Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Много трудно взех разрешително за посещение на Американска Самоа, но вече е факт!

 

След 2 дни пътувайки от Самоа до Американска Самоа (и обратно) ще пресека международната линия на датата - и то 2 пъти в един ден.

 

Ще пътувам първо в миналото и после в бъдещето. Много вълнуващо :)

  • Харесвам 37
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Много трудно взех разрешително за посещение на Американска Самоа, но вече е факт!

 

След 2 дни пътувайки от Самоа до Американска Самоа (и обратно) ще пресека международната линия на датата - и то 2 пъти в един ден.

 

Ще пътувам първо в миналото и после в бъдещето. Много вълнуващо :)

Ох, почнах да те мисля - ще вземат съвсем да ти се оплетат чакрите ;) ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ох, почнах да те мисля - ще вземат съвсем да ти се оплетат чакрите ;) ;) ;) ;)

Колко да се оплетат... най-много да си остана по тея ширини и да не се върна въобще :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Колко да се оплетат... най-много да си остана по тея ширини и да не се върна въобще :)

 

Абе ти гледай да не останеш я във вчерашния ден, я в утрешния! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А каква беше изненадата?  :)

 

Вторият пилот е изскокнал от тортата с песен на уста  :biggrin:

 

 

 

 

Присъединявам се към музикалния поздрав :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От мен едно малко похвалване - резервирах си море! Една седмица ще сме в Ширахама!

 

И съм пропуснала дискусията за вишните, вишновката, алкохол разграждащите ензими и рИкията. Само ще ви кажа - язък за фитилите! Тия вишни са декоративни -само цъфтят и не дават плод. Японска му работа. Цяла година мъки да ги гледаш, кастриш, пазиш от студ за да им се порадваш една седмица в годината като нацъфтят...Очи пълни - ръце празни, както би казала балканската народна мъдрост.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Гледам, че никой не се е хвалил от 8 дни, та викам да се похваля аз. Преди малко купих 2 билета с Катарците за Виетнам, с връщане през Хонг Конг. От 29.10 до 20.11.2016. В трипа ще включа и Камбоджа. Жена ми пак намаза! ;)

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 17
Връзка към коментар
Георги Матеев

Италианците пак пуснаха промоция от Рим до Чили, само че този път периода за пътуване обхваща до 31 Март.

 

Най-сетне си отмъкнах билет до Сантяго - за края на февруари. Излезна 380 евро през liligo.fr, което е невероятна цена за тази дестинация и то в топ сезон. Позициониращите полети от София до Рим и обратно са 50-ина евро, за щастие в този период Wizz летят до Фиумичино и няма да се налага смяна на летища.

 

Като гледам това ще е най-дългия директен полет, който съм правил някога: 7390 мили, 15 часа нон-стоп. По-дълъг е и от скорошния Пекин-Оклънд, който беше "само" 6480 мили.

 

Страшно съм доволен, Чили и Великденския остров най-сетне ще бъдат покорени :) Още една мечта по-малко...

  • Харесвам 44
Връзка към коментар

Благодаря ти Георги,

Преди малко купих и аз билети Рим-Чили :) за края на февруари-началото на март.

Чудесна дестинация и наистина хит-цена.

След миналогодишното пътуване до Бразилия-359,-евро, това е пореден подарък от Ал Италия.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

От днес официално съм милионер... За предстоящото пътуване в Минск си купих 1 милион беларуски рубли за 100-ина лв  :biggrin:

 

P.S. Банкнотите им се оказаха супер грозни.

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Отделих дискусията за билети до Великденския остров в отделна тема: http://magelanci.com/topic/6981-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера вечерта се завърнах от Пунта Кана, Доминиканска Република. Искам да благодаря на Ива за двете хубави екскурзии до о.Саона и Алтос де Чавон. Като се адаптирам след 4-те полета на връщане, ще напиша по-подробно за впечатленията ми. А полетите са 4 първо защото Ер Франс прави технически стоп в Санто Доминго, което веднага полета до Париж го превръща в 2 полета и второ, поради стачка пак на същата компания се наложи вместо Париж - София, да летим с Луфтханза: Париж-Франкфурт, Франкфурт-София. Но всичко е добре, когато завършва добре. А за Доминиканска Република мога да кажа: Чудесна плажна дестинация за "мързелива" почивка - палми, ситен пясък, топло море, много слънце, добра храна и безкрайни коктейли, какво повече... :)

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

От днес официално съм милионер... За предстоящото пътуване в Минск си купих 1 милион беларуски рубли за 100-ина лв  :biggrin:

И в този момент разбрах, че (все още) не си посещавал Зимбабве на другаря Мугабе.  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Италианците пак пуснаха промоция от Рим до Чили, само че този път периода за пътуване обхваща до 31 Март.

 

Най-сетне си отмъкнах билет до Сантяго - за края на февруари. Излезна 380 евро през liligo.fr, което е невероятна цена за тази дестинация и то в топ сезон. Позициониращите полети от София до Рим и обратно са 50-ина евро, за щастие в този период Wizz летят до Фиумичино и няма да се налага смяна на летища.

 

Като гледам това ще е най-дългия директен полет, който съм правил някога: 7390 мили, 15 часа нон-стоп. По-дълъг е и от скорошния Пекин-Оклънд, който беше "само" 6480 мили.

 

Страшно съм доволен, Чили и Великденския остров най-сетне ще бъдат покорени :) Още една мечта по-малко...

Има ли я още офертата?

Връзка към коментар

"Next few weeks" минаха и сметката ми е заверена. Похвалвам KLM, които ми изплатиха обезщетението за закъснял полет без никакво опъване, само с искане от моя страна през формата на сайта им. Йес!

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Похвалвам се, че получих обезщетение от Wizz за закъснелия ми полет през януари. Първо се пробвах сама, но след кратка кореспонденция се отказах. Преди 10 -15 дни писах на посредник и вчера парите са по сметката ми. Посредникът е български и се надявам, че този бърз развой не е реклама / знаят, че пиша тук/, а наистина са издействали обезщетението, което е за 4 пътуващи с една резервация. Мноооого съм доволна!

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Посредникът е български и се надявам, че този бърз развой не е реклама / знаят, че пиша тук/, а наистина са издействали обезщетението, което е за 4 пътуващи с една резервация. 

А въпросният посредник различен ли е от този:rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   5 магеланци

    • infectedmushroom
    • Bobybgk
    • Dian
    • Lirea
    • muchachote
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.