Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Търча да се похваляяяя! 

Жоро ми намери избягалия линк, пъъък! :)Тия дни ще има писания и снимки мноого.:))

Оказа се прав другарят Дюк -като се свърши  лимитът за прикачени файлове, оня линк с кламерчето забЕгва на нейде си.

Другарят Дюк да очаква почерпка за досетливост! :))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Намерих си почти 1 милион виетнамски донги в джоба на якето, преди да го изпера. Тогава се сетих, че нямам още билет до Виетнам за зимата, та си купих и билет. :laugh:

  • Харесвам 43
Връзка към коментар
На 4/8/2017 в 22:08, T.E.Lawrence каза:

Намерих си почти 1 милион виетнамски донги в джоба на якето, преди да го изпера. Тогава се сетих, че нямам още билет до Виетнам за зимата, та си купих и билет. :laugh:

Е на това му се вика false economy :))

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Миналата седмица беше доста успешна за мен. Първо ми одобриха туристическата виза за Австралия (не, че съм се съмнявал, но все пак). След това ми пристигна и новата кола (Mazda CX-5, червена). Така че, за нова година ще съм на топличко, а за догодина ще има road trip из Европата някъде.

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

Днес видях, че съм влязъл в клуб "1000 мнения" :) Това си е голямо постижение за мен, защото главно чета форума и не пиша много, но се надявам, когато мога и аз да помогна на някого с информация. 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че за втори път днес се почувствах гражданин на ЕС, като под това определение имам предвид факта, че получих удовлетворяваща ме услуга, като написах само един мейл. И то услуга от мобилен оператор, имайки предвид "оплаквателната тема". Договорът ми с Мтел изтичаше след 7 дни, миналата седмица реших, че е излишно да си хабя нервите, ходейки по офисите им, написах в сайта им мейл с кратко съдържание - какви договори имам с тях, кой изтича, че не съм доволна от сегашния тарифен план на този номер /беше лош, но такъв съм си избрала на времето/. Написах, че очаквам от тях оферта до 5 дни за нов план или ще прекратя отношения с тях. Веднага получих два мейла от машина, един от мениджър и на втория ден ми се обадиха с предложение за план, индивидуален, изготвен само за мен:). Старият ми план беше 150 безплатни минути, 400 МВ интернет, 15 лв.такса с ДДС. Новият, за който сключих договор днес, е с неограничени разговори с всички мобилни оператори, 11 GB интернет, 20 лв. такса с ДДС :ok: В офиса /магазина/ се държаха великолепно, сигурно защото си мислеха, че съм специална;). Може би в другите държави е нормално, но в България рядко се случва да получиш качествена услуга само с един изпратен мейл. Поради това похвалвам Мтел:)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тичам да се похваля, че днес беше наистина един Велик ден за мен. Първо ме представиха на тъщата и тъста (след n на брой години с приятелката ми), а току-що букнах и билети за Мароко за другия месец. Светли празници на всички! :) 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 9 минути , oli_mali каза:

Тичам да се похваля, че днес беше наистина един Велик ден за мен. Първо ме представиха на тъщата и тъста (след n на брой години с приятелката ми), а току-що букнах и билети за Мароко за другия месец. Светли празници на всички! :) 

То за хвалене ли е :)

Връзка към коментар
преди 44 минути , oli_mali каза:

Тичам да се похваля, че днес беше наистина един Велик ден за мен. Първо ме представиха на тъщата и тъста (след n на брой години с приятелката ми), а току-що букнах и билети за Мароко за другия месец. Светли празници на всички! :) 

Това е голяма стъпка. Май някой е заслужил пръстен?

преди 36 минути , ivooo каза:

То за хвалене ли е :)

Не им подрязвай крилцата на децата! И ти си бил млад!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, ivooo каза:

Аз и сега съм си млад :)

Не си пиши датата на раждане тогав, наборе!

А, че се чувстваме млади - това е ясно.

Но сме и в групата на "мъдрите".:laugh:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 8 часа, oli_mali каза:

Тичам да се похваля, че днес беше наистина един Велик ден за мен. Първо ме представиха на тъщата и тъста (след n на брой години с приятелката ми), а току-що букнах и билети за Мароко за другия месец. Светли празници на всички! :) 

 

Ауууу,честито!Значи, тъщата ти е на късмет!:dancing:

 

 

На 4/11/2017 в 18:30, edbloom каза:

Днес видях, че съм влязъл в клуб "1000 мнения" :) Това си е голямо постижение за мен, защото главно чета форума и не пиша много, но се надявам, когато мога и аз да помогна на някого с информация. 

