Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ама какво наздраве,това си е ананасов пунш!

Ми аз си рекох, че си го тунинговал с малко троянска сливова, пък чадърчето е за разкош.:))))

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Днес си получих бронзовия медал от фирмения минифутболен отбор за завършването на 3-о място през изминалия сезон. За мен за жалост това беше бенефисния сезон, но сега си го гледам и ми е някакво весело и ме връща в годините, когато имах и някаква спортна кариера пред себе си. Ще сложа и този медал на почетно място вкъщи, при другите отличия :)

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Заковах кантара на багажа на 20.00kg на air asia полет и точно толкова платени. Все пак си мисля, че лъжат нещо, за пореден път при тегленето на катарците беше с около килограм по-лек.

Връзка към коментар

Днес си получих бронзовия медал от фирмения минифутболен отбор за завършването на 3-о място през изминалия сезон. За мен за жалост това беше бенефисния сезон, но сега си го гледам и ми е някакво весело и ме връща в годините, когато имах и някаква спортна кариера пред себе си. Ще сложа и този медал на почетно място вкъщи, при другите отличия :)

Ахааааа, ето, къде са тичкали маратонките! ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Заковах кантара на багажа на 20.00kg на air asia полет и точно толкова платени. Все пак си мисля, че лъжат нещо, за пореден път при тегленето на катарците беше с около килограм по-лек.

Аз пък се подозрял точно обратното.Багажът ми на тръгване от София излезе повече от тази сутрин с Air Asia.

Връзка към коментар

В списание Go guide излезе една моя статия. Помолиха ме да представя повече авиокомпании, летящи от България, тъй като много хора не са запознати с разнообразието и си мислят, че едва ли не само Ryanair и Wizzair летят до нас. Ето и статията http://www.goguide.bg/gradska-kultura/3574-love-is-in-the-air  :)

Браво, много ти е хубава статията - стегнато, подредено! :) Веднага си я запаметих като едно наръчниче. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В списание Go guide излезе една моя статия. Помолиха ме да представя повече авиокомпании, летящи от България, тъй като много хора не са запознати с разнообразието и си мислят, че едва ли не само Ryanair и Wizzair летят до нас. Ето и статията http://www.goguide.bg/gradska-kultura/3574-love-is-in-the-air :)

Готина е статията, браво! Norvegian не ги открих обаче в нея?

Връзка към коментар

Готина е статията, браво! Norvegian не ги открих обаче в нея?

Трябваше да наблегна на софийското летище, а и като цяло имаше ограничено пространство за статията. Списанието се разпространява най-много в София, а по други градове има много малко бройки.

Връзка към коментар

В списание Go guide излезе една моя статия. Помолиха ме да представя повече авиокомпании, летящи от България, тъй като много хора не са запознати с разнообразието и си мислят, че едва ли не само Ryanair и Wizzair летят до нас. Ето и статията http://www.goguide.bg/gradska-kultura/3574-love-is-in-the-air  :)

 

:clapping: :clapping: :clapping::thankyou: :thankyou: :thankyou:

Връзка към коментар

Идеята беше да се наблегне на по-малко популярни. Така че специално за тази статия не "липсват", след като са сред най-известните в България. Разбира се сложил съм някои по-популярни, като например Алиталия, защото вече много хора си мислят, че примерно до Рим е изгодно да се лети само с нискотарифни и дори не биха погледнали италианската авиокомпания. Имало си е изисквания, с които съм се съобразил, а както съм писал по-горе:

 

Трябваше да наблегна на софийското летище, а и като цяло имаше ограничено пространство за статията. Списанието се разпространява най-много в София, а по други градове има много малко бройки.

Връзка към коментар

Аз да се похваля, пък и банката да похваля (малеее, представяте ли си), след като преди почти четири седмици страдах, че са ми опоскали дебитната карта, и UniCredit ми изпратиха и смс и лично писмо, че са я блокирали заради съмнение за неправомерното й използване, вчера ми се обадиха, че сумата е възстановена.

Единственото, което направих, беше да отида да пусна необходимите за процедурата документи. Момичетата в офиса бяха много любезни, държаха ме в течение на събитията през цялото време.

 

Не че сумата беше голяма, но си беше гадно да те прецакат, особено пък точно преди дълго-чаканата януарска заплата ;)

 

Освен това, днес успях да се прибера от Лондон без да уцеля стачкуващ персонал, и метрото дори не закъсня сутринта. Само на security, по традиция, ме замотаха, но то пък, ако всичко е наред, няма да съм аз ;)

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да се похваля, че се възползвах днес от промото на Волотеа - купих два еднопосочни билети 09.06 Санторини -Атина(обеден полет) на единична цена 4.99е .

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Вече мога да спя спокойно, билетите за следващата дестинация са купени - Париж.

Аз по-скоро се вълнувам за по екзотични дестинации, но с епак трябва да се възползваме от Майските празници.

 

И вече решихме, че края на 2017 ще се ходи в Танзания, така че стискайте палци да излязат евтини билети :) 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Тъй като с аверчето ударихме на камък с австралийските визи през януари, сменихме в последния момент програмата с Бруней, Филипините, Тайван, Мианмар, Шри Ланка и Малдиви...с което страните, в които съм бил са вече над 100  :lol:

Не че не предпочитах първо Австралия, Н. Зеландия, Фиджи и Вануату, но така ни било писано - остават за догодина.

Весели пътешествия на всички и не спирайте да мечтаете!  :P

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Не е билет, нито далавера. Просто банална радост, но от сърце - от тия, дето Георги Господинов им вика "свенлив естетизъм": Вишната ми разцъфнааа!  :dancing: Не само че геройски издържа на -25 зимата и почти нищо не ми е искала, ами сега предоставя такова прекрасно о-ханами, че чак ревниви съседки по пеньоари почнаха да ме питат за билети до Япония  :lol:

 

post-3680-0-48626200-1489320026_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 46
Връзка към коментар

Не е билет, нито далавера. Просто банална радост, но от сърце - от тия, дето Георги Господинов им вика "свенлив естетизъм": Вишната ми разцъфнааа!  :dancing: Не само че геройски издържа на -25 зимата и почти нищо не ми е искала, ами сега предоставя такова прекрасно о-ханами, че чак ревниви съседки по пеньоари почнаха да ме питат за билети до Япония  :lol:

 

attachicon.gifIMG_1296b.jpg

Ха, дано , да не паднат температурите, че да и стане нещо.Не е ли рано за цъфтене?
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вече съм горд притежател на парченце от 747, както говорихме в тази тема. Някой внимателно е чел зад гърба ми, за да знае какво да ми подари :))

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.