Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 45 минути , funny каза:

Още едно положително качество на жените : "пречистват" съвестта :grin:

И лесно се уговарят/в моя случай/:))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , antea каза:

и аз с похвала за момчето ми - другата седмица навършва 18, а кандидатстудентската му кампания приключи успешно преди седмица 🙂

 

- Холандия - приет безусловно в Rotterdam School of Management Erasmus University /World Top 21 за Business studies/ - международната им IBA numerus fixus програма;

- UK - приет условно с високи, но реално изпълними оферти в Warwick  /World Top 28/  и в Durham /Top 7 UK/ - за Economics; очаквани и случили се откази от Oxford, UCL и St Andrews; драмите и цирковете с брекзита обаче тотално ни демотивираха, с такова ниво на несигурност рискът не ни се струва оправдан

- България - приет безусловно с пълна /Distinguished Scholarship/ стипендия за таксите за цялото следване в AUBG - Американския университет /не е World нищо, но има достатъчно много причини да го харесваме :smile:

държани изпити - SAT  /по американската система/, TSA /за Оксфорд/, специален математически изпит за Erasmus - всички с по седмица лежерна подготовка, интервюта и есета

 

след кратък размисъл си избра AUBG, защото му беше фаворит изначално, а чужбинските ги броеше повече за застраховка,  и ние го подкрепихме напълно; щастлива съм - детето ми ще бъде хем самостоятелно, хем относително близо до нас, ще има възможност да получи отлично бакалавърско образование с добри перспективи за реализация и в България, а някой ден се надявам да има и добър старт да покорява Европа и света, ако реши :yes:

 

 

Браво на детето!

И честито на мама и  на тати!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@antea, честито на младежа и на цялото семейство! Желая му да е здрав и никога да не се съмнява в своя избор, да преследва мечтите си и в края на обучението да е още по-доволен отколкото в началото! И не се съмнявам, че след това, ако пожелае, може да покори Европа и света!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, antea каза:

… другата седмица навършва 18, а кандидатстудентската му кампания приключи успешно преди седмица 🙂

...

Сигурен бях … имаше една снимка преди време...

 

Поздравления

 

А и за напред колко още ще се гордеете с него и ще ви радва...

… пак съм сигурен

 

Браво!

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, antea каза:

лед кратък размисъл си избра AUBG, защото му беше фаворит изначално, а чужбинските ги броеше повече за застраховка,  и ние го подкрепихме напълно; щастлива съм - детето ми ще бъде хем самостоятелно, хем относително близо до нас, ще има възможност да получи отлично бакалавърско образование с добри перспективи за реализация и в България, а някой ден се надявам да има и добър старт да покорява Европа и света, ако реши

И аз тръгнах от AUBG и не съжалявам нито за миг за това си решение. Браво!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , Lindt каза:

Само искам да споделя къде няма да ходим за септемврийските празници

image.png.72bf4958cfc55bff4d2c833dbdd42791.png

Съберете се повече хора, които да не ходите! Ще направите удара на годината :grin:

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 1 час, Lindt каза:

Само искам да споделя къде няма да ходим за септемврийските празници

image.png.72bf4958cfc55bff4d2c833dbdd42791.png

Не трябвало да се търсят и купуват билети в неделя. Цените били маалко по-високи. 🙂 Най-добре изчакай до вторник, сряда...

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Вероятно за последно гледах Матей Казийски да играе волейбол на високо ниво. Хем ми е носталгично някак, хем тъжно, че един страхотен период от 7 години  приключи. 

FB_IMG_1554722842572.jpg

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Та.. след като се отказахме от Андалусия....И просто трябваше да се утешим с 10 дни в Швейцария...

@Mary и @Rainy, явно ви следваме напоследък, така че не се стеснявайте да ми помагате когато закъсам с планирането 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Lindt каза:

Та.. след като се отказахме от Андалусия....И просто трябваше да се утешим с 10 дни в Швейцария...

@Mary и @Rainy, явно ви следваме напоследък, така че не се стеснявайте да ми помагате когато закъсам с планирането 🙂

Не вярвам, че ще закъсаш, а просто ще трябва да бъдеш спирана, че няма как да видиш всички красоти в Швейцария!

А аз кротичко ще завиждам и ще чакам да опишеш пътуването. :smile:

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Не вярвам, че ще закъсаш, а просто ще трябва да бъдеш спирана, че няма как да видиш всички красоти в Швейцария!

А аз кротичко ще завиждам и ще чакам да опишеш пътуването. :smile:

Много сме превъзбудени сега и не мога да чета разказа Ви внимателно, но ми е важно да разбера дали видяхте мармоти 🙂 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , Lindt каза:

Много сме превъзбудени сега и не мога да чета разказа Ви внимателно, но ми е важно да разбера дали видяхте мармоти 🙂 

При пътуването с @Rainy не видяхме мармоти, но аз съм виждала преди това над Женевското езеро. :smile: 

ПП Сега се сещам, че видяхме един от влака - даже се пробвах да го снимам, но не си спомням дали пусках тук снимката. То само аз си знаех, че там има мармот. :laugh:

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , Lindt каза:

Та.. след като се отказахме от Андалусия....И просто трябваше да се утешим с 10 дни в Швейцария...

@Mary и @Rainy, явно ви следваме напоследък, така че не се стеснявайте да ми помагате когато закъсам с планирането 🙂

Прелестна идея, @Lindt. Швейцария е изключителна. Разбира се, че ще помагаме - обаче аз не знам дали мога да бъда полезна повече от онази тема, която ти кълвещ 🙂 Тогава имах сериозна муза - и информацията е наистина задълбочена. Желая ви здраве и хубаво време в Швейцария 🙂 

Връзка към коментар

Не че е нещо велико , но да се похваля с поредното превъртяно ниво по испански. 99 от 100 точки на финалния тест (далече съм от този резултат в реална ситуация, де, но се старая 😁) . Сега си търся подходяща дестинация, за да го приложа.

 

 

 

  • Харесвам 13
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 2 минути , lyusi каза:

Не че е нещо велико , но да се похваля с поредното превъртяно ниво по испански. 99 от 100 точки на финалния тест (далече съм от този резултат в реална ситуация, де, но се старая 😁) . Сега си търся подходяща дестинация, за да го приложа.

 

 

 

чилийски преподават ли там? 😄

  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , cybersimo каза:

чилийски преподават ли там? 😄

Малко. Също отвреме навреме включват еквадорски, кубински и малко аржентински:) За момента изцяло липсват уроци по перуански, боливиййски, колумбийски и доста други. Ще трябва да се търси друга школа.

Редактирано от lyusi
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.