Ми време ти е да станеш по-приказливичък,  вземи пример от мен.:dancing::unsure:

 

 

 

 

На 4/10/2017 в 14:42, ShaMan-H_Fel каза:

Миналата седмица беше доста успешна за мен. Първо ми одобриха туристическата виза за Австралия (не, че съм се съмнявал, но все пак). След това ми пристигна и новата кола (Mazda CX-5, червена). Така че, за нова година ще съм на топличко, а за догодина ще има road trip из Европата някъде.

Ооо, хайде, честито!Колицата да си я караш безаварийно, таман, докато пак я смениш!

И да обиколиш всичко интересно в Австралия!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Dani Magelan каза:

Не си пиши датата на раждане тогав, наборе!

А, че се чувстваме млади - това е ясно.

Но сме и в групата на "мъдрите".:laugh:

Хихи, ми млади сте, ами!Какво ли да речем ние с гайдите. :dance:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Христос Воскресе!

Да се похваля и аз.Резервация и финализиране на сделката по нея за добре позната на магеланци Ситония  в средата на юни(обичам Гърция през юни) ,плаж Трани Амудя,до Вурвуру на 2 минути от хотела в Ормос Панагия.Организирана лодка за двама,1 вечеря около марината  на Сани (ако не ни домързи),селцето Партенон,обяд в Амуляни ,Обяд в Уранопули,гмуркане около Диапорос или Порто Кофу(дайте предложение кое да избера ?)  , после ..кану-каяк и изобщо  тая Ваканция ще съм Айляк ..

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

След близо месец разговори и кореспонденции, най-накрая успях да се преборя с Booking и да стана Genius потребител. Ще речеш, че чудеса исках от тях-такава мъка беше. И сега, с допълнителните 10% пак индийците са по -евтини. Ама...важен е принципът. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В тази връзка, последните седмици след направените десетина резервация на различни места ,установих че след индийците , експидия (въпреки некалкулирането на таксите на първоначалният екран) почти винаги са по-изгодни от букинг ( Париж, Крайова, Атина, Наксос) и само в един случай бяха на същата цена (Санторини). 

Връзка към коментар
преди 7 часа, cumalissa каза:

Да се похваля и аз.Резервация и финализиране на сделката по нея за добре позната на магеланци Ситония  в средата на юни(обичам Гърция през юни) ,плаж Трани Амудя,до Вурвуру на 2 минути от хотела в Ормос Панагия.Организирана лодка за двама,1 вечеря около марината  на Сани (ако не ни домързи),селцето Партенон,обяд в Амуляни ,Обяд в Уранопули,гмуркане около Диапорос или Порто Кофу(дайте предложение кое да избера ?)  , после ..кану-каяк и изобщо  тая Ваканция ще съм Айляк ..

 

   Честито, но всичките тези неща се правят спонтанно без мислене и без резервации според мен :). Ако жена ми ми представи такава "програмка Айляк" направо ме губи като спътник.:).

 Иначе за гмуркането ,няма голяма разлика между двете  . След тропическите рибки ще ти се стори голяма скука. Ако имате квалификацията може да си вземете само бутилки и тежести от българския център в Никити . Там има 2 български . Ние ползваме Атлантис. Така излиза по-евтино , а и има повече тръпка като не ви дундурка някой. Обикаляме с колата по брега и като ни се стори интересно мястото се бухваме . Течения няма така че няма опасност да излезеш в Египет например :).

 Ако го правите сами си  вземете буй. Досадно е да го мъкнеш , но е задължителен и съм чувал че глобяват . И по топъл неопрен . Водата е доста студена по това време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Резултатът от отмененото пътуване заради високата температура на бебето:

 

Airbnb - пълен рефънд, поискаха само снимки на медицинското и рецептата, дори не се наложи да ги превеждам. 

Уиз - от тях да мине (по техни думи) върнаха половината пари, но само за майката и бебето, очевидно след като бебето му е болно за бащата не е било проблем да си лети и да си прави кефа :)

 

Airbnb - Уиз: 1:0.

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
преди 38 минути , Георги каза:

Резултатът от отмененото пътуване заради високата температура на бебето:

 

Airbnb - пълен рефънд, поискаха само снимки на медицинското и рецептата, дори не се наложи да ги превеждам. 

Уиз - от тях да мине (по техни думи) върнаха половината пари, но само за майката и бебето, очевидно след като бебето му е болно за бащата не е било проблем да си лети и да си прави кефа :)

 

Airbnb - Уиз: 1:0.

При пътуване с деца под 6 годишна възраст аз лично горещо препоръчвам сключване на застраховка “отмяна на пътуване“ Рискът детето да се разболее изненадващо в тази възраст е огромен и парите за застраховка си заслужават.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.