Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 3 минути , baiKolio каза:

Жената! Милото! ... ме предаде! Язък, че и празнуваме именния ден на св. Пантелеймон... Тъмън сглобих план с финансовите разчети за Южна Америка да го представя по надлежния ред и... изненада!

След дългогодишен отпор съпротивата рухна... кандисах за ремонт... тотален :blackeye:

Баннал съм се от всички сайтове за билети и промоции щото 'къвто ми е слаб ангела... даже тук рядко влизам, колкото да се облажа за малко само...

Навъртях една европейска екскурзия като километри по всичко що е Баум... Хоум... Мастер...100/1000/10000 бани... и т.н. и т.н.

Бюджета за Перу и Боливия отидЕ, бидЕ утилизиран, следва закопаването му... А още дори и не сме почнали :blackeye: ... абе, тия бани и кухни златни бе! А колко още има... ( къде е човечето с мокрите кърпи на главата ?? )

В края на седмицата почва рутенето...

Не се косИ! 

Погледни от хубавата страна:

Млади сте, здрави сте!

Южна Америка си е там, ще почака!

А така ще направиш жената щастлива. Мноого!

Защото: Станало е на нейната!

Ще си заработиш за салатка с ракийка и разлааати вечери в новата кухня.

А новата баня носи нови емоции...;)

А ти за зорене по едни стари камъни си се завайкал! :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 34 минути , baiKolio каза:

Жената! Милото! ... ме предаде! Язък, че и празнуваме именния ден на св. Пантелеймон... Тъмън сглобих план с финансовите разчети за Южна Америка да го представя по надлежния ред и... изненада!

След дългогодишен отпор съпротивата рухна... кандисах за ремонт... тотален :blackeye:

Баннал съм се от всички сайтове за билети и промоции щото 'къвто ми е слаб ангела... даже тук рядко влизам, колкото да се облажа за малко само...

Навъртях една европейска екскурзия като километри по всичко що е Баум... Хоум... Мастер...100/1000/10000 бани... и т.н. и т.н.

Бюджета за Перу и Боливия отидЕ, бидЕ утилизиран, следва закопаването му... А още дори и не сме почнали :blackeye: ... абе, тия бани и кухни златни бе! А колко още има... ( къде е човечето с мокрите кърпи на главата ?? )

В края на седмицата почва рутенето...

Напълно те разбирам и ти съчуствам  @baiKolio. Преди две години и аз като теб се предадох, и вместо да отида в Япония почнах ремонт. С парите които дадохме за ремонта можеше освен Япония и друго място да посетим. Като се сетя още ми капе кръв от сърцето ... но млъкни сърце. Важното, че жените в къщи доволни. :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 49 минути , baiKolio каза:

Жената! Милото! ... ме предаде! Язък, че и празнуваме именния ден на св. Пантелеймон... Тъмън сглобих план с финансовите разчети за Южна Америка да го представя по надлежния ред и... изненада!

След дългогодишен отпор съпротивата рухна... кандисах за ремонт... тотален :blackeye:

Баннал съм се от всички сайтове за билети и промоции щото 'къвто ми е слаб ангела... даже тук рядко влизам, колкото да се облажа за малко само...

Навъртях една европейска екскурзия като километри по всичко що е Баум... Хоум... Мастер...100/1000/10000 бани... и т.н. и т.н.

Бюджета за Перу и Боливия отидЕ, бидЕ утилизиран, следва закопаването му... А още дори и не сме почнали :blackeye: ... абе, тия бани и кухни златни бе! А колко още има... ( къде е човечето с мокрите кърпи на главата ?? )

В края на седмицата почва рутенето...

Да ти кажа от женска гледна точка - ей сега като започне "рутенето" и на нея ще и се прииска да беше следвала твоя план а не нейния .... ама няма да ти каже че е така B)

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 53 минути , baiKolio каза:

Жената! Милото! ... ме предаде! Язък, че и празнуваме именния ден на св. Пантелеймон... Тъмън сглобих план с финансовите разчети за Южна Америка да го представя по надлежния ред и... изненада!

След дългогодишен отпор съпротивата рухна... кандисах за ремонт... тотален :blackeye:

Баннал съм се от всички сайтове за билети и промоции щото 'къвто ми е слаб ангела... даже тук рядко влизам, колкото да се облажа за малко само...

Навъртях една европейска екскурзия като километри по всичко що е Баум... Хоум... Мастер...100/1000/10000 бани... и т.н. и т.н.

Бюджета за Перу и Боливия отидЕ, бидЕ утилизиран, следва закопаването му... А още дори и не сме почнали :blackeye: ... абе, тия бани и кухни златни бе! А колко още има... ( къде е човечето с мокрите кърпи на главата ?? )

В края на седмицата почва рутенето...

Стига рИва!

Милото е право - не може да се шлянкаш по света, а къщата ти да не е у ред!

