Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 10 минути , bulpa каза:

Споделям само :)

Ситуацията е под контрол. Дадоха ваучери за храна, хотел, вечеря и закуска.

Това къде се случва?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 5/10/2018 в 15:43, T.E.Lawrence каза:

Просто повечето псевдожурналисти вадят снимките от гугъл имиджис, без да ги проверяват. Ако имам добре позициониран сайт, мога да надпиша снимка на нефтен кладенец, че е примерно в Полски Тръмбеш и ето ти сензация. :)

Ясно че Полски Тръмбеш е нарицателно :biggrin:, но конкретно за нефтен кладенец всъщност не би било толкова невероятно, доколкото някаквите "залежи" на нефт в България (колкото и да са незначителни и нерентабилни за експлоатация) са точно там в мизийската плоча и сондажи  и помпи имаше около Плевен и Долни Дъбник. ;) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , bulpa каза:

Да, оправиха каквото имаше и ни изпратиха към Торонто с почти празен самолет. 

Хайде, лек път и натам да няма непредвидени ситуации, всичко да ти върви по планчето.

И моля, те, направи си една темичка и слагай снимки и по някоя думичка. Че твоите красиви снимки заслужват да не се загубят в навалицата.:)Пък и информацийка чакаме.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 2 минути , bulpa каза:

Благодаря, @AlexandraKo

Като се върна ще дам подробен отчет :)

Ама ти, сега я направи и трупкай всичко там.:)Че да пътуваме с теб.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Ама ти, сега я направи и трупкай всичко там.:)Че да пътуваме с теб.

Алекс, на някои хора (включително и на мен - затова взимам непоискано отношение) им е трудно да го правят паралелно, по време на пътуване. Само като си представя да набирам текстове на телефона си във форума след обичайното изтощение от обикаляне като гламав и тихо припадам :) Аз безкрайно се радвам на твоите репортажи, но хора като теб са голямо изключение... 

Връзка към коментар
преди 13 минути , Juliaaa каза:

Умирам от яд!!! Току що от собствената си глупост изпуснах полет на страхотна цена на Malaysia airlines. Много, много ме е яд...

И ся, квооо?

Дай, зарад един изпуснат момент да ти се появят бръчки, като се ядосваш!

Не си струва, ще има друга възможност.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 16 минути , Juliaaa каза:

Умирам от яд!!! Току що от собствената си глупост изпуснах полет на страхотна цена на Malaysia airlines. Много, много ме е яд...

Не губи кураж, идва друг тираж!  ;)

За протокола - какъв беше полета и на каква цена? 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 16.05.2018 г. в 13:04, Rainy каза:

Алекс, на някои хора (включително и на мен - затова взимам непоискано отношение) им е трудно да го правят паралелно, по време на пътуване. Само като си представя да набирам текстове на телефона си във форума след обичайното изтощение от обикаляне като гламав и тихо припадам :) Аз безкрайно се радвам на твоите репортажи, но хора като теб са голямо изключение... 

Да, ама после много неща се забравяяят!

Иначе, благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , AlexandraKo каза:

Да, ама после много неща се забравяяят!

Иначе, благодаря!

Факт. Забравят се. Обаче - нали смисълът е да се радваме и забавляваме, а не да пишем :) Пък може и двете, ама малцина са избраните. Ти си от тях, казах го съвсем сериозно. Преди време пътувах с лаптоп, по-можех. Сега само с телефон - и подробни репортажи, след емнайсе часа обикаляне? Кауза пердутта. 

 

Хармония да има! И здраве, и пари да обикаляме. И последният да затвори вратата. Обичам грузинските тостове :lol:

Връзка към коментар
преди 3 минути , Rainy каза:

 Сега само с телефон - и подробни репортажи, след емнайсе часа обикаляне? Кауза пердутта. :lol:

И аз съм така - не ми остават сили. :unsure: Най-много да пусна 1-2 снимки от изминалия ден във фейса...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

И аз съм така - не ми остават сили. :unsure: Най-много да пусна 1-2 снимки от изминалия ден във фейса...

Срамна срамУта -:O млади хора сте, да пъшкате, че сте се уморили.

Аз пък, никога не се уморявам,  хем наближавам сто:yahoo:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
На 5/16/2018 в 12:58, AlexandraKo каза:

Ама ти, сега я направи и трупкай всичко там.:)Че да пътуваме с теб.

Работата ми е свързана с "висене" пред монитори по 9, 10,12 и повече часове, затова използвам пътуванията за т.н. digital detox. Хем очите ми да си починат, хем да общувам повече с хората, хем да си лекувам зависимостта от интернет :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Тук вдигнаха рязко цената на горивото и камионджиите вече четвърти ден стачкуват. Няма кой да зарежда бензиностанциите и бензин няма. Аз имам за петък... Oчаква се сега да започнат да липсват плодове и зеленчуци.

  • Харесвам 1
  • Шок 7
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Много неприятно. Сигурно ще рефлектира и върху другите храни и  зареждане на магазини. Дано по - бързо се реши този проблем.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 5/20/2018 в 19:08, Фичо каза:

И аз съм така - не ми остават сили. :unsure: Най-много да пусна 1-2 снимки от изминалия ден във фейса...

Аз в Австралия всяка вечер описвах подробно деня в един Word файл на лаптопа.

В Исландия обаче нямах лаптоп, a писах сам до себе си във фейсбук през телефона по няколко изречения с основните точки от деня с идеята да ме подсетят като се прибера какво да опиша по-подробно. :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.