Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Аз пък миналия вторник имах свободен ден и след като се въртях безцелно до обяд, сложих кучето в кошницата и решихме да отскочим до мегалита край с. Бузовград.

И когато стигнахме до изградения горе кът за отдих какво да видим????

 

post-2801-0-74314700-1460966266_thumb.jpg

 

Явно идеята да се сложат кошчета за боклук на това място, в случая не бе много удачна. Така никой не си бе дал зор да свали и грам от боклука, който бе качил горе. Дори не се бяха напънали да си посмачкат кутийките от бира или пластмасовите шишета, така че да заемат по- малко място.

В същото време, явно и от кметството на селото не си даваха много - много зор да почистват. 

Останалото го бяха свършили дивите животни.

 

Приготвих любимата си "Пелионска запалка".

 

post-2801-0-69001500-1460966614_thumb.jpg

 

Подострих една пръчка и каквото можах събрах, каквото не - изгорих. Така след 40- минути ситуацията вече бе съвсем друга. 

 

post-2801-0-49156500-1460967366_thumb.jpg

 

:)  :)  :)

  • Харесвам 37
Връзка към коментар

Да се похваля със самолетни билети София-Малага-София 22.10.-29.10.2016г.

Дойде и реда на Андалусия :)

Браво, аз от доста време си мечтая за едно ходене до Малага. Чувала съм страхотни неща за района наоколо.

А и имам огромно желание да посетя - Caminito del Ray :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

 

Подострих една пръчка и каквото можах събрах, каквото не - изгорих. Така след 40- минути ситуацията вече бе съвсем друга. 

 

attachicon.gifIMG_0492.JPG

 

:)  :)  :)

Браво на теб и поклон! :giverose: :giverose: :giverose:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Къде е това?

 На ъгъла на "Раковски" и "Рачо Димчев"  :)

 

Какво е?

 

Надпис  :biggrin:

 

Защо точно това пише?

Защото отзад в новата сграда се намира Информационен център на Евроейския съюз/Европейската комисия в България

 

:)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

 На ъгъла на "Раковски" и "Рачо Димчев"  :)

 

Надпис  :biggrin:

 

Защото отзад в новата сграда се намира Информационен център на Евроейския съюз/Европейската комисия в България

 

:)

 

 

Поздравления за Фичо.

Само бих допълнил, че е паркинг за колелета.

 

В последно време се "улавям", че хейтвам повече от нормалното. Може би, защото контактувам с "десижън мейкъри"-полуидиоти. ... Ето пак!

 

Затова толкова се зарадвах, че има и нещо хубаво, направено скоро, в София.

 

В такива моменти си мисля, че не всичко е загубено. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Тъкмо щях да питам защо му се радваш на това грозно нещо. :rolleyes:Ама, поне имало някакава си полезност. :)

Е-е, как грозно. А по-хубаво ли е някакви железа да стърчат от плочките, сиво-ръждиви на цвят та и да не ги видиш и да се претрепаш забързан из улиците на София.

 

Пак хейтвам :)  Май си трябва психотерапевт

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е-е, как грозно. А по-хубаво ли е някакви железа да стърчат от плочките, сиво-ръждиви на цвят та и да не ги видиш и да се претрепаш забързан из улиците на София.

 

Пак хейтвам :)  Май си трябва психотерапевт

Е да, винаги има и по-лошо. ;) ;) ;)

Връзка към коментар

Ето и наградата за Фичо:

 

post-3709-0-32251700-1461747611_thumb.jpg

 

Някъде се споменаваше, че Фичо ще води магеланките до един водопад (демек харесва водопади), ама не било подходящо времето, било кално... :)

Знам, че не е "твоя", ама е в околността. Що не ги заведе поне тук?! :P

При това, този (Костенския водопад) е с лесен достъп - на 10 метра от паркинг.

