Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

  • 4 седмици по-късно ...

Ей отдавна никой не се оплаквал, та реших да се пробвам аз!

 

3 часа рових да докарам нормална цена за една разходка за четирима към края на годината със Стар Алайънс (демек повечето схеми за докарване на добри цени, които аз знам не работят). Накрая снощи взех през американци австрийски авиолинии в едната посока и швейцарците в другата. Спестени 4 по 160 евра от подобен полет на Луфтитата и си легнах горд!

 

Днес поради незнайна тъпота погледнах цените на германците за същия ден и дестинация - свалени със 155 евро на човек. Демек целия зор за 20 евра далавера общо за четиримата. Уби ми се целия кеф!

 

За мен поуката е, че правилото да не се рови в гъза на мъртвеца е златно и не бива да се нарушава! Вземеш ли билет НИКОГА не гледаш отново цените!

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Изчезнаха ми всички снимки от телефона LG G4 от последните два месеца, вкл. Сицилия, Словения, Хърватска, рожденни дни, палатки и др. Не съм ги свалила, не съм правила бекъп. От вчера се мъча всичко, каквото прочета - няма нищо. Изтеглих си restore image въобще не ги намери. Доколкото ми е споменът, бяха във вътрешната памет в папка Камера. Много ме е яд.

Връзка към коментар

Изчезнаха ми всички снимки от телефона LG G4 от последните два месеца, вкл. Сицилия, Словения, Хърватска, рожденни дни, палатки и др. Не съм ги свалила, не съм правила бекъп. От вчера се мъча всичко, каквото прочета - няма нищо. Изтеглих си restore image въобще не ги намери. Доколкото ми е споменът, бяха във вътрешната памет в папка Камера. Много ме е яд.

Ми дай на някого, дето е специалист по такива проблеми. На една дружка и възстановиха снимки, от картата на фотоапарата, които беше изтрила неволно. Има ги едни комютърни факири, дето могат всичко. :)

Връзка към коментар

За мен поуката е, че правилото да не се рови в гъза на мъртвеца е златно и не бива да се нарушава! Вземеш ли билет НИКОГА не гледаш отново цените!

И си прав и не съвсем. Как ще добиваме безценен опит ако не наблюдаваме, съпоставяме, анализираме и тн.

А и не си вътре, щото имах случай, който не беше като твоя. 

Връзка към коментар

Изчезнаха ми всички снимки от телефона LG G4 от последните два месеца, вкл. Сицилия, Словения, Хърватска, рожденни дни, палатки и др. Не съм ги свалила, не съм правила бекъп. От вчера се мъча всичко, каквото прочета - няма нищо. Изтеглих си restore image въобще не ги намери. Доколкото ми е споменът, бяха във вътрешната памет в папка Камера. Много ме е яд.

 

Провери ли си акаунта в Google Photos или Drive? Често се качват там, без дори да разбереш. 

Връзка към коментар

Днес Мтел ми скъсаха нервите. По-лоша организация на работа не бях срещала. 4 дни не могат да ми подготвят нов договор с добавени услуги, а съм им клиент от 16 години. Днес чаках над час и половина в офиса им и пак не успяха да изготвят един стандартен договор. Мислех да пиша оплакване, но това означава още загубено време с тях. Дори мислех да ги сменя, но едва ли другите ще са по-добри. Обслужването във всички сфери става все по-трагично. Сега чакам да изпратят договора по куриер. Да видим...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Уф, понякога хич не върви

По някакъв невероятен късмет намерих хотел където искам с нещо различно от букинга (hotels.com). Хем има отстъпка 10% през мобилното приложение, хем трупа точки за безплатна нощувка. И опитвам да резервирам снощи с Амекса ми - не става, иска виза или мастеркард. Аз нямам, жената има, докато я чакам да се върне от работа тя ми звъни, че си е загубила портфейла... После го намери де, ама вече анулира картите. Пробвах да платя през пейпал (там ми е вързан Амекса), и не става - пак иска Виза или Мастер. На всичкото отгоре тази стая се маркира като заета докато я мъча... И се принудих да купувам пак през букинга.

Връзка към коментар

Хем има отстъпка 10% през мобилното приложение, хем трупа точки за безплатна нощувка.

Бъркаш...  :) Когато се ползва отсъпка от 10%, не се брои за безплатната нощувка. Освен това Hotels.com дърпат парите на момента, докато в Booking плащаш (в повечето случаи) на място, така че не се ядосвай. 

