Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ще се похвaля и тук, зaщото искaм и кaпитaнa дa се гордее с мен! Еднa годинa откaкто не пушa :)

 

А ако ги откажеш изцяло имаш потупване по рамото от мен :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ще се похвaля и тук, зaщото искaм и кaпитaнa дa се гордее с мен! Еднa годинa откaкто не пушa :)

Що само Капитански,бе:)

Ти си нашата гордост, браво не теб! ☺

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И моето от Куба дойде

Тъкмо щях да питам, че де ги лОвите тия крокодили бе?

Че у нас имам ловец, ама само зайци и фъркати носи.:))))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Идвам да се похваля, батериите, дето ги поръчах от Али експрес, взеха, че ми дойдоха на крака. :O :O :O

Не стига, че пристигнаха неочаквано спиди, ами и пощаджийката ми ги донесе. Даже не се разкарвАх до пощата при киселите лелки. дето все пишат ли, пишат в един оръфани тефтери, все плюнчат пръста и прелистват и все не могат ти намери писмото, дет го чакаш.

Направоооо, Фалба голяма! ;) ;) ;)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

От Лондон ти идваха дюшеш :)

Не те дразня ;)

 

Сърцето ме заболя... Мечтите ми се разхождат в този форум и трябва сериозна психика понякога да не се депресира човек. Живот, здраве и работа да има, другото ще се нареди.

Връзка към коментар

Сърцето ме заболя... Мечтите ми се разхождат в този форум и трябва сериозна психика понякога да не се депресира човек. Живот, здраве и работа да има, другото ще се нареди.

Ееее, ти пък - чак депресия. :unsure: Ми то, човек не може да се качи на всичките самолети, дет преФърчат по небето. :blush:

Както казва моята приятелка - " слон се яде на парчета" - едно по едно. Тази оферта ще замине, ще дойде друга, не си струва такива душевни терзания. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ееее, ти пък - чак депресия. :unsure: Ми то, човек не може да се качи на всичките самолети, дет преФърчат по небето. :blush:

Както казва моята приятелка - " слон се яде на парчета" - едно по едно. ...

А-а-а, може, може - справка Георги Матеев. :) Само на правителствения дето не може да каца с колесници не се е качвал ... или пък ;)

Връзка към коментар

А-а-а, може, може - справка Георги Матеев. :) Само на правителствения дето не може да каца с колесници не се е качвал ... или пък ;)

Матейко не е обикновен човек. Не се мерете с него, моля! ;) ;) ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да се похваля, че нашия малък кокер Бари е много харесан във фен групата на кокер-шпаньола, а пък снимката е моя :-)


Обаче не мога да обърна снимката от телефона :(

 

 

 

 

А ето я в полу-оригинал :-)

post-2033-0-04531600-1471623902_thumb.jpg

post-2033-0-82046800-1471623593_thumb.jpg

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

И аз да се похваля, че вчера за първи път видях съзвездие и дори успях и да го снимам :).

 

Голямата мечка. На втората снимка горе в дясно се вижда Полярната звезда (тя е част от съзвездието Малката мечка). На втората снимка след обработката открих, че ще виждат още звезди от Голямата мечка, не само "черпака".

 

post-2024-0-38689800-1471624536_thumb.jpg

 

post-2024-0-71428200-1471624548_thumb.jpg

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 27
Връзка към коментар

аз пък да се похваля, че нашия мъник , като истински магеланец, на днешния си прощапулник хвана самолетче :)

 

Че то друго освен самолети, бордни карти и малък ръчен багаж имаше ли? :):P

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.