 

:)

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ето и наградата за Фичо:

 

attachicon.gifDSC.jpg

 

Някъде се споменаваше, че Фичо ще води магеланките до един водопад (демек харесва водопади), ама не било подходящо времето, било кално... :)

Знам, че не е "твоя", ама е в околността. Що не ги заведе поне тук?! :P

При това, този (Костенския водопад) е с лесен достъп - на 10 метра от паркинг.

 

:)

Щото до тоя водопад магеланките могат да си отидат и сами, а до другия им трябва водач! :) 

 

А до този сме ходили. Пак с Фичо и Ко., а миналия октомври навръщане от Батак дори повторихме. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Щото до тоя водопад магеланките могат да си отидат и сами, а до другия им трябва водач! :)

 

А до този сме ходили. Пак с Фичо и Ко., а миналия октомври навръщане от Батак дори повторихме. 

 

Ей-й, не давате косъм да падне от главата на "вашия" Фичо. :)

 

Хехехе, ако ven62  си мисли, че може да  подмами или изненада с нЯщо магеланките, жестооооооко се лъжееееее ;) ;) ;)

 

Аз ако исках да "подмамвам" ... поне на една сбирка щях да дойда :P

Връзка към коментар

Ей-й, не давате косъм да падне от главата на "вашия" Фичо. :)

 

 

Аз ако исках да "подмамвам" ... поне на една сбирка щях да дойда :P

Ееее, ми дааааа, Фичо си ни е любимец, ама има защо. ;)

Хехехеее, аз също не съм била на нито една сбирка, не съм го видяла на живо, ама пак си ми е любимец

А, познай защоооо! :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето и наградата за Фичо:

 

attachicon.gifDSC.jpg

 

 

 

Много постно изглежда този водопад, за да привлече вниманието на наш Фичо! B) 

 

Фотошопни група магеланки-самодивки да се плицикат волно под струята долу и тогава гледай какво става... :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Похвалих ли се каква яка изтривалка за врата си имаме?

 

transitional-doormats.jpg

 

http://www.houzz.com/photos/33261053/Felpudo-Arrivals-Departures-transitional-doormats-other-metro

 

Не е точно тази де, но почти същата :)

  • Харесвам 40
Връзка към коментар

Да се похваля, че от снощи съм изключително горда майка. Малката щерка е приета в едно училище и то на първо място на изпита от около 650 деца. Направо ни скри шапките ! Мен ме беше подгонило отчаянието с толкова много кандидати за толкова малко места. Щастлива съм !

Редактирано от bibi
  • Харесвам 32
Връзка към коментар

Браво на дъщеря Ви и на цялото семейство! Желая много, много успехи! Изключително впечатление ми правят такива новини. Пожелавам   следващи успехи и да се похвалите с успешно приемане на дъщеря Ви в световно известен университет за студентка. А после ще има и други радости, например, като я поканят на студентски стаж в желана от нея фирма.

Редактирано от rdd
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Похвалих ли се каква яка изтривалка за врата си имаме?

 

transitional-doormats.jpg

 

http://www.houzz.com/photos/33261053/Felpudo-Arrivals-Departures-transitional-doormats-other-metro

 

Не е точно тази де, но почти същата :)

 

Ауууууууууууууууууууууууууууу... откъде?  :blink:

Да се похваля, че от снощи съм изключително горда майка. Малката щерка е приета в едно училище и то на първо място на изпита от около 650 деца. Направо ни скри шапките ! Мен ме беше подгонило отчаянието с толкова много кандидати за толкова малко места. Щастлива съм !

 

Искрени поздравления! Now sky is the limit...:) 

Връзка към коментар

Ауууууууууууууууууууууууууууу... откъде?  :blink:

 

Конкретно моята струваше 10 евро в едно магазинче до летище Кьолн. Но иначе ги има насам-натам из нета, към тази от снимката съм пуснал и линк  към онлайн магазин :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гергана Пенина

Получих торта с изненада за рождения си ден от Turkish Airlines, докато летях с тях за Йордания :) Късметът винаги е с мен, когато съм на път :)

Редактирано от Гергана Пенина
  • Харесвам 39
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.