Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Честито и от мен! :-) Поднасям ви витрулно една китка, с която искам и да се похваля. Чакам я да разцъфти повече от година. Гледах я,говорих й и ето, че резултатът е налице :-)

post-1941-0-45871300-1459876039_thumb.jpg

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Малко закъснях с поздравленията, ама да си кажа и аз. Честито на всички нови Мами, както и на бъдещите такива, които вече са в очакване. Брей за три години що бебета се появиха.  :)

Преди време татко Красен даде тон и сега идва цяло ново поколение от магеланчета. Да са ви живи и здрави!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И аз да поздравя всички нови мами и татковци, както и бъдещите такива! :) Да са живи и здрави магеланчетата! :)

Голям бейби-бум се заформи тук! Мислех си аз да си трая, ама ....айде и аз в кюпа....живот и здраве края на септември- началото на октомври и от мен ще има едно ново мъничко попълнение! :)

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

И аз да поздравя всички нови мами и татковци, както и бъдещите такива! :) Да са живи и здрави магеланчетата! :)

Голям бейби-бум се заформи тук! Мислех си аз да си трая, ама ....айде и аз в кюпа....живот и здраве края на септември- началото на октомври и от мен ще има едно ново мъничко попълнение! :)

 

Ах че хубаво... Най-прекрасното събитие в живота на човека. Даже и от пътуванията - това аз да го кажа  :lol: леко очакване и щастливо посрешане! 

Връзка към коментар

И аз да поздравя всички нови мами и татковци, както и бъдещите такива! :) Да са живи и здрави магеланчетата! :)

Голям бейби-бум се заформи тук! Мислех си аз да си трая, ама ....айде и аз в кюпа....живот и здраве края на септември- началото на октомври и от мен ще има едно ново мъничко попълнение! :)

 

Лелеее, вече ви загубих броя :O :O Не знам дали е редно да се честити предварително.

 

Както е тръгнало, може пък да е годината на малките магеланчета и да ви изненадам и аз с някое... внуче :blush: , ама не знам на какво мнение са мойте лапета :huh:

 

Тая тема май трябва да си смени името ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ах че хубаво... Най-прекрасното събитие в живота на човека. Даже и от пътуванията - това аз да го кажа  :lol: леко очакване и щастливо посрешане! 

Благодаря! :)

Да, и аз установих как за секунди ми се измениха приоритетите! :) Малко ме е яд,че ще изпусна точно най-интересната зима с борбата между Wizz и Ryan, но...здраве да е! :D

 

Лелеее, вече ви загубих броя :O :O Не знам дали е редно да се честити предварително.

 

Както е тръгнало, може пък да е годината на малките магеланчета и да ви изненадам и аз с някое... внуче :blush: , ама не знам на какво мнение са мойте лапета :huh:

 

Тая тема май трябва да си смени името ;)

И аз загубих бройката, но колкото повече, толкова повече! :)

А темичка май трябваше да си направим направо отделна за бебета, клонче на bg-mamma :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 

И аз загубих бройката, но колкото повече, толкова повече! :)

А темичка май трябваше да си направим направо отделна за бебета, клонче на bg-mamma :D

Адинко, честито!!

 

Предлагам тук да си останем още като форум за самостоятелни пътувания, а темата / темите/ за бебетата да си остане/ат в бгмама.

Без да ми се сърдите, разбира се...

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Адинко, честито!!

 

Предлагам тук да си останем още като форум за самостоятелни пътувания, а темата / темите/ за бебетата да си остане/ат в бгмама.

Без да ми се сърдите, разбира се...

Благодаря! :)

Хахахах, разбира се, само се шегувах заради наистина изненадващо големия брой бебчовци! От леките ми наблюдения в другия форум, дано никога тук не заприличва на него.... :) 

 

И за да престана само да спамя, още едно похвалване - утре пътувам за Пиза и Флоренция, за мое огромно съжаление отново няма да се кача на кулата, но...все пак ще се опитам да разгледам максимално пълноценно! :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Адинко, честито!!

 

Предлагам тук да си останем още като форум за самостоятелни пътувания, а темата / темите/ за бебетата да си остане/ат в бгмама.

Без да ми се сърдите, разбира се...

Няма ли бебета, няма форум, няма да има кой да продължи. Не съм съгласна с такова разделение, мога да преценя колко е самоунищожително (чак не си харесвам сериозния тон). Предлагам точно  тези с бебета да могат да се оправят по идеята на форума, което само тук може да стане :)

Връзка към коментар

Няма ли бебета, няма форум, няма да има кой да продължи. Не съм съгласна с такова разделение, мога да преценя колко е самоунищожително (чак не си харесвам сериозния тон). Предлагам точно  тези с бебета да могат да се оправят по идеята на форума, което само тук може да стане :)

Не си ме разбрала предполагам.. Бебета нека си има много, но нека наблегнем на темите за пътуванията, а не на темите с бременностите итн. 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

На мен сега ми отпадна от програмата, но би ли споделил с коя агенция и колко ти излезе?

http://www.azterratravel.com

 

$65, без да взимам хотел от тях. Плюс таксата за пращане на парите до Азербайджан.

 

Стана за 1 седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След много умуване кой фотоапарат да избера - Sony RX100 или Sony a5000, се престраших с Sony Alpha α5000, 20MP, с Обектив 16-50 мм и Обектив 55-210 мм. Нали сега имше промоция и се "хвърлих" на варианта с два обектива. Дали ще използвам втория - ще видя, но ако трябва допълнително да го купувам, ще дам почти още толкова. Сега остава да се науча да използвам апарата максимално.

Критерият ми при избор беше освен качествени снимки, апаратът да не бъде тежък. Наистина вторият обектив ще го прави по-обемен, но не е нужно винаги да мъкна и двата обектива. Sony RX100 загуби основно защото ми беше неудобен в ръката. С една ръка е абсурд да се ползва.

Наличието на WiFi и "чупещ" се екран при Sony a5000 не бяха определящи, но са добре дошли.

Надявам се да съм направила добър за мен избор и да правя хубави снимки. :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Дадох ток от моята кола на Димитър Пенев, че беше закъсал горкия. Подари ни една от книгите му като жест. Яд ме е, че не се снимах, ама бях малко стъписан :)

 

IMG_20160417_190939.jpg

  • Харесвам 40
Връзка към коментар

Дадох ток от моята кола на Димитър Пенев, че беше закъсал горкия. Подари ни една от книгите му като жест. Яд ме е, че не се снимах, ама бях малко стъписан :)

Пусна ли някой бисер чичо Митко?  :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дадох ток от моята кола на Димитър Пенев, че беше закъсал горкия. Подари ни една от книгите му като жест. Яд ме е, че не се снимах, ама бях малко стъписан :)

 

attachicon.gifIMG_20160417_190939.jpg

 

Предполагам, случката се е разиграла в лоялното платно? :unsure:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.