Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 4 часа, savagejo каза:

Вече 3 седмици не мога да се разбера с тях, да си получа пакета който е в тъпия им клон....

 

Въведи проследяващия си номер в track-trace.com и виж да не би пакета вече да е върнат на изпращача, защото нормалния период за престой на пратките е 2 седмици.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Sju каза:

Въведи проследяващия си номер в track-trace.com и виж да не би пакета вече да е върнат на изпращача, защото нормалния период за престой на пратките е 2 седмици.

Днес отидох с проследяващия номер и почнаха да се лутат къде точно е пратката, в следствие на което ми се обадиха 5 часа по-късно по телефона за да ми крещят, че аз защо не съм им била казала, че пратката била отделена :dontknow: не разбрах къде е отделена и защо аз трябва да им казвам....

Та някой ако може да ми каже как мога да ги заобиколя тия идиоти.....

Връзка към коментар

@savagejo можеш да направиш оплакване. Но трябва да е писмено, за да достигне до когото трябва. За съжаление не мога да цитирам някакъв мейл, защото удобно не е даден такъв в новия им сайт, не поддържат и социални мрежи, но ако ти се занимава, по телефона можеш да изискаш някакъв контакт или да ти обяснят как да направиш официално оплакване:

http://www.bgpost.bg/bg/13

 

Телефони за жалби и рекламации:

  • Вътрешни пратки и парични преводи - 02/9493329
  • Международни входящи пощенски пратки - 02/9493121 , 02/9493343

Преди няколко години бях получила голямо съдействие от кварталния клон и писмено отправих похвала и благодарност. Бяха им се обадили по телефона и на следващото ходене вече ми знаеха името. Убедена съм, че и за оплаквания ще звъннат в твоя пощенски клон. В някои клонове трябва да им се напомня, че работят с хора. Аз виждам постепенни промени, но трябва да си дебелокож.

Връзка към коментар
преди 18 минути , Sju каза:

@savagejo можеш да направиш оплакване. Но трябва да е писмено, за да достигне до когото трябва. За съжаление не мога да цитирам някакъв мейл, защото удобно не е даден такъв в новия им сайт, не поддържат и социални мрежи, но ако ти се занимава, по телефона можеш да изискаш някакъв контакт или да ти обяснят как да направиш официално оплакване:

http://www.bgpost.bg/bg/13

 

Телефони за жалби и рекламации:

  • Вътрешни пратки и парични преводи - 02/9493329
  • Международни входящи пощенски пратки - 02/9493121 , 02/9493343

Преди няколко години бях получила голямо съдействие от кварталния клон и писмено отправих похвала и благодарност. Бяха им се обадили по телефона и на следващото ходене вече ми знаеха името. Убедена съм, че и за оплаквания ще звъннат в твоя пощенски клон. В някои клонове трябва да им се напомня, че работят с хора. Аз виждам постепенни промени, но трябва да си дебелокож.

 

Благодаря, точно се чудех къде мога да подам оплаване

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Снощи летях от Ийст Лъндън (ELS) до Йоханесбург (JNB). Бях си избрал авиокомпания South African Express, защото полетът им е с Bombardier CRJ200, а с такова не бях летял от поне 10 години. Е, още не съм летял.

В последния момент, даже след като се бях регистрирал за полета, смениха машината с най-банален Airbus 319 на South African Airways. Язък!

Сигурен съм, че магеланци като @FlyTraveler ще ми съчувстват в мъката :( 

  • Харесвам 3
  • Шок 2
Връзка към коментар
27 minutes ago, домосед said:

Снощи летях от Ийст Лъндън (ELS) до Йоханесбург (JNB). Бях си избрал авиокомпания South African Express, защото полетът им е с Bombardier CRJ200, а с такова не бях летял от поне 10 години. Е, още не съм летял.

В последния момент, даже след като се бях регистрирал за полета, смениха машината с най-банален Airbus 319 на South African Airways. Язък!

Сигурен съм, че магеланци като @FlyTraveler ще ми съчувстват в мъката :( 

Част от преживяването на CRJ200 е да ползваш тоалетната - при прилична част от машините не е вакуумна...

Връзка към коментар
преди 43 минути , домосед каза:

Снощи летях от Ийст Лъндън (ELS) до Йоханесбург (JNB). Бях си избрал авиокомпания South African Express, защото полетът им е с Bombardier CRJ200, а с такова не бях летял от поне 10 години. Е, още не съм летял.

В последния момент, даже след като се бях регистрирал за полета, смениха машината с най-банален Airbus 319 на South African Airways. Язък!

Сигурен съм, че магеланци като @FlyTraveler ще ми съчувстват в мъката :( 

Аз не ти съчувствам! Нека ти! Ще показваш снимчици като ОНАЗИ в хвалбите, а... Нека ти! :angry::blum:

Връзка към коментар
Преди 1 час, домосед каза:

Снощи летях от Ийст Лъндън (ELS) до Йоханесбург (JNB). Бях си избрал авиокомпания South African Express, защото полетът им е с Bombardier CRJ200, а с такова не бях летял от поне 10 години. Е, още не съм летял.

В последния момент, даже след като се бях регистрирал за полета, смениха машината с най-банален Airbus 319 на South African Airways. Язък!

