Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Да се похваля и аз с Панама. Е, 431 Евро, но без нощувки, с оптимално малки престои. 19.01-28.01.2023. Цената е добра за мен, защото е същата като за с тръгване на 18.01. Следобед и пристигане на 19.01. Заедно с нас в Панама. Ще се запиша в групата, за да получа идеи предимно;))) Благодаря за вдъхновението, с което ме заредихте вчера на магеланската сбирка!

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, Pantelej Putnik каза:

Не съм вземал, но много ми се иска да се съберем 3-4 човека и да организираме нещо, че сам човек, та дори двама е кофти за организация в Етиопия.

За Етиопия ще гледаме за другата опция (на Диан), която ще намали доста разходите по вътрешните полети, предвид че там разстоянията са големи, и със сигурност ще се наложи да се ползват такива =>

преди 17 часа, Lirea каза:

Иначе добре, че @Dian ме светна да чакам евентуално промоция на Етиопците, често от Атина, като в резултат на това после вътрешните полети с тях ще са на промоция 

 

Междувременно в промоцията на Търкиш вече излезе и Найроби, Кения с цена 372€ от София през посредник.  Изглежда този път ще пускат постепенно дестинациите, което от една страна е по-хубаво, че иначе ставаме малко като дете в сладкарница, и се чудим кое по-напред. Така поне спокойно могат да се обмислят една по една различните дестинации.


В този случай може да се помисли сега за Кения, ако на някого са му останали 7-8 свободни дни в средата на февруари 11-18, или 18-25 Аз само тогава мога, и то на ръба ако няма да се клонирам :)

А Етиопия по горната схема по-нататък

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 19 минути , wilks каза:

Междувременно в промоцията на Търкиш вече излезе и Найроби, Кения с цена 372€ от София през посредник.  Изглежда този път ще пускат постепенно дестинациите, което от една страна е по-хубаво, че иначе ставаме малко като дете в сладкарница, и се чудим кое по-напред. Така поне спокойно могат да се обмислят една по една различните дестинации.


В този случай може да се помисли сега за Кения, ако на някого са му останали 7-8 свободни дни в средата на февруари 11-18, или 18-25 Аз само тогава мога, и то на ръба ако няма да се клонирам :)

А Етиопия по горната схема по-нататък

Точно като тебе разсъждавам, като видях промоцията за Кения. И на мен ми се струва, че една Кения би дошла страхотно. Аз съм за 10-тина дни между ноември и декември 2023 г. Как си ти? 

Тагвам и @Asya Assenova, защото все си мисля, че може и да я навием. @Lirea, дали те влече съседната държава на Етиопия? Виждам едно хубаво сафари и един плаж с бял пясък/риболов. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 13 минути , Pantelej Putnik каза:

Точно като тебе разсъждавам, като видях промоцията за Кения. И на мен ми се струва, че една Кения би дошла страхотно. Аз съм за 10-тина дни между ноември и декември 2023 г. Как си ти? 

Датите с промо цени са от средата на януари до края на март. А и аз ноември не мога, януари и март също имам вече други пътувания. Единствено мога да вместя нещо в средата на февруари, и то за не повече от 7-8 дена. Кения би била идеална. Не че не може там да заминат и 2, че и 3 седмици, но имам остър недостиг от време.
Освен това февруари е в подходящия сезон, и идеален за Кения, а времето не е за пренебрегване, особено за някои страни в Африка.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Разцъках малко цените от Истанбул и по всичко което разгледах в различни месеци от есента до март  цените са х2 на тукашните.

Скоро ще започнат да идват до София и да летят от тук.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 14 минути , Alexander каза:

Разцъках малко цените от Истанбул и по всичко което разгледах в различни месеци от есента до март  цените са х2 на тукашните.

Скоро ще започнат да идват до София и да летят от тук.

Тоест нормалните, каквито са и тук, когато няма промоция. Обикновено е така, не е само този път по време на промо. Те си имат други, техни си промоции. Примерно вчера цял ден имаха до 50% off на вътрешните им domestic полети. Които и без това до 1 месец преди датата на летене не могат да са повече от 40$ по заповед на султана (президента), предвид че THY е държавна компания. Аз случайно съм уцелвал цени от Истанбул, каквито тук не сме и сънували дори на промоции, но без да са обявени никъде, поне не в международните богове и новини. Така че не ги мисли тях, не са закъсали и опрели точно до нашите промоции :smile:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

Оглеждам едни билети и аз, но са с препратка към Budget Air, може ли да им се има доверие при проблем.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Фил каза:

За всички, които  оглеждат  Найроби - (добре известният :grin:) австрийски Jetcost (на десктоп) сваля цената до 357€. 


image.png.e7f5f5125b239c73b1ffe983566c6f1a.png

А нещо с отиване до Найроби и връщане от Момбаса излиза ли изгодно?

