Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 6 часа, Madonna каза:

Това е точно и моето усещане за Индия...магия! А хората са толкова мили и добронамерени!

Може, само да нямате работа с тях! Нахални, невъзпитани, много ниска култура, цигански манталитет - това са млади хора в индийска IT фирма, с които работим временно и по принуда. Индийката с червената точка на челото си бърка в носа по време на служебни срещи. За малко ни се размина да ни посетят в софийския ни офис, българското консулство в Индия намери начин да им откаже визи, слава богу! Добре, че не са допуснати на европейския пазар на труда, ще ни удавят с простотията и невежеството си. 

Извинявам се, че съм извън темата, но съм много възмутена от индийците, с които контактувам в последните месеци. За първи път се сблъсквам с индийци по работа и се надявам да няма следващ. 

 

И един въпрос по темата, интересува ме Виетнам за края на януари - началото на февруари, няма промо цени, дори в момента намирам цената на катарците е по-ниска от тази на турците, и до Ханой и до Хо Ши Мин. Някакви съвети/размисли, какво къде да следя, до кога и т.н. ? 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

Много се оглеждах и аз за Кения, но Индия надделя, честито.

Направил си много хубав избор, но както казах вече - включи и Удайпур в програмата, защото този град е много, много специален. Ако ти е необходим контакт на местна фирма, която да организира всичко за теб - пиши ми на лични. 

Връзка към коментар
На 17.05.2023 г. в 11:08, Pantelej Putnik каза:

Открих едни билети с най-ниска цена в Ticket.no. Там ми дава две цени, като едното е Select standard booking, а другата възможност с по-ниската цена е Select light booking. Моля за помощ кое какво значи, каква е разликата, за да не стане мазало. Предполагам, че има някой резервирал чрез тях, моля да помогне. 

 

P.S. Мисля, че разбрах какво е - нивото на съпорт.

 

Именно това е - нивото на съпорт. Даже в двете колонки на таблицата си пише кое колко ще ти струва после (и дали е възможно). Във всеки случай ако човек няма да ползва лайт, няма смисъл да ползва такава агенция, по-добре да си букне направо от авиокомпанията - в общия случай ще му излезе еднакво. 🙂 Миналата седмица ми се наложи съпорт точно от ticket.no заради глупава грешка, при която от много вдъхновение си взех билет за връщане точно 3 месеца по-късно, отколкото исках. Одраха ме подобаващо, но учудващо обслужването беше на чудесен английски (който иначе от сайта отсъства), с много разбиране, добри обяснения и без никакви мръсни номера.

Връзка към коментар

Е то това съвсем нюню.

Търкиш редовно имат промо цени от/към различни дестинации и ако правеха специална промоция за рождения си ден вероятно щеше да е глобална.Едва ли ние тук сме им с нещо по-важни.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

В някоя от другите теми се споменаха добри цени от Полша до Малдивите. Днес проверих разни дати през декември - най-ниските цени са:

Krakow - Male - Krakow 2329 PLN   (527 EUR) Economy Promo U-U class

Warsaw - Male - Warsaw 2363 PLN (532 EUR) Economy Promo U-U class

turkish_WAW-MLE-WAW_Dec2023_532EURO.png

turkish_KRK-MLE-KRK_Dec2023_524EURO.png

София ценово се позиционира по-високо:

Sofia - Male - Sofia  (709 EUR) Economy Promo U-U class

turkish_SOF-MLE-SOF_Dec2023_709EURO.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хм, цената на двупосочен София - Мале - София падна. Например:

Sofia to Male on Wednesday, December 13
Economy Promo V-V class
EUR 285.67
 1 piece X 8 kg cabin baggage
 Meal service
 40 kg baggage allowance
 Change with fee

 

Male to Sofia on Wednesday, December 20
Economy Promo V-V class
EUR 323,36
 1 piece X 8 kg cabin baggage
 Meal service
 40 kg baggage allowance
 Change with fee

turkish_SOF-MLE-SOF_13-20Dec2023_609EURO.png

 

П.П. Австрийският jetcost - lastminute показва 567 EUR

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Някой помни ли кога миналата година имаше промоции за miles? Че имам някакви мили, които ми стигат за безплатен еднопосочен полет до Турция и ККТС, но не и двупосочен 😄 Всъщност малко не достига, но при някакво промо, ще достигат. Или пък евентуално за следващата зона, ... Кавказките+Узбекистан в една посока. МИсля, да не си опуквам милите когато няма промоция. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Hakkâri Spor каза:

Някой помни ли кога миналата година имаше промоции за miles? Че имам някакви мили, които ми стигат за безплатен еднопосочен полет до Турция и ККТС, но не и двупосочен 😄 Всъщност малко не достига, но при някакво промо, ще достигат. Или пък евентуално за следващата зона, ... Кавказките+Узбекистан в една посока. МИсля, да не си опуквам милите когато няма промоция. 

Мисля, че септември месец пускаха промоция миналата година, но да не те подведа само.....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Hakkâri Spor каза:

Някой помни ли кога миналата година имаше промоции за miles? Че имам някакви мили, които ми стигат за безплатен еднопосочен полет до Турция и ККТС, но не и двупосочен 😄 Всъщност малко не достига, но при някакво промо, ще достигат. Или пък евентуално за следващата зона, ... Кавказките+Узбекистан в една посока. МИсля, да не си опуквам милите когато няма промоция. 

Ако говориш за 30% намаление за билети с мили, това беше през декември. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Има полети от София до Банкок. Дати има между октомври и ноември, а може и за 2024 година да има, не съм проверявал.

Цените са около 500/550 евро. Може да се правят и различни комбинации със Саудитска Aрабия с wizz.

image.png.90fdc65648c2806c97cf3d11a68afae4.png

 

За резервации тук.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.