Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да се похваля и аз - вчера, без да искам, отворих за малко WizzAir, и се сдобих с 2 двупосочни билета до Мадрид за края на февруари, на обща стойност от 75лв  :biggrin:

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

 И тогава сред морето от ненужна информация се открои ТОЙ - новоизлюпеният пътешественически блог Аерохроники - намърдал се удобно на трета-четвърта позиция на първа страница в Гугъл

 

Аз така открих Магеланци, чрез http://aerohroniki.com/ :)  Сигурна съм, че първо попаднах на Аерохроники, и там прочетох Георги да пише, че тук вече рядко се явява, и че е направил друг сайт - Магеланци! :thankyou: И аз хоп, тук!

Връзка към коментар

Първата "делова" работа след Нова Година ,която направих беше да си подам документите за преиздаване на паспорта.Никога не са излишни два документа за самоличност по света ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Не мога да заспя и какво друго да правя освен да си чета пътеписите в магеланци и да се поровя из сайта на Ryanair ?!?....Докато се усетя вече имам билети за Рим...имам и други , за Мадрид и Лисабон през февруари. С една дума хваля се - годината започва повече от добре...:) Лека нощ , сега вече с чиста съвест заспивам !

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Не мога да заспя и какво друго да правя освен да си чета пътеписите в магеланци и да се поровя из сайта на Ryanair ?!?...

Вредно, много вредно занимание... за портфейла :lol:

 

Аз, както 2 часа след новогодишния концерт на виенската филхармония, се оказах с резервиран хотел за града ^_^ , от снощи имам и билети за там, за 5 дни през априлската ваканция.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

И аз не да се похваля, а да похваля Бранко като за начало. Вчера вечерта кацнахме от Будапеща - тук страшен студ и вятър, колата ми оставена на летището. Бранко, за да ме изненада я изчистил от снега, но не беше достатъчно :P . На колата ми акумулатора паднал от студа, кабели няма......., но Бранко прерови летището и донесе не само кабели, а и доведе колега негов, който да помага. После известно време на студа се чудехме къде точно да ми подаде ток - доста се почудихме - времето предразполагаше :-))))))))

Накрая открихме къде ми е акумулатора и още малко време колата ми беше запалена.

П.С. Гледам няма нищо писано от него в темата "Искам да се оплача" така че не е толкова страшно положението.

Бранко, много ти благодаря :thankyou::thankyou::thankyou:

И продължавам с похвалите - докато бяхме в Будапеща Mary и Willks предлагат оферта за Бергамо и от там да прескочим до Монако, но толкова се бях намръзнала, че поне един ден не исках да чувам за пътуване където и да е - дори и през април :-))))))))

Оказа се, че идеята била да ми купят самолетния билет заради това, че в този период имам рожден ден и да дойдат с мен до Монако, е навих се :sungum::sungum: :sungum:

 

Тези магеланци ме оставиха наистина без думи от благодарност. :wub:

П. С. Нахвалих се :-)))))))

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 47
Връзка към коментар

Да се похваля, че за пръв път изпратих детето на топло. Все я жаля като си затръгва за Шотландия, ама днес тук беше -13, а там +9.

И аз да се похваля - и моето изпращам на топло- в Тромсьо, +2  :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

И аз не да се похваля, а да похваля Бранко като за начало.

 

И продължавам с похвалите - докато бяхме в Будапеща Mary и Willks предлагат оферта за Бергамо и от там да прескочим до Монако, но толкова се бях намръзнала, че поне един ден не исках да чувам за пътуване където и да е - дори и през април :-))))))))

Оказа се, че идеята била да ми купят самолетния билет заради това, че в този период имам рожден ден и да дойдат с мен до Монако, е навих се :sungum: :sungum: :sungum:

 

Еее, Деска, много мъжка постъпка на Бранко. :) Заслужил си е похвалата.

 

Браво и на на Мари, и Уилкс. Страхотни са! :)  Няма по-хубава изненада още на път да се окажеш с билет или идея за друга интересна дестинация. :) И то за рождения ти ден. На моя последния така се случи, че нямаше кой не подарък, а едно цвете да ми подари, затова признавам, че благородно завиждам.  :) 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Еее, Деска, много мъжка постъпка на Бранко. :) Заслужил си е похвалата.

