Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Йосиф Милчов
преди 34 минути , boogy83 каза:

Никой ли няма да ходи за Индия? Аз си взех за март месец за Делхи.

Преди няколко дни писах, че взех за мен и жена ми Варна - Делхи - Варна от 14 до 24 февруари т.е. девет пълни дни.

Целта ни е Делхи, Агра, Джайпур и Амритсар.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 12 часа, vutov87 каза:

За колко евро/ лева?

335e, от бъгнатите билети, допълнен и един през ticket.no за 455е. Виж къде има останали евтини на Търсиш и ако ти се рискува през сайтовете може да намалиш с 50-60е още.

Връзка към коментар
преди 22 минути , Йосиф Милчов каза:

Преди няколко дни писах, че взех за мен и жена ми Варна - Делхи - Варна от 14 до 24 февруари т.е. девет пълни дни.

Целта ни е Делхи, Агра, Джайпур и Амритсар.

Препоръчвам ти да включиш и Удайпур в програмата. После ще ми благодариш. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фил каза:

Eеее, не е честно комшиите да пускат гювеч само на балтийците за ЮАР :rolleyes:
( ~335€ , през австралийския jetcost ) 
image.png.bfa928eb1d3d78b62ab449ff126cc30b.png
 

Провери и Будапеща.. някъде ми излезе като реклама... но не съм сигурна, че е с Търкиш.

 

Връзка към коментар
преди 14 часа, boogy83 каза:

Никой ли няма да ходи за Индия? Аз си взех за март месец за Делхи.

Всеки трябва да изпита един път тази... ромия ли трябва да се каже, за да е политкоректно? След това ще минат доста години, докато я забрави и евентуално пак му се прииска.

преди 10 часа, gini каза:

Провери и Будапеща.. някъде ми излезе като реклама... но не съм сигурна, че е с Търкиш.

 

И то май само до Йоханесбург, който е добре да се избягва (и заради сигурност, или по-точно - нейната пълна липса, и защото там почти няма какво да се прави). Аз намазах миналата година с под 400 евро за Кейптаун, като интересното е, че изобщо не го бяха обявили в промоцията, но аз пробвах - и той просто си работеше точно както и Йоханесбург. Но вече никой не дава такива цени, уви.

преди 12 часа, Фил каза:

Eеее, не е честно комшиите да пускат гювеч само на балтийците за ЮАР :rolleyes:
( ~335€ , през австралийския jetcost ) 
image.png.bfa928eb1d3d78b62ab449ff126cc30b.png
 

Като казахте австралийския JetCost, някой попадал ли е през него на BravoFly, които дават невероятни цени, но само с карта Diners, а европейските карти Diners не се приемат, защото имат 3D секюрити, което пък явно австралийците не поддържат. И така - греда. Намерих си с почти 40% по-евтин вътрешен полет в Индонезия точно през тази търсачка и в тази агенция, но не можах да си го купя. Някой с идея как да се сдобия с Diners без 3D секюрити? 🙂

Връзка към коментар
На 15.05.2023 г. в 21:57, boogy83 каза:

image.png.3f0a094f1073305f7f0ea0bfc04d91e4.png

 

Сигурно и други дати има, това го отворих на случаен принцип.

Днес успях да си взема Куала Лумпур за 502 евро, и това беше определено най-доброто, след като се кумих на 470-те в първите дни (но още не бях решил какво точно искам). И даже и за 502 вариантите, в които не се стои по 2-3 нощи в Истанбул и в двете посоки, са много малко. Аз нацелих такъв за около 2 седмици от края на януари до около 10 февруари. Пробвайте с календара, все някъде ще излезе. Но не се доверявайте и само на това в календара, защото понякога показва как в дадена зона от дати няма изгодни цени, а всъщност като цъкнете на определена двойка дати, на която уж няма, там се оказва, че има. И обратното, естествено - понякога пише, че има хубави цени за дадена двойка дати, а всъщност няма (или има, ама само един вариант с 88 часа пътуване в едната посока (разбирай - 3 паразитни нощувки в Истанбул).

Връзка към коментар
преди 7 часа, thomas каза:

Всеки трябва да изпита един път тази... ромия ли трябва да се каже, за да е политкоректно? След това ще минат доста години, докато я забрави и евентуално пак му се прииска.

 

 Хората сме различни и това му е хубавото на този шарен свят. И всеки вижда това, което иска или е готов да види 🙂 с най-добри чувства 🙂 аз бях в Индия 3 седмици през Февруари и бих отишла още утре отново. Взех билети чак за Ноември (тази година), за 5 седмици и горя от нетърпение да отида отново. Влюбена съм в тази страна!