Освен това, до колкото знам, Южната Америка няма да я закриват скоро, та ще сколасаш да я видиш  и след ремонта.

Настрой  се сега на новата вълна и ще видиш, че да правиш ремонт не е толкова страшно.

А па послееееее, кат седнеш у новата кухня и Милото тича с ракийката и салатката, ти да видиш, как ще си речеш: “ейййй, колко ни е хубавооо”!

Аз и друг път съм го казвала - човек ходи, където ходи, накрая се прибира у дома. И там трябва да му е хубаво.

Ти си с точния човек до теб, а щом той казва, че трябва, значи трябва.:)

 

 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар

"Човек и добре да живее, пак трябва да прави ремонт" - мъдри думи...

Аз също започнах един уж малък, но се надявам до май месец да го отметна поне в основни линии, че Costiera Amalfitana се е затъжила за нас.

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Светославов каза:

"Човек и добре да живее, пак трябва да прави ремонт" - мъдри думи...

Абе аз го знам като " Човек и добре да живее ....се жени ".

По-достоверно ми се струва да ти кажа :biggrin:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Изпуснах си самолета за Белгия.

Щях да ползвам една врътка и да отскоча до Гент и Остенде, ама отиде...

Единственото, което малко ме успокоява е, че съм бил в Белгия няколко пъти, а и тези дни се е спукало да вали.

Е, спестих някой лев, който обаче веднага ще вложа в друга дестинация ...:vinsent:

 

п.п. Доколкото разбрах преди няколко дни 40 души са минали през летището без паспортна проверка. Как е възможно това да се случи не знам, но се е случило. :huh: Имало 10 - 15 уволнени, а някои може да отнесат и нещо по-тежко.

Сега всички са много стриктни и се получава адското мазало. 

Бъдете на летището на време!!!

Не като мен!!! :(

Редактирано от Radnev
  • Шок 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Lyubina каза:

Вярно е, че в понеделник на обяд имаше огроооомна опашка, но не схванах връзката веднага.

А как ли е на "пристигащи"?

 

Има забавяне на пристигане също, но не е кой знае какъв проблем. Вчера на Т2 внимателно разглеждаха защитните елементи на документите, но пък работеха всички гишета. Минаваше се за около 15 минути.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Radnev каза:

Бъдете на летището на време!!!

Не като мен!!! :(

Аз малко не разбрах - много бавно е ставало влизането ли? Ти колко време преди полета беше на летището , че го изпусна? Кой терминал? (защото пътувам събота сутринта, да не ми излязат грешни сметките :unsure: )

Връзка към коментар

@bobole4e, аз пътувах в понеделник в ранни зори, от Терминал 2. Опашката да минем през "първата проверка", преди ескалаторите се виеше през целия салон "Заминаващи", но вървеше сравнително бързо.

А бе, имай си едно на ум. Аз отидох с първото метро, и бях на летището някъде към 5,40 сутринта. Докато с хвърля багажа, да се разбера с две девойки и да изпуша една цигара, значи съм се наредила на опашката съм 6,10. Полетът ми беше в 7,10 - сварих съвсем спокойно, на всичкото отгоре и закъсняха с излитането, но това е за друга тема :) 

 

 

ПП: сега видях, че преди малко съм писала че съм летяла на обяд. Това си е откровена заблуда, ;) но пък ще пристигна по обяд.

Редактирано от Lyubina
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , bobole4e каза:

Аз малко не разбрах - много бавно е ставало влизането ли? Ти колко време преди полета беше на летището , че го изпусна? Кой терминал? (защото пътувам събота сутринта, да не ми излязат грешни сметките :unsure: )

Аз бях от понеделнишките късметлии. Рано сутринта тръгваха 3 полета за Лутън (06:00), Шарлероа (06:05) и Ларнака (06:10) през 5 минути. Беше нещо ужасно.

И аз позакъснях. Бях на Терминал 1 около 40 минути преди затварянето на гейта. И не можах да мина, въпреки че полетът се забави. Изпуснах полета за 2-3 минути, защото през нашия скенер решиха да се изиспят всички екипажи + някакво еврейско семейство идиоти, които са с предимство и не можаха да си сгънат количката сумати време, за да мине през скенера. Накрая им я сгъна някакъв страничен човек.

Между другото полетът за Лутън бе преди този за Шарлероа, но не се бяха качили прекалено много хора, така че самолетът им продължаваше да ги изчаква. За Шарлероа явно бяхме по-малко и отлетя. Питах служителите. Казаха ми, че около 10-тина човека са си останали на летището. 

 

п.п. Когато @Lyubina се е наредила след 06:00 нещата вече се бяха нормализирали. Когато тя е стояла на опашката аз съм излизал от другата страна като пристигащ :lol: и народа беше в пъти по-малко. 

 

п.п. 2 Сега виждам, че Lyubina е била на Терминал 2. Моите хора пътуваха за Брюксел с нейния полет (BulgariaAir) и нямаха проблеми. Но мисля, че и скенерите на Терминал 2 са доста повече.

