти всички еднопосочни полети на Aegean/Olympic с EUR 10 с код APP10. 

  • Харесвам 12
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 21 часа, koliob каза:

Мобилното приложение на Edreams допълнително намалява почти всички еднопосочни полети на Aegean/Olympic с EUR 10 с код APP10. 

Да, както и за Трансавия смъква и дори УизЕър 5Евро дава намаление, за Аегеан специално jetcost.com.ar-lastminute дава 16Евро по-ниска цена за 13ти Юли Атина-Родос дето ми трябва отстъпка от 63 на 46Евро...за жалост тоя полет още няма промоция за него та се чудя кога да го купувам.

Връзка към коментар
преди 8 часа, vinidj каза:

Да, както и за Трансавия смъква и дори УизЕър 5Евро дава намаление, за Аегеан специално jetcost.com.ar-lastminute дава 16Евро по-ниска цена за 13ти Юли Атина-Родос дето ми трябва отстъпка от 63 на 46Евро...за жалост тоя полет още няма промоция за него та се чудя кога да го купувам.

За WizzAir е безмислено, защото преди да даде намалението цената е с 10-15 евро по-висока отколкото за сайта на Wizz

Връзка към коментар
преди 18 часа, cybersimo каза:

За WizzAir е безмислено, защото преди да даде намалението цената е с 10-15 евро по-висока отколкото за сайта на Wizz

На мен някой полети на Уиз ми ги дава само с 5Евро отгоре и смъква 5Евро.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Промоцийка на полети до по-малко "оборотните" острови. Евентуално може да се ползва и от пострадалите от спирането на райан-ските полети Атина - гръцки острови.

 

Kos, Kithira, Sitia, Ikaria, Skiathos and Samos 
20,000 seats from €19! 
 
Terms and conditions: 
Promotion refers to direct domestic flights from/to Athens to Kos, Kithira, Sitia, Ikaria, Skiathos and from/to Thessaloniki to Samos - for one way and return flights. 
The promotion is valid for bookings until 17/05/2018 and travel from 15/06/2018 until 27/10/2018 for flights operated by Olympic Air network. 
Fares refer to one way travel and include all taxes per passenger for tickets purchased through aegeanair.com. 
The lowest available fare for flights to Athens is from €19 and from €41 for flights from Athens. 
The lowest available fare for flights from/to Thessaloniki is from 41€.

In case of ticket cancellation refund policy is applied depending on fare category. 
The offer is valid for Economy Class fares. Ticket changes are permitted – relevant charges depend on fare category. 
Payment card fees do not apply for transactions with any debit or credit card. A hand luggage up to 8kg is allowed on GoLight fares.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

През www.opodo.ch и плащане с VISA ENTROPAY се получава намаление от EUR 15 (спрямо цената на en.aegeanair.com) за еднопосочен полет на Aegean от София до Атина за един пътник.

 

www.opodo.ch

AEG.png.82d321a1e3d33748d49185b4a6696023.png

 

en.aegeanair.com

AEG1.png.6e2a86e9172b72eb1149f6b9eb57335b.png

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 14 минути , koliob каза:

 

 

Имаш ли идея може ли да се ползва повече от веднъж?

При моето търсене за полет Атина-Ханя на 05.09 ми излиза съобщение, че не намира такива полети, а не е като да няма :(

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Боби каза:

Имаш ли идея може ли да се ползва повече от веднъж?

При моето търсене за полет Атина-Ханя на 05.09 ми излиза съобщение, че не намира такива полети, а не е като да няма :(

 

Купих един билет и не съм пробвал за повече, но обикновено има ограничение. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един положителен отзив за Аеджеан.

Летях Солун-Родос и обратно с А320, билетите купени с еDreams и ниските цени отдавна, бях сложен най-отпред 1F и 4A и на двата полета, широко, всички останали бяха натъпкани отзад, а предните седалки полупразни. Не знам защо са ме сложили отпред дали по-от рано дето ги купих или заради едриймса нещо...Както и да е , другото хубаво е че дават 8кг. и малко нещо...бях с куфар 10кг. и раница и тя там...предложиха Куфара отдолу безплатно , раницата с мен и въобще не гледаха килограмите.

Много спокойно мина всичко с тях никой нищо не ти казва - полетите бяха поизпълнени до краен предел отзад. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Aegean пуснаха отново промоция между София и Атина/ Атина - София, с цени на еднопосочните билети от по 29 евро на посока, от юни до октомври. Почти всеки ден са такива цените.

 

Например - София - Атина - юни - 3, 5, 6, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 28 и т.н. 

 

През някои сайтове цената пада драстично.

 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 9 часа, vinidj каза:

Отстъпките с повечето сайтове за Аеджеан са 15Евро, така цената става като на другите, а предимствата им са много.

  • Повече багаж, храна и напитки и т.н.

Я обясни как имат повече багаж?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, Alexander каза:

Я обясни как имат повече багаж?

Разрешават стандартно 8 плюс 5кг. Всички абсолютно, когато съм пътувал -неведнъж са били с 10кг. плюс 10кг. раницата - никога не се заядат за 2 кг. и никога не теглят раниците. Още 23кг. обикновено е само 15Евро.

Райънеър карат на 10 плюс 5, Уиз на 10кг. Аеджеан печели по тези показатели.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , vinidj каза:

Разрешават стандартно 8 плюс 5кг. Всички абсолютно, когато съм пътувал -неведнъж са били с 10кг. плюс 10кг. раницата - никога не се заядат за 2 кг. и никога не теглят раниците. Още 23кг. обикновено е само 15Евро.

Райънеър карат на 10 плюс 5, Уиз на 10кг. Аеджеан печели по тези показатели.

Страшна логика! Ще печели, докато някъде те проверят, те и с Уиз и Раян често се прекарват по 15+кг, но понякога има сълзи.

 

Относно 8+5кг, това важи за бизнес клас! Не знам защо се споменава изобщо..

 


 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.