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
преди 9 часа, thomas каза:

Всеки трябва да изпита един път тази... ромия ли трябва да се каже, за да е политкоректно? След това ще минат доста години, докато я забрави и евентуално пак му се прииска.

🙂

Аз съм бил само веднъж в Индия и много ми хареса. Има усещане, което тук няма как да се опише с думи. За мен тази страна си е една магия. След като някой се вторачва, че имало боклуци по земята и заради това не иска да стъпи там... това си е негово виждане. То и в Египет има боклуци, но го няма това усещане във въздуха, което го има само в Индия. 

Бил съм само в щата Махаращра (Мумбай, Матеран и о-в Елефанта). Искам да видя и Гоа. Искам и Дели-Агра-Джайпур ... И за протокола, в България съм виждал повече боклуци и мизерия, отколкото в Мумбай. Учудвам се на приятели и колеги, които никога не са стъпвали там, но правят такава физиономия на погнуса като чуят Индия... "ау, внимавай да не пипнеш нещо, ваксинирай се". Освен да се присмея и да не коментирам, друго не ми остава.

 

Браво на Turkish Airlines, тези промоционални цени за Дели и Мумбай са много добри...

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Madonna каза:

 Хората сме различни и това му е хубавото на този шарен свят. И всеки вижда това, което иска или е готов да види 🙂 с най-добри чувства 🙂 аз бях в Индия 3 седмици през Февруари и бих отишла още утре отново. Взех билети чак за Ноември (тази година), за 5 седмици и горя от нетърпение да отида отново. Влюбена съм в тази страна!

Ей, дано този път видиш гигантската катерица 😄

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 27 минути , Hakkâri Spor каза:

Аз съм бил само веднъж в Индия и много ми хареса. Има усещане, което тук няма как да се опише с думи. За мен тази страна си е една магия. След като някой се вторачва, че имало боклуци по земята и заради това не иска да стъпи там... това си е негово виждане. То и в Египет има боклуци, но го няма това усещане във въздуха, което го има само в Индия. 

Бил съм само в щата Махаращра (Мумбай, Матеран и о-в Елефанта). Искам да видя и Гоа. Искам и Дели-Агра-Джайпур ... И за протокола, в България съм виждал повече боклуци и мизерия, отколкото в Мумбай. Учудвам се на приятели и колеги, които никога не са стъпвали там, но правят такава физиономия на погнуса като чуят Индия... "ау, внимавай да не пипнеш нещо, ваксинирай се". Освен да се присмея и да не коментирам, друго не ми остава.

 

Браво на Turkish Airlines, тези промоционални цени за Дели и Мумбай са много добри...

Това е точно и моето усещане за Индия...магия! А хората са толкова мили и добронамерени!

преди 20 минути , yordanov каза:

Едно бързо напомняне, че промоцията приключва утре. Ако някой още се колебае дали да вземе, или не, има още малко време да реши.

Е, то не останаха много дати с добри цени.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Открих едни билети с най-ниска цена в Ticket.no. Там ми дава две цени, като едното е Select standard booking, а другата възможност с по-ниската цена е Select light booking. Моля за помощ кое какво значи, каква е разликата, за да не стане мазало. Предполагам, че има някой резервирал чрез тях, моля да помогне. 

 

P.S. Мисля, че разбрах какво е - нивото на съпорт.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 48 минути , Guinness каза:

Къде?

Кения йету, хакуна матата. 🙂 

370 Е през Ticket.no края на януари.

Моля @FlyTraveler да каже оптимално ли е времето за сафари за Масай Мара, Амбосели, Навайша и сие. Гледам в сайтове, че уж е ОК. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 18 минути , Pantelej Putnik каза:

 

Кения йету, хакуна матата. 🙂 

370 Е през Ticket.no края на януари.

Моля @FlyTraveler да каже оптимално ли е времето за сафари за Масай Мара, Амбосели, Навайша и сие. Гледам в сайтове, че уж е ОК. 

Много се оглеждах и аз за Кения, но Индия надделя, честито.

Нашите билети също са през ticket.no и се надявам да няма проблем и да летим, че са много тегави с връщането на пари ако нещо се случи. Аз чаках година и половина от тях едни пари, но накрая си ги получих след 30 мейла най-малко и разбира се ударжана наказателна  такса според условията. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.