Редактирано от Radnev
  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Lyubina каза:

Вярно е, че в понеделник на обяд имаше огроооомна опашка, но не схванах връзката веднага.

А как ли е на "пристигащи"?

 

Аз бях пристигаща на 22-ри. На Т1 за сефте имаше страхотна организация - двата автобуса не се изчакваха, всички гишета работеха и всички пътници минаха през тях изключително бързо. Беше впечатляващо!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уф, тия така са ми дотегнали с техните промени.:ireful:

Уизовете сменили полета за Лисабон за август от сутрешен със среднощен, каца се в полунощ. Рент-а-кар  не може да се вземе, добре че, още се чудя и се мая на вътрешните полети и не съм ги купила, че очаквах такава изненада. Ама резервации ще трябва да ревизирам.

То, не стига, че билетите скъпи, ами и все нещо ще има.

Гледам ги сега и България ер, техните полети също посред нощите.

Дайте идея, как да стигнем до Лисабон, на връщане ще купя с Бг ер, каца се рано сутринта в неделя - в 6, ще имаме време да се наспим за понеделника.

Ама, отиването ми ще ще да е в по-човешки час.

Връзка към коментар
преди 28 минути , AlexandraKo каза:


:ireful:

Уизовете сменили полета за Лисабон за август от сутрешен със среднощен, каца се в полунощ.

Дайте идея, как да стигнем до Лисабон, на връщане ще купя с Бг ер, каца се рано сутринта в неделя - в 6, ще имаме време да се наспим за понеделника.

Ама, отиването ми ще ще да е в по-човешки час.

Вътрешният полет нали до Мадейра трябва да бъде от Лисабон? Или до Азорите? Може би не е от най-приятните варианти, но при условие, че кацате почти в полунощ, не е ли по-добре направо да вземете ранен сутрешен полет към островите. Нашата идея е такава, но от Порто.

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , master_of_germs каза:

Вътрешният полет нали до Мадейра трябва да бъде от Лисабон? Или до Азорите? Може би не е от най-приятните варианти, но при условие, че кацате почти в полунощ, не е ли по-добре направо да вземете ранен сутрешен полет към островите. Нашата идея е такава, но от Порто.

Някак , така трябва да стане. Сега погледнах, има Мелия - Трип,  на самото летище - пешеходно. Та единият вариант е да направя нощувка там и на другия ден рано да летим за Мадейра. За висене на летище през нощта, изобщо не иде реч. Все пак, на почвка сме тръгнали, уж.:(

Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

Уф, тия така са ми дотегнали с техните промени.:ireful:

Уизовете сменили полета за Лисабон за август от сутрешен със среднощен, каца се в полунощ. Рент-а-кар  не може да се вземе, добре че, още се чудя и се мая на вътрешните полети и не съм ги купила, че очаквах такава изненада. Ама резервации ще трябва да ревизирам.

То, не стига, че билетите скъпи, ами и все нещо ще има.

Гледам ги сега и България ер, техните полети също посред нощите.

Дайте идея, как да стигнем до Лисабон, на връщане ще купя с Бг ер, каца се рано сутринта в неделя - в 6, ще имаме време да се наспим за понеделника.

Ама, отиването ми ще ще да е в по-човешки час.

Мисля, че цената на такси от Летището до центъра на града е 10 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

То, не стига, че билетите скъпи

 

преди 27 минути , AlexandraKo каза:

има Мелия - Трип,  на самото летище - пешеходно

Малко да се заям за добро утро :)

Думата скъпо в твоята уста ми звучи по-различно :biggrin:

Връзка към коментар
преди 40 минути , Боби каза:

 

Малко да се заям за добро утро :)

Думата скъпо в твоята уста ми звучи по-различно :biggrin:

Заяж се, заяж се - и без това, съм яхнала метлата тая заран:vinsent:.

Че трябва да прекроявам цялата програма.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Алекс, току-що вдигна и моето кръвно с тези промени за Лисабон.

Преди време Боби ми подпали фитила, сега и ти.

Проблемът е, че и ние летим до Лисабон, но през юли. Кацаме на летището, имаме 3 ч. престой и летим за Порто, които билети отдавна купих.

 Обаче при смяна на часа на полета всички планове отиват на кино.

Засега нашият полет е с непроменен час, но става много подозрително - всички около него се сменят, само той е като някакво оазисче. По-точно полетите във вторник за цялото лято са сутрешни, но дали няма да ги променят и тях скоро?

За да съм по темата, оплаквам се, че ще съм на тръни в следващите два месеца и половина.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , pamela каза:

Алекс, току-що вдигна и моето кръвно с тези промени за Лисабон.?

За да съм по темата, оплаквам се, че ще съм на тръни в следващите два месеца и половина.

Пожелавам ти да няма промяна. Ама, може ли да бъде човек сигурен и спокоен, не е ясно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.