Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Добре дошъл на Васко ! Да е здрав и благословен ! Пътувания ще има и след раждането на децата  вЕрвай ми ! 

Редактирано от bibi
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да се похваля, че освен японските билети за април вече имам и такива за Кипър /края на май/ 🙂 

 

Честита радост, @Пътувко. Да расте здраво и щастливо детенцето 🙂 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@Пътувко ми тя те сполетяла най-голямата грижа на света-как да не можеш да бъдеш По-малко щастлив. Поздрави и на прекрасната ти съпруга за това щастливо събитие. От тук нататък сте в най-вълнуващи то пътуване - родителството! Горе главата, децата не пречат, те ни допълват! 

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Пътувко каза:

Искам да се похваля за надявам се най-дългото ми пътуване през 2018 г., това на родител, защото на рождения ми ден се роди Васил. Няма такава радост 🙂 Не е лесно, но е чудесно! Сега се боря със себе си, защото ще трябва да намалим пътуванията....вече имам частичен успех, но борбата продължава 

Честито! Да ви е жив и здрав малкият Васил! Да расте щастлив и безгрижен! А като порастне, да ви надмине по интерес към света!

Не се тревожи, смяната на приоритетите не тежи!

Редактирано от Дани Магелани
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
On 1/2/2019 at 4:55 PM, Пътувко said:

Искам да се похваля за надявам се най-дългото ми пътуване през 2018 г., това на родител, защото на рождения ми ден се роди Васил. Няма такава радост 🙂 Не е лесно, но е чудесно! Сега се боря със себе си, защото ще трябва да намалим пътуванията....вече имам частичен успех, но борбата продължава 

Честито, но изчакай още малко с истинстата радост! Бащата разбира малко по късно, че е станал баща, когато детето за първи път му каже: - Тате! Пътуванията със сигурност ще се променят, но колкото е по голямо детето, толкова повече няма да искаш да пътуваш без него, защото е голяма радост  детето ти да почне да ти разкава за далечни дестинации и желанието му да обиколи света 🙂 Моите деца постоянно гледат картата на света и ми обясняват къде искат да пътуват 🙂 Още по голяма радост е да осъществиш някоя мечта на детето си 🙂

 

Това което е по сложно, че трябва да съобразяваш програмата с възрастта на детето, а и бюджетно става малко по скъпо да пътуваш с дете, но за щастие има трикове с които значително можеш да си намалиш бюджета при пътуване с дете.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че почти изобретих перпетуум мобиле.

 

Преди малко взех билети до Ница изцяло с Уиз кредит. После букнах кола за €0 с талон от едно сайтче. Накрая "купих" и безплатни хотели чрез натрупаните ми Orbucks в Orbitz.

 

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

  • Харесвам 6
  • Шок 3
  • Браво 7
  • Смея се 21
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

Пеша 🙂 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Георги Матеев каза:

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

Помоли някой приятел да те закара 🙂 Хубаво изкарване в Ница

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , stanimir каза:

То па кво да и гледаш на Ривиерата. Не изпадай в шок,  но билетчето е 1.60 лв. По-добре наистина измисли нещо !  

Ривиерата съм я гледал, отиваме в Марсилия и Монпелие по работа всъщност и безплатни билети до Ница и 300км шофиране бяха за предпочитане пред 2 x €450 до MPL (Air France уууууу). А билетчето е 1.20 лв като си вземеш карта с 10 пътувания за 12 лв 😎

 

Пеша надали, но закарването от приятел е гениално, ще се възползвам! 🤩

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 46 минути , Георги Матеев каза:

Искам да се похваля, че почти изобретих перпетуум мобиле.

 

Преди малко взех билети до Ница изцяло с Уиз кредит. После букнах кола за €0 с талон от едно сайтче. Накрая "купих" и безплатни хотели чрез натрупаните ми Orbucks в Orbitz.

 

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

Накрая те ще имат да ти доплащат 🙂

  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Само за един спестовен като теб се сещам.  Абе трябва ти схема. 

 

450€ до Монпелие?  То почти колкото до Буенос Айрес. 

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар
преди 9 часа, Георги Матеев каза:

Искам да се похваля, че почти изобретих перпетуум мобиле.

 

Преди малко взех билети до Ница изцяло с Уиз кредит. После букнах кола за €0 с талон от едно сайтче. Накрая "купих" и безплатни хотели чрез натрупаните ми Orbucks в Orbitz.

 

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

Ама колата не е електрическа, баси са гориво ще трябва да сипваш. Прецакан си🤣

Редактирано от Branko
  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги Матеев каза:

После букнах кола за €0 с талон от едно сайтче. Накрая "купих" и безплатни хотели чрез натрупаните ми Orbucks в Orbitz.

 

Казвам почти, тъй като все още не мога да измисля как да спестя и колосалните 1.20 лв за метро до летището... Приемам идеи 💩

Така става като не букна рента-колата направо от летището, сега трябва €1,20 за метро да даваш 😝

 

Спорна работа и приятно изкарване в Ница, Марсилия и Монпелие 🤗

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Георги Матеев каза:

Искам да се похваля, че почти изобретих перпетуум мобиле.

Аaa, не съм съгласен.

Перпетуум мобиле ще е, ако тези безплатни пътувания ти дадат кредит за други безплатни пътувания. Ама това вече ще е магия.

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Wiiz смениха час на полет с много по-удобен за мен и разбира се  поисках refund 120% , след което резервирах наново същия полет, който междувременно беше поевтинял. 

 

За пет минути спестени 40 лв.  от нищото( + по-добър час на излитане)   Едни 20 еднопосочни полета до Овда / Ейлат.

Ей така, докато си гледаш "Ало, ало"  и случайно преглеждаш мейлите си по време на рекламите 😉

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 11
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

    Днес един господин роден 1926 год, в тежко здравословно състояние,стана на крака за да ме изпрати, когото си тръгвах от домът му. Аз съм точно 43 години по -млада от него. Малките големи неща ,които ни трогват и ни дават сили и надежда да продължим! Благодаря! 

  • Харесвам 15
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.