Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 8 минути , thomas каза:

и ти каже, че за съжаление показва остаряла информация и тия полети не са налични

Опитайте през телефона. Моя приятелка се опитва да си купи за Панама билети (за да се присъедини към нашата група) и от лаптопа и излизаше това съобщение:

image.png.f6e8e85dfd4d6bf8860058dcf23357f5.png

Но каза, че от телефона е успяла да си купи билетите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , MayaS каза:

За кой период търсиш, гледам в сайта има и по 508€

има и по 438

Отговорил съм в цитата за кога- Коледа нова Година.

Сега паднаха още взех директно през сайта за 508€!! Има още  дати на тази цена и на 533€

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Pantelej Putnik каза:

Точно като тебе разсъждавам, като видях промоцията за Кения. И на мен ми се струва, че една Кения би дошла страхотно. Аз съм за 10-тина дни между ноември и декември 2023 г. Как си ти? 

Тагвам и @Asya Assenova, защото все си мисля, че може и да я навием. @Lirea, дали те влече съседната държава на Етиопия? Виждам едно хубаво сафари и един плаж с бял пясък/риболов. 🙂

Аз Кения планирам отново за по-натам, а и ноември-декември  не е особено подходящо за Масай Мара и изобщо за Кения. А и при мен с отпуските е малко по-сложна ситуацията. Но който не е ходил, според мен си е задължителна дестинация. Лично за мен пребиването в Кения беше едно от най-хубавите ми пътувания.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 часа, Pantelej Putnik каза:

. @Lirea, дали те влече съседната държава на Етиопия? Виждам едно хубаво сафари и един плаж с бял пясък/риболов. 🙂

Миналата година правих плаж и сафари в друга съседка на Кения - Танзания, и сега Кения ми идва твърде подобна 🙂 

 

 

преди 22 часа, wilks каза:

За Етиопия ще гледаме за другата опция (на Диан), която ще намали доста разходите по вътрешните полети, предвид че там разстоянията са големи, и със сигурност ще се наложи да се ползват такива =>

 

Ще чакам значи да се организира групичка, че покрай мен принципните желаещи са само жени, пък там нещо не ми се ходи само в женска компания.

Сега най-оптимистично ще си помечтая да пуснат промоция до Мадагаскар 😄 

  • Харесвам 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Не забравяйте,.че ако спазват традицията ще има и втори дубъл за полетите до 31.03 догодина. Практиката показва , че опциите с кратки престои в Истанбул тогава са по-ограничени , но все пак не липсват и такива.Освен това отново пускат цени/тарифи , които в момента са изчерпани.Заделете някой лев и за есента , не продухвайте всичко през август на Слънчака 😉

 

IMG_20230512_133957.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 10 часа, r_nikolov1 каза:

Опитайте през телефона. Моя приятелка се опитва да си купи за Панама билети (за да се присъедини към нашата група) и от лаптопа и излизаше това съобщение:

image.png.f6e8e85dfd4d6bf8860058dcf23357f5.png

Но каза, че от телефона е успяла да си купи билетите.

Истината е, че през 10 минути на едно и също търсене дава различни отговори. Примерно от лаптопа ми дава несъществуващи оферти, от телефона след 2 минути просто не ми ги дава - само по-неизгодни. Но тях дори не ги пробвах - първо защото си искам по-изгодните, и второ - защото тези са с безумни престои в Истанбул - по 1, 2 или 3 дена, и то и в двете посоки. Борбата продължава - но поведението им е хаотично и съвсем не така приятелско, както съм свикнал при предишни промоции. Накрая няма да купя, защото просто не обичам да ме правят на маймуна, и със сигурност ще съжалявам аз, а ще съжаляват и те. Миналата година като нямаше такива трикове, си накупих 6 пътувания за 3 дена и си задръстих целия есенно-зимен сезон. Този път... ще видим. 🙂

Връзка към коментар

Едва ли са трикове , системата им в момента е нажежена до червено. Промоцията е за цяла Източна Европа (сигурно към 100 млн. потенциални потребители) и само си представям огромния брой търсения във всеки един момент.Някой цени са кеширани , други полети в процес на резервация, която не стига до финализиране и т.н.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 13 часа, stanimir каза:

Не и ако основно искаш да отметнеш поредната държава.Защо не ползвате жокер? @FlyTraveler.Сигурен съм , че @Lindt също знае доста как да се направи разумно ( по моите представи ) пътуване до Кения.

