Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Уф, два месеца след пълен ремонт на банята се спука главната тръба и протече в комшиите отдолу. Та сега сме изкопали един кладенец в банята... А тия идиоти дето са правили сградата са сложили само един главен спирателен кран, та трябва да се спре водата в цялата сграда, не може само на баните. И въобще всички съседи са много щастливи сега :)

Връзка към коментар

Ужас... На апартамента нямате ли спирателен кран? Някой да клъцне тръбите на удобно място и бързо да сложи един, че иначе...

 

В Бразилия с какви тръби правят водоснабдителните инсталации - метални или полимерни? :)

Връзка към коментар

E то е общата вертикална тръба, не само за апартамента. Ама няма кран само за тази тръба, има общ :)  В старите сгради са метални, тези са платмасови.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Преместих последните мнения за смененото пристанище от круиз в нова тема: http://magelanci.com/topic/6528-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B8%D0%B7/

Връзка към коментар

уффф, и аз тука... :(

на антибиотици съм ( усложнение след вирус ), а в събота ни е полета за Аман... Май ще отпиша дайвинга в Акаба :(

единственото, което ме радва в момента е, че децата, които го и примъкнаха тоя вирус, са вече ОК, та тях да не мисля...

Връзка към коментар

Оправяй се бързо, че да се лети с инфекция си е неприятно. Гледай да ти е отпушен носа и евстахиевите тръби, ако трябва някакви капки отпушващи си вземи, че иначе много болят ушите ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Ш`се гръмна! :D

Резервация без регистрация в Луфтханза. От бързане, то е ясно, съм си сбъркала пощата... и сега нямам потвърждение. Промених с вярната поща, но нищо не получавам (резонно). Вярна на навиците си, имам запомнени екраните с полети и номера. Проверих в CheckMyTrip – излиза всичко. Дръпнали са парите от картата, ще чакам фактурата. Би следвало да дойде на правилната, ама дали?

Сега се чудя има ли смисъл да си правя регистрация в сайта на Луфти? 

Връзка към коментар

Ш`се гръмна! :D

Резервация без регистрация в Луфтханза. От бързане, то е ясно, съм си сбъркала пощата... и сега нямам потвърждение. Промених с вярната поща, но нищо не получавам (резонно). Вярна на навиците си, имам запомнени екраните с полети и номера. Проверих в CheckMyTrip – излиза всичко. Дръпнали са парите от картата, ще чакам фактурата. Би следвало да дойде на правилната, ама дали?

Сега се чудя има ли смисъл да си правя регистрация в сайта на Луфти? 

 

Луфтханза си имат читав колцентър за тази работа, няма да те цакат с импулси. Звънни им и всичко ще е ок :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Луфтханза си имат читав колцентър за тази работа, няма да те цакат с импулси. Звънни им и всичко ще е ок :)

 

Благодаря! :) Обадих се, получих си мейла! 

* Така се ядосах на себе си за грешката, че изобщо изключих за тази възможност :) Силно вярвам това да е последното `препятствие` към поредния ми Вакен :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Темата за Санторини ме подсети да се оплача:

На връщане чакахме на такава опашка на летището, че не е истина:(

Първо -чакаш на опашка да ти претеглят куфара и да ти дадат борда карта.

Второ - вземаш си куфара и с него -на друга опашка, на скенер само за чекирания багаж.

Трето - огромно опашка на секюрити с ръчния багаж.

Четвърто - пак опашка на гейта за паспортен контрол.

Такъв ужас, не бях виждала даже по китайските летища.Ми като не може летището да поеме всичкия този народ и да го обслужи, що се пънат ?

Пето - падна ми се седалка, с облегалка, която не се прибираше, ами седеше полу - легнала.

Оплаках се на стюардесата, тя викна някакъв техник, дето рече, че не може да я оправи и ми се извинява за неудобството.Самолетът беше пълен и нямаше къде да ме преместят.Озъбих се на стюардеса та, че трябва да ми върнат част от цената на билета, защото не ми осигуряват удобно и безопасно пътуване.

Ама само си лая, знам, че няма да се занимавам.

Ама пък, ми беше кеф, като карат всички да си прибират седалките, пък аз се излежавам и се хиля ехидничко.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз пък реших да внеса някой лев в банката и ми удържаха такса за внасяне на сума над 3000 лв.  :O  :O  :O

Тъй да се ядосах, тъй да се пищисах, че реших за уикенда да отскоча до Кавала и о-в Тасос.  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

За последен път предлагам на приятели, които са ме молили да пътуваме заедно, да отидем на място, за което те си мечтаят и да пътуваме по начин, който тях ги устройва. След като тормозих шефа си през почивните дни да ми каже ще ми даде ли отпуска, се оказа, че приятелите ми обичат да четат само рубрики от рода на "Опасности по мечтани дестинации", а на всичкото отгоре можело да има и буболечки и насекоми, които в София не са виждали...

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

За последен път предлагам на приятели, които са ме молили да пътуваме заедно, да отидем на място, за което те си мечтаят и да пътуваме по начин, който тях ги устройва. След като тормозих шефа си през почивните дни да ми каже ще ми даде ли отпуска, се оказа, че приятелите ми обичат да четат само рубрики от рода на "Опасности по мечтани дестинации", а на всичкото отгоре можело да има и буболечки и насекоми, които в София не са виждали...

Е кое е мястото,което толкова ги уплаши

Връзка към коментар

а на всичкото отгоре можело да има и буболечки и насекоми, които в София не са виждали...

О, ужас, ми то може там, в океана, да има и рибки, които не са виждали по нашето Черноморие. :rolleyes:  

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ми в сряда на сбирката предложи,то някои така за Бари тръгнаха,та и Бали ей го къде е :lol:  :lol:  :lol:

Бари - Бали, няма много разлика...:) пък и зависи от произношението.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ми аз преди малко без да искам :) купих билети до Осло за 3-6.06 -петък- понеделник.40лв в двете посоки,все още има на тази цена

Освен от там и до Бали :)

Редактирано от Branko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

За последен път предлагам на приятели, които са ме молили да пътуваме заедно, да отидем на място, за което те си мечтаят и да пътуваме по начин, който тях ги устройва. След като тормозих шефа си през почивните дни да ми каже ще ми даде ли отпуска, се оказа, че приятелите ми обичат да четат само рубрики от рода на "Опасности по мечтани дестинации", а на всичкото отгоре можело да има и буболечки и насекоми, които в София не са виждали...

Ох, разбирам те, не се ядосвай,тази попара съм я сърбала няколко пъти, че единия път бях платила и едни самолетни билети.Добре че бяха за ниско тарифна компания, та олекнах само със 140 лева. :(

Та за това, с тур - операторската дейност за странични хора съм приключила.Ако някой иска да идва с мен - дава ми парите предварително и тогава почвам с организацията.Като купя всичко с неговите пари, да се отказва после, ако иска.:)

Много хора нямат представа колко време и нерви отнема организация на едно пътуване.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Ох, ако знаеш само как ми се ходи до Бали, но точно по това време трябва да тръгна за плануваното преди няколко месеца шматкане из Белгия, Германия, и Словения (Австрия ще я минем за по-малко от ден, само по магистрали). Що не е по друго време тази оферта. :(

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.