Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Аз пък  да се похваля и да почерпя виртуално ( с надеждата в най-скоро време и реално)  с коледните сладки на дъщеря ми

мъфини с шоколад

 

post-145-0-96766000-1482519877_thumb.jpg

 

меденки

 

post-145-0-16699400-1482519903_thumb.jpg

 

  • Харесвам 37
Връзка към коментар

Имам си нов лаптоп! Сега ще падне играчка няколко дни нагласяне, но производителността ми, най-вече в обработката на снимки, трябва да скочи значително!

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Костов, браво на дъщеря ти! Все така да продължава!

 

Похвалвам се и с моите творения от тези дни!

У нас наистина мирише на Коледа. А децата само обикалят около мен и пощипват оттук-оттам...

 

01.jpg

 

01-1.JPG

 

01-2.JPG

Редактирано от Mary
  • Харесвам 46
Връзка към коментар

Мари, сигурно получаваш често комплименти за превъзходните творения, които правиш, но и аз да кажа, че си майсторка и всичко винаги изглежда на топ ниво. Убедена съм, че и на вкус са уникални. Браво!  :) 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Мари, ще взема да те издам на Мишлен,твоите произведения като нищо могат да влязат в "червения гид":))

Ама после ще трябва да го превърнеш в професия.:))

Имам си нов лаптоп! Сега ще падне играчка няколко дни нагласяне, но производителността ми, най-вече в обработката на снимки, трябва да скочи значително!

Аууу, честито!Значи, Дядо Коледа е внимавал , като се оплака веднъж от стария:))) Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз пък искам рецепта за хубави коледни сладки, такива които да стават хрупкави. Че моите меденки все са мекички. 

Шведските пепаркакор стават хрупкави и са меденки.

 

http://sunshineskitchen.com/christmas-cookies/

Пък тези лешникови кифлички с шоколад, всъщност са невероятни ароматни бисквитки. Аз бих добавила и 1 яйце и маслото да е качествено.

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Очевидно не тук е мястото и аз да благодаря на друга фирма,която успя да се пребори с Norwegian air за компенсация,но го правя!Вярно,това стана за около 2 м.,но и аз закъснях с представянето на всички необходими документи.Ще кажа името на фирмата-AirHelp.                                                                         Доволен съм,независимо от процента ( очевидно неговия размер е като на всички останали фирми),който получиха за работата си!

Ако модерторите преценят,да изтрият или преместят коментара  ми.

Редактирано от Георги
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не мога да се стърпя да не се похваля с коледния си подарък - екскурзия до далечна непосетена дестинация, напр. Южна Америка, Австралия, Нова Зеландия... Не че го пишеше на подаръка, но от досегашната практика се подразбира, че организацията ще е моя отговорност. Дано да е живот и здраве,та да се отчета и догодина в темата за нови посетени страни.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Да се похваля и тук с късметчето, което получих от Ushakal при срещата ни в София.

 

011.JPG

 

Хайде, давайте идеи за ... дестинация! :)

Ако ще е любовна, Прага или Будапеща...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

С известно закъснение, няма как да не се похваля, че вчера чествах моят "рожден ден" на форума - 5 години юбилей! Този път вдигам тост с червено вино - честит рожден ден, живи и здрави и още дълги години заедно, наздраве ! :)

На този ден 27 Декември 2011 г,( вече преминахме в следващия)... преди 4 години неведомите интернет пътища, някакси ме заведоха в АероХрониките. От там всичко е история... , благодаря на съдбата, че ми се случи това и че прерасна по-късно в този страхотен форум и хората с които се запознах и тепърва запознавам . И понеже темата е за хвалене, един пасаж от отговора на бат Георги как и защо е решил да създаде форума - няма как да не съм горд от това, че съм първият му читател в блога извън кръга му от познати (въпреки че ми е написал ника с малка грешка )  :) Сипвам си едно малко, за мен днес е рождения ден на АероХрониките и форумът му като наследник, наздраве !   :)

post-186-0-47738000-1482963217_thumb.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

С известно закъснение, няма как да не се похваля, че вчера чествах моят "рожден ден" на форума - 5 години юбилей! Този път вдигам тост с червено вино - честит рожден ден, живи и здрави и още дълги години заедно, наздраве ! :)

Честит рожден ден :) !

въпреки че ми е написал ника с малка грешка )

Ако това ще те успокои - той и на Капитана леко е сбъркал ника :lol: , явно е бил развълнуван, когато го е писал това . ;)

Обаче се досещам защо мен ме е пропуснал в изброяването - понеже в Аерохрониките все му правех забелжки да не пише "евтини цени ", а " ниски цени" :lol:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

С известно закъснение, няма как да не се похваля, че вчера чествах моят "рожден ден" на форума - 5 години юбилей! Този път вдигам тост с червено вино - честит рожден ден, живи и здрави и още дълги години заедно, наздраве ! :)

 

В такъв случай моят "рожден ден" трябва да е 25-и декември :) Скучна вечер в офиса навръх Коледа. Ама само си представете колко е била скучна и каква всеобхватна тъпотия ме е била ударила, за да тръгна да кликам върху гугълския банер! И тогава сред морето от ненужна информация се открои ТОЙ - новоизлюпеният пътешественически блог Аерохроники - намърдал се удобно на трета-четвърта позиция на първа страница в Гугъл (!) по търсене "Весели празници" (тук очаквам всички уонаби СЕО гурута да си прережат ритуално вените :lol:). И като се отпочна едно виртуално пътуване, та чак до днес!

 

Между другото, разказвал ли е Основателят за апокрифния предшественик на Аерохрониките, носещ същото име? :)

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

(въпреки че ми е написал ника с малка грешка )  

Тихо, че ей сега като влезе в АСР-то, знаеш ли колко бързо ще станеш ed_bloom?  :lol:  :P

 

Честит форумен рожден ден!  :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.