Връзка към коментар
преди 24 минути , Pantelej Putnik каза:

А нещо с отиване до Найроби и врэщане от Момбаса излиза ли изгодно?

Търкиш спряха линията IST-MBA.  Нашите полети февруари отначало бяха до Момбаса, но после ги преместиха към Найроби.
Има обаче няколко АК с вътрешни полети, които се намират на прилични цени.

Усещам как след гренландска, венецуелска и панамска, май ще се оформи и кенийска "инвазия". :grin:  Добре че ние свършихме тази работа, че да не се изкушавам (поне в близките една-две години :biggrin:)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Много ме сърбят ръчичките за тази Кения, гледам 19-27 януари от Варна, доколкото видях набързо, времето тогава е подходящо за сафари, макар, че е извън периода на миграция.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 9.05.2023 г. в 21:58, Боян Димитров каза:

Това за кои дати и през кой сайт. Аз съм си взел за февруари. За тази година нямам възможност да добавям дестинации, особено дълги. 

Ето и сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

Миналата година на промоцията не успях да се внедря, но тази година не устисках на изкушението.

Купени 2 билета от 14.02. до 24.02.2024 година Варна-Делхи-Варна през норвежкия скайскенер с препратка към тикет.но  на цена от 293 евро на човек, плащането е с мастър кард дебит. Цената за мен е повече от топ. Като време си мисля, че ни е достатъчно за златния триъгълник Делхи-Агра-Джайпур.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Ох, и на нас дивата природа на Африка ни залипсва, но датите за Кения са далече от голямата миграция. Престоят в Кения предполага и доста голям разход за сафари, както и психологична нагласа да отделим няколко хиляди и за подходящ обектив. :sarcastic:

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, chandni said:

Ох, и на нас дивата природа на Африка ни залипсва, но датите за Кения са далече от голямата миграция. Престоят в Кения предполага и доста голям разход за сафари, както и психологична нагласа да отделим няколко хиляди и за подходящ обектив. :sarcastic:

Не и ако основно искаш да отметнеш поредната държава.Защо не ползвате жокер? @FlyTraveler.Сигурен съм , че @Lindt също знае доста как да се направи разумно ( по моите представи ) пътуване до Кения.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Дани Магелани

Добри оферти, но до края на март не мога да взема отпуск. Купих за април Сан Франциско, а от там накъде - имам различни идеи.

Най-вероятно Френска Полинезия, за която схемата е направена. Ако и на друг му се ходи, да ми пише на лични.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 11 часа, mary_shery каза:

Някой да е намерил билети на добра цена за периода включващ Коледа/НГ?

Аз тази сутрин намерих през австралийската версия за Панама свали до 550€(680€ оригинална цена),  но след препратка към трип каза, че са продадени и вдигна яко.

 

и аз съм в търсене как да ги сваля или да намеря нещо друго на подобна цена.

Връзка към коментар
преди 15 часа, Eva eva каза:

Някой дали попадна на нещо изгодно за Катманду? Гледам, гледам....и нищо 😞  Интересувам се за началото на октомври. 

Октомври не е в промоционалния период. Аз за ноември се оглеждам за Катманду, но също не излизат добри цени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Alexander каза:

Аз тази сутрин намерих през австралийската версия за Панама свали до 550€(680€ оригинална цена),  но след препратка към трип каза, че са продадени и вдигна яко.

 

и аз съм в търсене как да ги сваля или да намеря нещо друго на подобна цена.

За кой период търсиш, гледам в сайта има и по 508€

преди 1 минута , MayaS каза:

За кой период търсиш, гледам в сайта има и по 508€

има и по 438

Връзка към коментар

На дискотека я обърнаха. Само светват и гаснат оферти и ставаш луд да ги преследваш. Ту се появят в промо страницата азиатските дестинации, ту останат само американските. В момент, в който примерно Куала Лумпур го има, почнеш да избираш дати, намериш такива по 470, и таман си потвърдиш двата полета и поискаш да продължиш нататък, и ти каже, че за съжаление показва остаряла информация и тия полети не са налични. Междувременно по търсачките няма нищо подобно като цени (ама то и при турците няма). Явно хем им се иска да имат промоция, хем не им се иска да продават промоционално. Заприличва на мошеническа тая работа. 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.