Сигурен съм, че магеланци като @FlyTraveler ще ми съчувстват в мъката :( 

Влизам ти в положение напълно. И аз не бях летял със CRJ повече от 10 години (за последно когато Малев още я имаше и още летеше от Будапеща до Варна със CRJ200) и се бях наточил да летя със CRJ700 на SA Express от Джобърг до Уолфис Бей.  Смениха обаче регионалния джет с древен 737-31L взет от Star Air Cargo. На самолета нищо не пишеше, беше чисто бял, но инструкцията за безопасност го издаде. Всъщност след излитането вече не съжалявах - даже по-отдавна не се бях качвал на толкова стар 737 - дебелите седалки с много място, направо си беше ретро. Имам чувството, че в Уолфис Бей не бяха свикнали да приемат самолети от такъв калибър - настана невероятно задръстване и опашката (от хора) се проточи далеч извън бараката на имиграционните. :)
 

13308321_10207957299824310_7511303882962765477_o.jpg

 

 

На връщане обаче си летяхме със CRJ700, който снимах след кацането на О. Р. Тамбо:

 

19621331_10211412644845776_5809113303238784131_o.jpg

 

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да си се оплача от себе си .

 

Утре пътуваме за Истанбул и типично в мой стил - днес резервирам хотел...:wub:

Да ама ми харесват много хотели , а и на локация не мога да се спра окончателно.

Абе... шматка безподобна съм

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 15.03.2018 г. в 9:02, Боби каза:

Кражба от КК на 1200 канадски долара с трансакция нощес. И нека сагата с Дайнърс започне сега :rtfm:

Обичам да се самоцитирам, особено по такива поводи.

След по-малко от 2 месеца този проблем e решен в моя полза, сумата ще бъде възстановена по картата ми днес.

Благодарности за професионалното отношение на @Diners club!

Връзка към коментар

Искам да се оплача от това:

https://www.edna.bg/plateni-publikacii/plazhovete-na-amuliani-istinska-prikazka-za-slynce-i-more-4653174

 

От 4 снимки 3 със сигурност не са от Амулиани. Четвъртата (тази със скалите може да е от 250000 места по Гърция, и на още милиони места по света.)

Защо зорлем искат да разочароват хората, които ще отидат на Амулиани - само по себе си прекрасно островче.

 

:(:angry::shout:

Връзка към коментар
преди 40 минути , T.E.Lawrence каза:

И без да отвориш линка си пише, че е платена публикация, т.е. реклама. :)

Не всички платени реклами са лъжи. Например за секси дамско бельо … ами, … секси си е. ;):)

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , ven62 каза:

Не всички платени реклами са лъжи. Например за секси дамско бельо … ами, … секси си е. ;):)

Бельото го прави модела... инак може и да не разбереш, че самото бельо е секси ;) .

  • Харесвам 6
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

Искам да се оплача от това:

https://www.edna.bg/plateni-publikacii/plazhovete-na-amuliani-istinska-prikazka-za-slynce-i-more-4653174

 

От 4 снимки 3 със сигурност не са от Амулиани. Четвъртата (тази със скалите може да е от 250000 места по Гърция, и на още милиони места по света.)

Защо зорлем искат да разочароват хората, които ще отидат на Амулиани - само по себе си прекрасно островче.

 

:(:angry::shout:

Както и тази снимка, която рекламира Бари на доста места, е от Камоли близо до Генуа  :lol:

 

13861286c3688dde253801e4698ee4ec_767x341

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Просто повечето псевдожурналисти вадят снимките от гугъл имиджис, без да ги проверяват. Ако имам добре позициониран сайт, мога да надпиша снимка на нефтен кладенец, че е примерно в Полски Тръмбеш и ето ти сензация. :)

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Току що разбрах, че има вероятност пилотите на West Jet да стачкуват точно през седмицата, в която ще  летя до Торонто за командировка. Ще чакаме до 22 май и ако стачкуват, ще трябва да сменяме билетите с Air Canada. Надявам се да се споразумеят и да не се налага ... :(

Редактирано от Травеолани
Връзка към коментар
1 hour ago, Травеолани said:

Току що разбрах, че има вероятност пилотите на West Jet да стачкуват точно през седмицата, в която ще  летя до Торонто за командировка. Ще чакаме до 22 май и ако стачкуват, ще трябва да сменяме билетите с Air Canada. Надявам се да се споразумеят и да не се налага ... :(

За предпочитане ли са пред  Air Canada?

Връзка към коментар
Преди 1 час, akair каза:

За предпочитане ли са пред  Air Canada?

Няколко пъти сме пътували с тях, винаги съм оставала доволна. Аз избрах полет с тях, най-вече защото исках да пътувам в определена част на деня, и те имат много полети.

Май трябваше Еър Канада да запазя от началото, повечето хората ги предпочитат пред УестДжет, особено пък когато цената няма значение :).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 32 минути , bulpa каза:

Дойде деня, в който да се разпиша в тази тема. 

Първи опит за Канада - неуспешен :(

Нещо димяло от опашката на самолета и ни свалиха. 

20180514_120356.thumb.jpg.5425b97221da3722d665b8f169e420d5.jpg

 

Утре ще пробвам пак.

Мисли положително.  По-добре ли е да задими по път?

А и ще ти платят обезщетение, което ще направи пътуването приятно като стойност.

Редактирано от Дани Магелани
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.