Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Това се вика блага вест! Честита да е Анелия! Да бъде здрава за радост на всички и да наследи магеланския  дух, който ни събира тук! Поздрави!

Редактирано от Iva_a
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дa ви е живa и здрaвa :) Пожелaвaм ви дa бъде кротко и спокойно бебенце, дa не ви се мешaт много роднините (освен леля й, нея дa я слушaте!), нa Aнелия пожелaвaм стрaхотно детство и много другaри в белите ;) Ще бъдете прекрaсни родители :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Докладвам! Мисията изпълнена, всичко е наред, magelanci.com си има бъдеща наследничка на най-най-високо ниво :)

 

И майка, и дъщеря са добре. Бащата някъде се рее, чакаме го да кацне по някое време. 

Да ви честитя и тук :) Здраве, здраве много здраве, всичко друго се постига! Бъдете много щастливи!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито, да ви жива и здрава :) 
На 28ми ли се роди? Ставах на 30 тогава и респективно се занимавах с организация на събитието, чак днес стигнах до форума и какво да видя - с най-новата магеланка делим един ден? Да ви слуша и скоро да е запален пътешественик, като родителите си.
 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От няколко часа съм сертифициран PADI open water diver :) юхууу! Още една сбъдната мечта!

 

Welcome to the World of Silence :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=a6J1fFpN3S0

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да ви честитя и тук :) Здраве, здраве много здраве, всичко друго се постига! Бъдете много щастливи!

И аз да се присъединя към поздравите! Няма по-голяма радост , която да осмисли дните ти!!! Да е честита и с късмет родена малката звездичка!!!! :) :) :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Макар и с малко закъснение, но от сърце: Честита ви дъщеричка! Да е жива и здрава, да се радва на едно прекрасно детство и да има късмет да живее в един още по-прекрасен свят! А за щастливите родители - бъдете здрави, търпеливи и горди!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще се похвaля, че съм нa морето! Ще похвaля и Бургaското, зaщото е нaй-слaдко нa морето! Ще похвaля и колежкaтa, че ми звъня сaмо първите двa дни! Въобще....отдaвнa чaкaм дa ви се похвaля :)

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
Дани Магелани

Да се похваля и аз, получих отговор, който вече не очаквах:

След като през май трансферният бус от летище до центъра на Малмьо (последният за деня) не ме изчака, поради закъснение на полета и на паспортния контрол (за малко да се наложи да взема такси, но успях да си купя втори билет за автобус на друга фирма), направих оплакване до фирмата. Не съм за 23 лв., но въпросът е принципен. Ето отговорът им:

Dear Passenger,
As you can read in our Travelling Contract, if a vis maior case occurs we cannot take responsibility and cannot refund the transfer price. If the transfer does not happen for reasons that we did not know about, we could not prepare for them or we could not prevent, we cannot take responsibility either.
 We are sorry but we cannot help you.
 Thank you for the understanding!
 But since our first priority is the total satisfaction of our passengers you can use up the paid amount in the following 12 months for transfer services!
 You can use the paid but not fulfilled transfer in 12 months, or give it to someone else; or use a credit equal to the fare of the unsuccessful transfer for the purchase of any of our transfer services.
Best regards, Gabriella FABULYA Customer Service Manager, P-AIR Magyarország Kft.
 
Не зная дали ще успея да използвам парите за друг трансфер, а и не ми се иска да разчитам повече на тази фирма. Все пак, ако някой има опит с P-AIR Magyarország Kft., моля да го сподели!
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

и аз да се похваля ...днес официално ми връчиха дипломата за магистратура... няма да обсъждам "тържеството" и начина на връчване но вече си имам още една тапия да я ковна с пиронЯ за стената :)

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.