Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Някой откривал ли е подобни цени от 400 евро или малко по скъпи за Мавриций и Сейшели, както са написали в новините за тази промоция от Варна или София? понеже аз неможах да открия такива цени?

Връзка към мнение

Направих  опит да купя билет през приложението, но не ми излиза опция за намаление, цената остава същата, като в сайта. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Цвете каза:

Направих  опит да купя билет през приложението, но не ми излиза опция за намаление, цената остава същата, като в сайта. 

Не ти излиза бутона отгоре на екрана за плащане ли?

Чак след като въведеш данните за пътниците става, не на етап търсене на полети - тогава излизат същите цени.

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
преди 17 часа, Individuala каза:

Някой откривал ли е подобни цени от 400 евро или малко по скъпи за Мавриций и Сейшели, както са написали в новините за тази промоция от Варна или София? понеже аз неможах да открия такива цени?

От Женева.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 4 минути , Гост каза:

Не ти излиза бутона отгоре на екрана за плащане ли?

Чак след като въведеш данните за пътниците става, не на етап търсене на полети - тогава излизат същите цени.

Въведох всичко,  да не би да има ограничение на периода на пътуване. Моят е декември.

Връзка към мнение
преди 11 минути , Цвете каза:

Въведох всичко,  да не би да има ограничение на периода на пътуване. Моят е декември.

Няма, аз също за декември гледах и имаше намаление... странно

Връзка към мнение
преди 30 минути , Цвете каза:

Въведох всичко,  да не би да има ограничение на периода на пътуване. Моят е декември.

Цвети, ето заради това не ти дава намаление:

 

Цитат

Terms & Conditions

Purchasing Period: 18 - 20 January 2018

Departure Date Interval: 18 January - 31 December 2018

Ticket Type: One Way & Round Trip

Cabin: Economy & Business

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 20 часа, Individuala каза:

Някой откривал ли е подобни цени от 400 евро или малко по скъпи за Мавриций и Сейшели, както са написали в новините за тази промоция от Варна или София? понеже аз неможах да открия такива цени?

С Търкиш от Италия за 406 евро.

image.png.8a0bc1f9ce199b8c53a79eb66c19f42c.png

http://it.travelgenio.com/Results.aspx?Brand=TG&Country=IT&Orig=FCO&Dest=MRU&AD=1&CH=0&INF=0&DepDate=25-09-2018&RetDate=04-10-2018&Class=Y&DirectOnly=false&OW=false&Resident=false&LowCost=true&Partner=an6vodIT&OptionCode=9@Efw@!@Tz@1JREHezkw@0@!@T@KF@6@1@!@T@K@1@3DU@_@4@3@8ts@9@!FWCG@2@9@!l@3@2@.VN6@1@0@_@Rg@=JWVQ@0@2@!t@!@1JTFX@9@1is@2@5EE@_@Ocugt@!@5@_@CJ@Fr@O@M@Rd@2GTNY@4@1jp@0@0&cmp=an6vodIT&_kayak_click_id=cfOAVz8t07m8SP639BIPEQ&tgd=213c1x

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 20 часа, Individuala каза:

Някой откривал ли е подобни цени от 400 евро или малко по скъпи за Мавриций и Сейшели, както са написали в новините за тази промоция от Варна или София? понеже аз неможах да открия такива цени?

Сейшели с Търкиш от Италия за 360 евро.

image.png.66a9401359ce2fe63b7d929d4a6340b1.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 19.01.2018 г. в 12:18, bibi каза:

И аз вчера реших да купувам София-Пукет през мобилното.За два билета на ст- ст 945 евро, 15% отстъпка беше...32 евро. ^_^

Мисля, че отстъпката им беше на база цената на самолетен билет. Всичко други такси са без отстъпка и вероятно за това се получава такава малка отстъпка. 

Връзка към мнение
преди 16 часа, Shlosera каза:

Мисля, че отстъпката им беше на база цената на самолетен билет. Всичко други такси са без отстъпка и вероятно за това се получава такава малка отстъпка. 

Да, най-вероятно е това, но през мобилното не дава цената по компоненти (полет, летищни такси, административни такси и т.н.), а трябва да направиш целия процес по резервацията за да видиш накрая каква е отстъпката.

Връзка към мнение

Аз чух някаква реклама по радиото за Turkish Airlines, нещо за полети от София и Варна, до 7ми февруари, ама сега като търся да видя каква точно е промоцията нищо не намирам... Знаете ли нещо повече за това?

Връзка към мнение
преди 8 минути , silent_hope каза:

Аз чух някаква реклама по радиото за Turkish Airlines, нещо за полети от София и Варна, до 7ми февруари, ама сега като търся да видя каква точно е промоцията нищо не намирам... Знаете ли нещо повече за това?

Дори и на тази страница я има промоцията.

Както при всяка промоция - зависи какво търсиш. :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Видях статията в мениджър, но се интересувах от детайлите, които ги няма там, нито тук. Все пак видях на сайта им, явно е само за определени дестинации промоцията и когато ги избереш показва детайли, а именно: 

Turkish.png

Връзка към мнение

Здравейте, аз се възползвах от 15% отстъпка. Миналата седмица направихме резервацията, но пари все още не са прехвърлени. Имаме резервация и Е-билети, но статуса по кредитната карта показва, че пари не са преведени. Може би това ще се случи на по-късен етап? (пътуването е след 3 месеца).

Връзка към мнение

Получих това в имейла си, но нещо не го схващам. През Инстаграм ли се прави букинга или в официалната страница?

Сигурно пак са пуснали promo за определени дестинации, защото тази, която аз следя (Ню Йорк) е мръднала само с 1 евро надолу.

Някой с други наблюдения?

 

Turkish Airlines Sales Festival

 

2201-Bulgaria_EN.jpg.ad073d9565738d0202edda3f8427c998.jpg 

Връзка към мнение
преди 6 минути , iliana_t каза:

Получих това в имейла си, но нещо не го схващам. През Инстаграм ли се прави букинга или в официалната страница?

Сигурно пак са пуснали promo за определени дестинации, защото тази, която аз следя (Ню Йорк) е мръднала само с 1 евро надолу.

Някой с други наблюдения?

 

Turkish Airlines Sales Festival

 

2201-Bulgaria_EN.jpg.ad073d9565738d0202edda3f8427c998.jpg 

Пишат в коментар към снимката: (линк на сайата, който са споменали: https://p.turkishairlines.com/en-tr/flights/)

3232.PNG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
Иван Попов

Полети до Ню Делхи (Индия) за 320 Евро! Пиша 320, защото в momondo толкова ми показа. За повече инфо тук  или тук. А с qatar e 340 евро.

Полети:

Двупосочни самолетни билети до Ню Делхи, Индия за само 320 Евро.

Дати:
Април – Юли 2018

Маршрут:
София – Делхи – София

 

 

Редактирано от Иван Попов
допълване
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Sofia – Kathmandu – Sofia

Xmas and NYE! Cheap Turkish Airlines flights from Sofia to Nepal for only €380!

Travel dates:
April 2018 – January 2019

Sample dates for Xmas and NYE:
Dec 19-29, Dec 19 – Jan 3, Dec 20 – Jan 3, Dec 20-31, Dec 24 – Jan 3

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/christmas-and-nye-flights-from-sofia-to-nepal-for-only-e385/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.