Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Имам чуденка: Ако трябва да летя до Катманду около 28 април 2024 г., кога да очаквам най-богоугодни цени?

И как биха изглеждали те спрямо офертите на Fly Dubai примерно 🤔

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , Anna Kalinovska каза:

Имам чуденка: Ако трябва да летя до Катманду около 28 април 2024 г., кога да очаквам най-богоугодни цени?

И как биха изглеждали те спрямо офертите на Fly Dubai примерно 🤔

Е, и аз заради същото време и място ще следя тия дни...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 58 минути , Anna Kalinovska каза:

Имам чуденка: Ако трябва да летя до Катманду около 28 април 2024 г., кога да очаквам най-богоугодни цени?

И как биха изглеждали те спрямо офертите на Fly Dubai примерно 🤔

Предполагам, че промоцията ще е до 31 март (както десетина години вече се е случвало).  Намалената цена може и да обхване края на април за връщане, но отиването трябва да е преди 1 април, за да е с промоционална цена.  Миналата година така пътувах до Узбекистан, през април, но със заминаване на 31 март късно вечерта, точно в последните 2 часа на промоционалния период. Даже вторият полет (Истанбул-Ташкент) ми беше на 1 април, но пак беше на намалената цена. По същия начин пътувах и до Амасия (Турция) при предни промоции. Супер красив град, но доста студен през март.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , master_of_germs каза:

тия дни...

🤔 ... демек почти спешно трябва да фиксирам датите за Горен Мустанг, за да съм готова, щом излязат..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , Hakkâri Spor каза:

Аз не мисля, че ще е днес. Ако е така, вече да са я пуснали. Залагам на 1 октомври (както се е случвало 5-6 години поред преди пандемията)

Значи  тази седмица спестовна да я пишем ? 😃

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 10 минути , vutov87 каза:

Проверявам цените, тъй като търся Тайланд / Виетнам за Януари и гледам KUL много странно подредиха цените?

image.png.e1ebaa58f27a74347633ede41b846e7f.png

И аз това забелязах. За всички дестинации, които следя изравниха цените и изглеждат, като подготвени да бъде приложена някаква корекция едновременно.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Има една приказка: "Ако мечката играе при комшиите, ще дойде и при вас."

Промоционални цени до Европа от Турция.

 

Периодът на резервация е 12-20 септември.

Период на пътуване 1 ноември-31 март (2024 г.)

Цените стартират от 129 $.

 

Следя дали ще има и за други части по света.

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

В момента тече промоция от Великобритания (има от Лондон, но не видях от Манчестър), Ирландия, БеНеЛюкс, Дания, Швеция... Може да има и от други държави. За тях промото е от 12.09 (когато го чакахме тук) до 09.10.

 

Не съм много сигурен каква точно информация носи това, но реших да споделя. 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
2 hours ago, yordanov said:

В момента тече промоция от Великобритания (има от Лондон, но не видях от Манчестър), Ирландия, БеНеЛюкс, Дания, Швеция... Може да има и от други държави. За тях промото е от 12.09 (когато го чакахме тук) до 09.10.

 

Не съм много сигурен каква точно информация носи това, но реших да споделя. 🙂

За полети до Истанбул, иначе блоговете вече щяха да са гръмнали.

3 hours ago, Ники Петров said:

Сега получих известие на телефона за специални цени до 20.09 

 

май промоцията предстои 👏

То ако е до 20.09 значи вече тече.

Връзка към коментар
преди 39 минути , stanimir каза:

За полети до Истанбул, иначе блоговете вече щяха да са гръмнали.

За полети до много места.

От тук https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/ 

 

image.png.aec543c205dfef6dc9acc94c0bab6b44.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
20 minutes ago, yordanov said:

За полети до много места.

