Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Честито и от нас!

Нека всички да сте живи и здрави!

Няма по-голяма радост от това да ти се роди първо,второ,трето.........дете!!! :)

Честито!

Да си я отгледате в щастие и любов и да стане прекрасен човек! :)  :)  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Докладвам! Мисията изпълнена, всичко е наред, magelanci.com си има бъдеща наследничка на най-най-високо ниво :)

 

И майка, и дъщеря са добре. Бащата някъде се рее, чакаме го да кацне по някое време. 

 

Честито! Да расте здрава и щастлива! Много да ви радва и да се обичате!

 

А това за реенето на таткото ми е известно. Познати, които в деня на раждането на сина ми просто не съм забелязал, крачейки, презпълнен с щастие, после ми викаха: "Гледаме те, вървиш така, сякаш не стъпваш на земята, летиш и не виждаш никого!". Е това е "реенето" - неописуемо чувство, не може да се предаде с думи! :)

 

Бъдете щастливи тримата!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честито да ви е мъничкото слънчице! Да расте здраво и щастливо, обградено с много любов и нека отсега да носи само радости и щастие всеки ден! Здраве и незабравими мигове на цялото семейство!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добре дошла на малката магеланка! Да ви е жива и здрава, да расте любопитна и безгрижна, да се радва на щастливо семейство и да попие от него любовта към пътешествията и красотите на Земята! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мерси ви на всички :) Малко статистически данни - казва се Анелия, 3850гр, 52см. :)

 

Специални благодарности на един магеланец за нестандартният и много приятен подарък. Той си знае :)

Редактирано от Георги
  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Честито, драги родителски тела! :) Много се радвам за вас, и ви желая от все сърце щастие, здрави нерви и яко дупе! Тези пет пръстчета, които сега ще ви държат палеца, а по-късно и ще ви прегръщат, осмислят и оправдават всяко едно безсъние и безпокойство на човек. Бъдете здрави, разбирайте се и магеланските ветрове с вас! Наздраве! 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Най-накрая си купих позициониращите полети до Копенхаген за 15-ти юли... След няколко месечна возня на виенското колело на Уиз се прежалих на сегашната цена...макар и да съм убеден, че ще клекнат още малко ама ми свършиха нервите :) ... А иначе връщането от Малмьо го забърсах отдавна ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • milen_40
    • MayaS
    • r_nikolov1
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.