Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

4 hours ago, Сосче! said:

Да се похваля!Помъдрявам и се разхубавявам с една годинка!

Оооо, честит празник! Здраве и вълшебни пътувания пожелвам!

 

Аз утре ще помъдрея, а днес една глупост свърших... Ама то не може само хубавини в тоз' живот! Тази- втора част на написаното е по- скоро за темата с оплаквания. Но няма да я отварям- сама съм си виновна! Здраве да е!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, Сосче! каза:

Помъдрявам и се разхубавявам с една годинка!

ЧРД, @Сосче! Да си здрава, усмихната, удовлетворена, с много приятни изненади през живота ти!🎉

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Получих компенсация от AirDolomiti, за отменен полет, ноември месец. След като упорито не отговаряха на мейлите ми, в продължение на 4 месеца, рязко клекнаха, след като споменах регулатора в Италия. Отговориха ми веднага и 3 дена по-късно в сметката ми се появиха 6х250 евро =1500. 

Благодаря AirDolomiti.

 

  • Харесвам 15
  • Браво 7
Връзка към коментар

Да взема и аз да се похваля-година след отказан достъп на борда на Iberia express от Мадрид за Майорка поради Overbooking ,подадени в срок рекламации,последната от които в AESA ми отговориха едва след като им писах съобщение във Фейсбук.Днес 250 евро са в сметката ми и съвсем скоро ще намерят своето предназначение.

Редактирано от mirosn
  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , Oldkozel каза:

Аз се уредих днес в живота - отивам във Френска Полинезия ...

 

1.jpg.f9f8040134510a94f20e4061d532fb93.jpg

при това директно от официален  домейн на виетнамската провинция Бен Че :smile3::clapping:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Еее не е пълно. Някаква проста правоъгълна форма. Друго си е Дарт Вейдър гофретичка. Нооо, продължавай да търсиш😆. Това според мен е перфектния завършек за рецептурна удовлетвореност😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Брани каза:

Нямало пълно щастие ли ...

20190322_225438_HDR.jpg.f8b3a9f5aefab3762d7194735cbee502.jpg

 

Еее, ми ти си лесен, щом едни гофрети, те правят напълно щастлив!

Завиииижд!😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, aleksandrina каза:

Ама с купени гофрети всеки може да се похвали. 😄 Аз чакам да се похвалиш с направени от теб! 🥞

Стъпка по стъпка! В Империята не обичаме бързането ... Едни така бързаха, бързаха да се бунтуват и накрая останаха без планета ...

  • Смея се 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Най-накрая имам повод да си подновя паспорта, който изтече 2017та. Повода ми е зашеметяващ, абсолютно неочакван - надявам се, ако всичко е наред , след няколко месеца да съм в Латинска америка 🌎 и оттам на Великденския остров :biggrin: . Този остров ми беше в графата "завинаги мечта", т.е. нереалистичните мечти са там и направо не мога да повярвам още.

И така, тази сутрин си подадох документите за паспорт и нека голямото чакане започне....:smile3:

  • Харесвам 18
  • Браво 12
Връзка към коментар

Аз да се похваля от Голд кар.

На пътуването през март, при наемането на колата, блокираха 82 евро за гориво.

Че всичко останало, бях платила предварително с моя кредитна карта. Че нали беше пътуване-изненада. Върнахме се, а след три дни, вместо да върнат сумата, те я дръпнали. " Гиди, чифути, с чифути"! - дето вика бай ви Ганя.

Веднага гневно писмо, отговориха, да съм пратела номера на сметката, че да ги върнат.

Гневно ново писмо, "кат ги взехте, не ви трябваше номер на сметка, сега ги върнете в същата карта, от която ги взехте", ама, пратих и номера на сметката.

Вчера гледам - в сметката на Сър Антъни - паричките върнати.

Днеска гледам - и в моята карта върнати 82 евро.

И сега умувам - да им се обаждам ли, да си трая ли?:girl_sigh:

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Цвете каза:

Направили са подарък за рождения ден :dry:

Ееее,@Цвете, кандърдиса ме от раз!

Ми да, ще си го броим за подарък.

И без това,колко пари сме им насипали през годините...:prankster:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 31 минути , AlexandraKo каза:

Аз да се похваля от Голд кар.

...

Вчера гледам - в сметката на Сър Антъни - паричките върнати.

Днеска гледам - и в моята карта върнати 82 евро.

И сега умувам - да им се обаждам ли, да си трая ли?:girl_sigh:

 

Голдкар явно имат сантименти към българите (или поне към някои от най-готините - @AlexandraKo и Ven62)

Колата в Сицилия, която беше чисто нова (на 14 км. - няма грешка - 14 км)  я одраскаха на един паркинг. Първоначално ми взеха 420 евро, но после ми ги върнаха.

Та, така.

Само Goldcar!

Редактирано от ven62
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Те веднъж са сбъркали като са ги взели, после още веднъж като са ги върнали, ако сега им обясняваш може пак да сбъркат и да се налага още да обясняваш, я зарежи докато си на плюс

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 28 минути , ven62 каза:

Голдкар явно имат сантименти към българите (или поне към някои от най-готините - @AlexandraKo и Ven62)

Колата в Сицилия, която беше чисто нова (на 14 км. - няма грешка - 14 км)  я одраскаха на един паркинг. Първоначално ми взеха 420 евро, но после ми ги върнаха.

Та, така.

Само Goldcar!

Ееееее,ма ти ми водиш с 318 евро:prankster:

преди 20 минути , neuromancer каза:

Те веднъж са сбъркали като са ги взели, после още веднъж като са ги върнали, ако сега им обясняваш може пак да сбъркат и да се налага още да обясняваш, я зарежи докато си на плюс

Тъй, тъй! Имах нужда от вашето мнение,че иначе,имам угризения.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
В момента, AlexandraKo каза:

Ееееее,ма ти ми водиш с 318 евро:prankster:

Тъй, тъй! Имах нужда от вашето мнение,че иначе,имам угризения.

Моите угризения траяха само няколко часа - докато жена ми ги намести тия 420 евро

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 22 минути , ven62 каза:

Моите угризения траяха само няколко часа - докато жена ми ги намести тия 420 евро

Още едно положително качество на жените : "пречистват" съвестта :grin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • kgg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.