 

Браво и на на Мари, и Уилкс. Страхотни са! :)  Няма по-хубава изненада още на път да се окажеш с билет или идея за друга интересна дестинация. :) И то за рождения ти ден. На моя последния така се случи, че нямаше кой не подарък, а едно цвете да ми подари, затова признавам, че благородно завиждам.  :)

Много ме зарадваха всички :wub:  :wub: :wub:

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

И аз не да се похваля, а да похваля Бранко като за начало. 

Браво на Бранко! Не че сме се съмнявали.  :) 

 

 

 

 

.... После известно време на студа се чудехме къде точно да ми подаде ток - доста се почудихме - времето предразполагаше :-))))))))

Накрая открихме къде ми е акумулатора 

Колата ти да не е френска?  :P  :biggrin:  :P 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз да се отчета официално: 3 седмици Ванкувър по работа, нов континент, първи полет със 747, и си подобрявам рекорда за най-дълъг полет с респектиращите 5 мили! :) Сега остана да прочета какво инфо сте ми скрили във форума за тази част на света.

Редактирано от LaBarba
  • Харесвам 22
Връзка към коментар

...3 седмици Ванкувър...

Може би имаш предвид Хонгкувър...? :P Когато преди 10 години бях там, го наричаха така, понеже се е напълнило с азиатци... :D

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Умря циганката дето ме хвалеше, че да се похваля сам. Взех си първите самолетни билети за годината. Възползвах се от промоцията на катарците и ще посетя Банкок за две седмици през Май. Сега съм в процес на изчитане на всичко във форума за Тайланд и околностите.

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

И аз да се отчета официално: 3 седмици Ванкувър по работа, нов континент, първи полет със 747, и си подобрявам рекорда за най-дълъг полет с респектиращите 5 мили! :) Сега остана да прочета какво инфо сте ми скрили във форума за тази част на света.

Кой месец ще си тук? Аз живея във Ванкувър, питай ако имаш въпроси :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Браво! С кого се пребори този път?

С Близу-то :)

Преди Новата година ми се обадиха, че единият ми договор изтича / ползвам ги на 4 адреса/,  плащам общо около 100 лв. на месец.

И като така, се разбрахме новият да бъде на по- ниска тарифа от предишния. Младежът от Обслужване на клиенти рече, че понеже, това е специална оферта, ще дойде на място и ще донесе договора. Уговаряхме се няколко пъти, не дойде.

После ми се обажда някаква друга, уговарям се и с нея - никой не се явява.

А не можело да отида в офис на Близу, там да подпиша, щото, офертата не била видна там, била само за ... ала-бала и пр.

След Новата година минавам да платя таксите. Оказва се, че не само нищо не е направено по въпроса, ами и са ме сложили на безсрочен договор, с такса почти двойна на тази, за която се разбрахме. :rolleyes: :rolleyes: И нали тези дни съм яхнала метлата, написах едно културно,  гневно  писмо, в което обясних всичко и рекох, че ще се отказвам от услугите им.

Първи ден - няма отговор, препращам.

Втори ден - няма отговор - препращам 2 пъти.

Трети ден - няма отговор - препращам 3 пъти.

Четвърти ден - обаждат ми се по телефона, за да ме уведомят, че аз съм права, да отида в офис на Близу и да подпиша договора за тарифата, която ми обещаха. И че, парите, които съм платила за януари, ще отидат за таксата за февруари.

Пропуснах да река, че на метлата седя непрекъснато в началото на годината, като трябва да общувам с всякакви чиновници, чиновничета и пр. :angry:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

 

Пропуснах да река, че на метлата седя непрекъснато в началото на годината, като трябва да общувам с всякакви чиновници, чиновничета и пр.

 

Е, не така с лошо де, какво да кажем ние с гайдите ;) дето сме също един вид администратори

 

Ами да не си отварям устата ;)  :wild:

 

Но пък, евалла, че си се справила с Близу-то, че и аз от кое време съм им вдигнала мерника.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

....

Първи ден - няма отговор, препращам.

Втори ден - няма отговор - препращам 2 пъти.

Трети ден - няма отговор - препращам 3 пъти.

Четвърти ден - обаждат ми се по телефона, за да ме уведомят, че аз съм права

Това някак ме подсети за оня виц   :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.