Прескочи до съдържание

Алиталия: София - Рио за 360€, София - Сеул - Белград за 145€ и други


Препоръчани мнения

при резервация през trip.bg какви са процедурите?

 

имам потвърждение, взели са ми парите, имам фактура...сега нещо друго трябва ли да правя?

...онлайн чек ин?..или направо на летището?

 

...притеснявам се да не пропусна нещо...?


Ами честито!

Но дай някакъв бюджет де. Бих ти препоръчал Sofitel Rio de Janeiro Copacabana, но като гледам цените в момента са огън! Това е единственият хотел, който е с тераси и открити площи и басейн на цялата Копакабана, мисля. Ще трябва да се озърташ за промоции, ако въобще си решил да се поглезиш там ;)  Всичко останало е бетон и стъкло.

Иначе евтинийката е покрай Копакабана.

мерси,

къде ги гледаш...в букинга ли, или в някой друг сайт?

иначе бюджета е около 150 лв за двойна стая на вечер с закуска..

Връзка към мнение

neuromancer - Благодаря за бързия отговор. Детето е две годишно. Намерих и някакъв сайт за детските площадки. Само в Рио ще сме. А, може да отидеме някъде наблизо. Някъде четох че препоръчваш едно рибарско селище до колкото си спомням. Близо ли е до Рио? Пътеписът ще го прочета непременно и ако имам въпроси после ще задавам.

Връзка към мнение

Ами то не е рибарско селище, градче си е. За Paraty става въпрос, ако се интересуваш от стара архитектура и нещо по-различно от голям град... На около 250 км от Рио е. (http://magelanci.com/patepisi/article/53-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F/page-4) Ако сте точно по Великден ще има интересни неща, но трябва да се резервира отсега, че местата свършват. Това за навсякъде се отнася де. Друго място за море, различно от Рио е Buzios, то не е архитектурен паметник, просто прилично морско курортно градче с много плажове.

Връзка към мнение

при резервация през trip.bg какви са процедурите?

 

имам потвърждение, взели са ми парите, имам фактура...сега нещо друго трябва ли да правя?

...онлайн чек ин?..или направо на летището?

 

...притеснявам се да не пропусна нещо...?

мерси,

къде ги гледаш...в букинга ли, или в някой друг сайт?

иначе бюджета е около 150 лв за двойна стая на вечер с закуска..

 

Можеш да направиш онлайн чекин 24 часа преди полета, предполагам си получил на имейла потвърждение с код от рода на HFYGKW. Трябва някъде в имейла и да ти електронния билет, представлява едно число от типа на 123-45678910. Ако ги имаш тези две неща всичко е на 6 :)

 

С този код можеш да си провериш резервацията в сайта на Alitalia, стига да работи, че последния път доста се бъгваше :)

 

Моля, който иска информация за Южна Америка и Рио да пусне тема в американския форум: http://magelanci.com/forum/36-%D1%81%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B8-%D1%8E%D0%B6%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

 

Така темата ще е полезна доста след като тази промоция мине и замине. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

днес в пощата получих съобщение от Алиталия; погледнах набързо - има малко дати май и юни с тези цени

 

Don’t loose time! Book your journey within 13th of March 2015 to travel until 30th June 2015 and enjoy a trip to South America starting from 359€ in our Classica- Economy class or, even better, pamper yourself and indulge in the comfort and personal attention in our Classica Plus - Premium Economy class for only 600€!
Make yourself a spectacular spring break!
ME_world_1M_ENG.jpg

Classica - Economy Class

SOFIA
BUENOS AIRES
from 360 €
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase.
sep_offerte.gifSOFIA
RIO DE JANEIRO
from 360 € 
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase. 
sep_offerte.gifSOFIA
SAO PAULO
from 359 € 
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase. 
sep_offerte.gif   Classica Plus - Premium Economy Class

SOFIA
BUENOS AIRES
from 600 € 
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase. 
sep_offerte.gifSOFIA
RIO DE JANEIRO
from 600 € 
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase. 
sep_offerte.gifSOFIA
SAO PAULO
from 600 € 
RT, taxes and fees included

This fare requires 7 days advance purchase. 
sep_offerte.gif

Click on each offer to read the fare conditions.

For more offers, visit www.alitalia.com/bg_en/
 

The examples given above refer to round trip tickets in Economy Class for purchases on www.alitalia.com that are not subject to service fee.Tickets purchased through Alitalia Call Center will be subject to a service fee of € 7,5 for purchase made at the time of booking or a service fee of € 20 in the case of a purchase made at a time different from that of booking. Tickets bought at the Airport Ticketing office will be subject to a service fee of € 25.
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.