Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

След злополучния ми полет Малта-София през април и след като Уиз "любезно" ми предложиха единствено да ни осребрят направените разходи за храна и вода, докато те благоволят да дойдат да ни приберат(след представен касов бон?!), днес си получих обезщетението чрез посредник. Парите веднага заделих във фонд по-следващо пътуване :)

  • Харесвам 21
Връзка към коментар
Дани Магелани

и аз да се похваля ...днес официално ми връчиха дипломата за магистратура... няма да обсъждам "тържеството" и начина на връчване но вече си имам още една тапия да я ковна с пиронЯ за стената :)

Честито! И да не е последната диплома в живота ти!

Връзка към коментар

След злополучния ми полет Малта-София през април и след като Уиз "любезно" ми предложиха единствено да ни осребрят направените разходи за храна и вода, докато те благоволят да дойдат да ни приберат(след представен касов бон?!), днес си получих обезщетението чрез посредник. Парите веднага заделих във фонд по-следващо пътуване :)

Разкажи по- подробно, моля! :)

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Вече моите доминикански картини са с рамка. Страхотен спомен. Когато ги погледна се пренасям отново на Карибите.

Страхотни са!Пожелавам ти да си добавиш до тях още много такива картини!:)

Преди известно време clete се похвали, че са й изплатили обезщетение за един закъснял полет до Болоня. И аз на шега в малките часове на нощта реших да се регистрирам в сайта на посредника Аероиск(тук модераторите да преценят дали да трият). Регистрирах се на бързо, попълних информацията за полета, подписах им едно електронно пълномощно и на следващата сутрин една любезна девойка ми звънна за повече подробности. Препратих й и кореспонденцията ми с Уиз, в която любезно ми обясняват как нямам право на обезщетение. Точно след седем дни получих имейл, с който ме уведомяват, че има положителен развой на случая ми и в двуседмичен срок ще ми преведат обезщетението. След три дни сметката ми вече беше захранена, а днес вече парите са вложени в ново пътуване.

Ааааа, тези посредници вече печелят няколко червени точки във форума.И Матейко се похвали оня ден с тяхната успешна намеса.☺

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Връзка към коментар

И аз да се похваля... Реших се... Емигрираме. Билетите са взети и от есента децата ще учат в Германия, а аз ще търся евтини билети да обикалям по света от летищата в Бавария.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

И аз да се похваля... Реших се... Емигрираме. Билетите са взети и от есента децата ще учат в Германия, а аз ще търся евтини билети да обикалям по света от летищата в Бавария.

Желая ви много успех на новото място и бърза адаптация!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да се похваля... Реших се... Емигрираме. Билетите са взети и от есента децата ще учат в Германия, а аз ще търся евтини билети да обикалям по света от летищата в Бавария.

Успех! Къде в Бавария? Аз също съм тук (Ерлангет) от края на миналата година, но сравнение с хубавите оферти от летищата в Северна Вестфалия, тук е доста постно. За това пък има много красоти за обикаляне с кола.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ми на час и половина от теб с кола - Донаувюрт. Търсихме малко градче без емигранти... Да видим как ще се впишем....

Само да сте живи и здрави, всичко ще стане.Пожелавам ви го!☺

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

И аз да се похваля... Реших се... Емигрираме. 

Успех! 

 Аз също съм тук (Ерлангет) ..... За това пък има много красоти за обикаляне с кола.

Би ли споделила в една темичка за тези красоти?  :rolleyes:  :) 

(извинявам се ако вече е направено)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди 2 часа скачах от Чесна. Парашутът се отвори, адреналин има за всички, ама не мога да сложа полета във flight diary :D

И селфи няма...:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Селфи няма, само снимка от кацането 

 

Аааа, това е друга работа! Браво !.Да вземеш да направиш една тема за скокове с парашут, сигурно има и други смели като теб магеланци. :)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

От скоро имаме карта за намаление към хотелите Melia, като намалението особено при скъпите и луксозните е около 70%, остава да я изпозлваме подобаващо.

 

Картата се издава само на работници във веригата

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.