От тук https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/ 

 

image.png.aec543c205dfef6dc9acc94c0bab6b44.png

Прав си , вероятно липсата на "wow" оферти е причина за относителната тишина в нета.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Хем да се запиша в темата, че следя за промоции до КЛ за едни приятели. Снощи получих нотификация на апп-а за промоции от определени европейски държави. Направих скрийншотове:

 

IMG_6834.png.6bb30afee204bc4aa26a6fba3c8f5cf9.png 

 

IMG_6836.png.6bf963a9f33195dab1e4b10853514dbc.png

 

IMG_6837.png.a7090d026dafadb6cedd66673db5f16a.png

 

IMG_6838.png.27008d3f0e717f47be2b58944ffc2d7f.png

 

IMG_6839.png.ef94d70ad13ffb7f46ef4930d141eee1.png

На някой магеланец в тези държави може и да свършат работа. Или пък ако се намерят евтини полети от/до София до тези европейски държави. 
Не съм запозната с навиците на турските авиолинии за промоции, но правилно ли предполагам, че друга промоция не се очаква в скоро време?

Самолетите им до/от КЛ са пълни, включително и бизнес класата им (три месеца преди полета, места в бизнеса няма), та не знам каква промоция биха направили…. 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 57 минути , DaBo каза:

Самолетите им до/от КЛ са пълни, включително и бизнес класата им (три месеца преди полета, места в бизнеса няма), та не знам каква промоция биха направили…

Вероятно някой те е подвел с инфото - има много свободни бизнес места за всяка една дата и за двата полети дневно  , и в двете посоки ( IST-KUL) 👍

Връзка към коментар
преди 54 минути , stanislavpp каза:

Вероятно някой те е подвел с инфото - има много свободни бизнес места за всяка една дата и за двата полети дневно  , и в двете посоки ( IST-KUL) 👍

Не знам, може ние да попадаме на такива дати. Приятел летя с неудобни за него часове с катарците миналия месец, заради пълна бизнес класа в неговите дати. Вече два пъти на нас ни се наложи да променяме наши лични пътувания пак поради същата причина. Колеги на съпруга ми се разделиха в два дни, защото нямаше как 4-мата да летят в един самолет, бизнесът отново беше пълен. Последно съпругът ми ще лети за Европа следващия месец с Емирейтс, защото Търкиш нямаха места. Билетът е купен през юли за полет през октомври. Явно кофти късмет... Всъщност търкиш до скоро имаха по два полета само определени дни в седмицата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Иди, че ги разбери. Пише в условията, че билетите са ограничени, така че може би няма промоционални билети за всяка дата от периода. Не съм се задълбочавала, защото тази промоция ме им върши работа на нашите приятели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , DaBo каза:

Не знам, може ние да попадаме на такива дати. Приятел летя с неудобни за него часове с катарците миналия месец, заради пълна бизнес класа в неговите дати. Вече два пъти на нас ни се наложи да променяме наши лични пътувания пак поради същата причина. Колеги на съпруга ми се разделиха в два дни, защото нямаше как 4-мата да летят в един самолет, бизнесът отново беше пълен. Последно съпругът ми ще лети за Европа следващия месец с Емирейтс, защото Търкиш нямаха места. Билетът е купен през юли за полет през октомври. Явно кофти късмет... Всъщност търкиш до скоро имаха по два полета само определени дни в седмицата.

Най-лесно се виждат в GF , единствената дата на полет KUL-IST с по-малко от четири свободни бизнес  места от 25.09 до самият край на календара на 10 август,  е 01.10 с три свободни места . Генерално , бизнес местата в продажба никога не свършват , освен в последните няколко дни преди полета ( платени ъпгрейди , завишени цени х 3 , смяна на зададеният самолет с друг с по- голям капацитет , овърбукинг , преместване на пътника на друг полет и т.н. ). 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Говорех за полети до октомври. Не случайно се връщат към разписанието си преди ковид - тоест с два полета на ден, както до КЛ, така и до Сингапур. Търсенето е станало по-голямо от предлагането. 
Но така или иначе в сегашното промо България не е включена, както и КЛ (май само от Ирландия). А и в последната промоция имаше цени до КЛ към 500 евро. Дано да греша, но не ми се вярва скоро пак да има такива цени. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.