 

О, не, не искам просто да отметна Кения, а да ѝ се насладя максимално - с добър гид и по време на голямата миграция. Когато започне планирането със сигурност ще се допитам до най-големия познавач на Африка тук - FlyTraveler. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 57 минути , jorrro каза:

Май промоцията по някои дестинации свърши. Дебнех Рио, но вече няма за под 640 евро.

Евтините мисля, че бяха само до Сао Пауло.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ако някой търси OJ билети (отиване до един град и връщане от друг) - www.budgetair.nl дава приятна отстъпка от около 35-40 евро на човек за повечето Turkish Airlines маршрути.

 

Отстъпката излиза при директен достъп до сайта (без посреднически търсачки), при търсене за 1 човек (при двама и повече вдига цената), с БГ IP и браузър хром, а плащането е с всякакви карти + Paypal.

  • Харесвам 22
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, stanimir каза:

Не забравяйте,.че ако спазват традицията ще има и втори дубъл за полетите до 31.03 догодина. Практиката показва , че опциите с кратки престои в Истанбул тогава са по-ограничени , но все пак не липсват и такива.Освен това отново пускат цени/тарифи , които в момента са изчерпани.Заделете някой лев и за есента , не продухвайте всичко през август на Слънчака 😉

 

IMG_20230512_133957.jpg

Ако съдя по Май - Септември 2022 примерно KL е бил само с 10 евро разлика.

И тъй като аз реално търся Тайланд или Виатнам за януари ще чакам есента.

 

Има ли някой който купи KL от бъгнатата промоция преди 3-4 дни?

Връзка към коментар

 

Аз си взех сега билет с турците до Найроби и 20 дни по-късно връщане от летище Килиманджаро, Танзания. От 31-ви януари до 09 февруари ще правя сафари в Кения, а от 10-ти до 20-ти февруари Голямата миграция в Серенгети в Танзания. Днес и утре ще мисля дали да не взема и един билет за края на ноември, началото на декември до Дар ес Салаам за сафари в южните паркове на Танзания, които са по-малко известни, но по-красиви от северните.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Отбелязвам една седмица в Кения януари догодина и приключвам със сегашната промоция. Кратко е, но нямаме повече свободно време, пък и ще ни е първото сафари, да видим как е 🙂 За плаж няма време и ще го пропуснем, някой друг път. Благодаря на lyusi за бързите отговори, бяха ми полезни за елиминиране на колебанията 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

В различните региони промото е различно. Когато излезе сегашната промоция от България, аз бях в Швеция и като влязох в сайта на Турските авиолинии да видя автоматично в сайта изписваше “From Stockholm” и цените бяха космически. Трябваше изрично да сменя на София, за да ми покаже промоционалните 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дали още се намира нещо за Сао Пауло или Куала Лумпур? Някой да е гледал дати скоро за там? Прощавайте за идиотския въпрос, но тази добра промоция мина сякаш покрай мен, докато бях на път.

Връзка към коментар
преди 14 минути , Pantelej Putnik каза:

Дали още се намира нещо за Сао Пауло или Куала Лумпур? Някой да е гледал дати скоро за там? Прощавайте за идиотския въпрос, но тази добра промоция мина сякаш покрай мен, докато бях на път.

image.png.3f0a094f1073305f7f0ea0bfc04d91e4.png

 

Сигурно и други дати има, това го отворих на случаен принцип.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Blagovesta78 каза:

А как го вадите този календар с цените?Досега не съм ползвала тази авиокомпания и немога да разбера как да го направя 🙂

Има чекбокс flexible dates където задаваш датите

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.