Връзка към коментар

и аз да се разпиша в темата. Преди 2 дни в най-големия дъжд в 12 през нощта моята любима кола реши да ме изостави в.... Младост 4. Запали, тръгнах да правя маневра, изгасна по средата на една уличка напряко и повече не запали. Светна чек лампата да си проверя двигателя и дотам... Та във вода до колене я избутахме от улицата и зарязахме там. На следващия ден рапатражка, сервиз за ремонт на двигатели чакам аз с ужас присъдата към 4 следобед да видим дали е дюза или нещо още по-страшно и телефонът /айфон 6/ примигна, затасна, включи се, загасна пак и така 600 пъти. Намирам аз телефон от тези старите с фенерче, обаче картата не влиза в преходника. Юрмам се до магазин на Мтел да ми дадат нова карта, активацията уж до  2 часа... Да, ама не. Активираха картата след 16 часа /на другата сутрин след позвънявания на всички шефове на мтел, на които открих телефон/, а междувременно айфона се оправи и спря да гасне. Старата карта блокирана, новата не пусната, а работното време на сервиза свърши докато успея да им изровя телефона. Та... вчера сутрин ми пуснаха картата, звъннах в сервиза и се оказа, че колицата ми не харесала чистия софийски въздух и въздушния филтър за смяна... И тя нали една такава умна, та решила да ме изостави на пътя, че да не я повредя нещо... Разминах се само с нерви и около 150 лева за рапатражка, филтър и 100 теста какво и е...

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Да ме беше видял по пола и изрязани сандали как бутам кола в пороя на майната си в непознат квартал в 12 през нощта в кал и вода до колене щеше да разбереш защо пиша в тази тема :lol: . То веднъж да завали тоя месец и на мен ще ми се случи някоя простотия... А това е върха на поредицата от простотии, които ми се случват напоследък.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 А това е върха на поредицата от простотии, които ми се случват напоследък.

Виж, в природата по принцип има равновесие и баланс, така че това може да означава само едно - предстои ти период, в който ще се случват хубави неща!  ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Да ме беше видял по пола и изрязани сандали как бутам кола в пороя на майната си в непознат квартал в 12 през нощта в кал и вода до колене щеше да разбереш защо пиша в тази тема :lol: . То веднъж да завали тоя месец и на мен ще ми се случи някоя простотия... А това е върха на поредицата от простотии, които ми се случват напоследък.

 

Мдааа,би било интересно да се види това :) Някое селфи случайно не направи ли,та да видим :) :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Бърсметката :) Когато се ползва отсъпка от 10%, не се брои за безплатната нощувка. Освен това Hotels.com дърпат парите на момента, докато в Booking плащаш (в повечето случаи) на място, така че не се ядосвай.

 

Ами поне на екрана изрично си пишеше, че ще взема 2 нощувки в сметката, с картинка. А дали дърпат веднага ми е все едно, така или иначе нощувките бяха за следващия ден. А освен това предния хотел в hotels.com беше през Амекса. Може би зависи хотела какво приема. Все едно де, не мога да го променя.

А сега ме нахапаха някакви мухички и глезените ми се подуха като на слон. Че и болят. Поне на жената и децата май нищо им няма.

Връзка към коментар

След добре прекарана почивка,следваше приятно посрещане в София от една заспала мацка,която спря с 50 км челно в мен :mad: .И после нормалните процедури за европейска държава,чакаш КАТ 2.30 мин.,които с идването даже се репчат ,пътна помощ и т.н :mad:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ти да си здрав, всичко друго се купува!

Не се ядосвай на кифли и полицаи, каквото и да им кажеш няма да разберат.

Ти да си здрав, всичко друго се купува!

Не се ядосвай на кифли и полицаи, каквото и да им кажеш няма да разберат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След добре прекарана почивка,следваше приятно посрещане в София от една заспала мацка,която спря с 50 км челно в мен :mad: .И после нормалните процедури за европейска държава,чакаш КАТ 2.30 мин.,които с идването даже се репчат ,пътна помощ и т.н :mad:

Нали сте живи и здрави, другото ще се натъкми.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да,това е по важното

 

Има една турска поговорка? много я харесвам:"Кахър, дето опира до пари, не е кахър."

Та в неприятни ситуации, така се успокоявам.☺

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.