Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 24 минути , DaBo каза:

Няма. Както и да въртя датите, цените София - КЛ - София са стандартните. Търся за едни приятели, които искат да ни дойдат на гости, но нищо не излиза. 800-850 евро са си стандартните цени до тук и в този случай не е нужно да се купуват билети 8-9 месеца по-рано.

И за мен това е лоша изненада, че Куала Лумпур липсва. Както изключа разбира се, факта, че Аржентина и Бразилия въобще не участват в промото. Исках да комбинирам Куала Лумпур със Сингапур, а сега ще купя само Сингапур. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И в предната промоция имаше подобни дупки. Непал беше в списъка , но до края на промоцията не се появи нито една промоционална дата.Големите отстъпки (70-80€) са за полети с чудовищен престой (Momondo.se/no/dk и скандинавските на Kayak ) в Истанбул и ако човек отива на топло едва ли ще му се кибичи цял ден там. Останалите по за 30-35€ едва ли си струват главоболията.

И Дайнърс разбира се, ако някой щастливец има чужда такава 😞

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 минути , Jenbel каза:

И за мен това е лоша изненада, че Куала Лумпур липсва. Както изключа разбира се, факта, че Аржентина и Бразилия въобще не участват в промото. Исках да комбинирам Куала Лумпур със Сингапур, а сега ще купя само Сингапур. 

Реално Сингапур лесно се комбинира с КЛ с някоя от лоу кост компаниите, които летят на всеки час между двата града. Просто нашите приятели са с три деца, едното малко и те търсят възможно най-бързата и удобна връзка. 
В миналата промоция имаше цени по 500 евро от София до КЛ, а на едни приятели синът им даже си беше взел за 450 евро.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Както винаги, от тук могат да се видят всички промоционални дестинации и стартиращите цени:

https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/

Само трябва да си изберете начална точка. Така лесно могат да се проверят и промо дестинациите от съседните държави, ако на някой са му по-близо Букурещ, Солун и т.н.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Колко време е достатъчно за прекачване на турското летище? Час и пет минути ОК ли е? Гледам полетите до Дубай, най ме устройва този, но ми се струва малко времено за прекачване.

Връзка към коментар
преди 12 минути , Mamas каза:

Колко време е достатъчно за прекачване на турското летище? Час и пет минути ОК ли е? Гледам полетите до Дубай, най ме устройва този, но ми се струва малко времено за прекачване.

С много, много тичане по летището е възможно, но не и сигурно. Особено както често се случва гейтовете да са на двата края на летището. Аз съм успявала за 50 мин. (първият полет закъсня доста), но ми беше излязъл въздухът и чакрите, и инът, и янът.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 минути , Mamas каза:

Колко време е достатъчно за прекачване на турското летище? Час и пет минути ОК ли е? Гледам полетите до Дубай, най ме устройва този, но ми се струва малко времено за прекачване.

Не, макар че системата им позволява продажба на такива билети. Понякога и три часа не стигат с техните закъснения. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 13 минути , Mamas каза:

Колко време е достатъчно за прекачване на турското летище? Час и пет минути ОК ли е? Гледам полетите до Дубай, най ме устройва този, но ми се струва малко времено за прекачване.

най-вероятно ще успеете, но задължително трябва да ползвате short transfer коридора, защото иначе сте загубени...ако полета е нашия вечерния от София е възможно да закъснее и е хубаво да имате следващ полет след вашия за да ви прекачат на него, а не да висите цяла нощ до сутрешните ротации....

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 28 минути , Jorro каза:

най-вероятно ще успеете, но задължително трябва да ползвате short transfer коридора, защото иначе сте загубени...ако полета е нашия вечерния от София е възможно да закъснее и е хубаво да имате следващ полет след вашия за да ви прекачат на него, а не да висите цяла нощ до сутрешните ротации....

Как се минава по този коридор? Има табели ли? Че и аз ги надробих със сутрешния варненски с 1 час и 45 минути между полетите, знаех че е малко но иначе тряваше 17 часа...

Връзка към коментар

Имаме включване:

Dear passengers,

due to circumstances beyond our control

Turkish Airlines PROMO campaign has been significantly changed.

We would like to apologize for the inconvenience!

 

SALES PERIOD:  OPEN – 04JUN24

 

Origin

Destination

Price*

 CUR

Varna

İstanbul

139

EUR

Varna

Abu Dhabi

379

EUR

Varna

Chicago

499

EUR

Varna

Miami

599

EUR

Varna

New York

559

EUR

Varna

Washington

499

EUR

Varna

Philippines

579

EUR

Varna

Tokyo

759

EUR

Varna

Singapore

599

EUR

Varna

Mauritius

699

EUR

Varna

Tbilisi

369

EUR

       

Sofia

İstanbul

129

EUR

Sofia

New Delhi

409

EUR

Sofia

Seoul

589

EUR

Sofia

Hong Kong

589

EUR

Sofia

Osaka

799

EUR

Sofia

Dubai

349

EUR

Sofia

Dubai

349

EUR

Sofia

New York

489

EUR

Sofia

Baku

399

EUR

Sofia

Tbilisi

299

EUR

Sofia

Seoul

589

EUR

 

  *ALL TAXES ARE INCLUDED, SERVICE FEE EXCLUDED,

  PRICES ARE STARTING FROM IN EUR FOR A ROUND TRIP JOURNEY

  

SALES PERIOD: OPEN – 04JUN24

TRAVEL PERIOD: 01NOV24 – 26MAR25

 

BLACK OUT DATES: 

OUTBOUND: 13DEC24-02JAN25

INBOUND: 27DEC24-12JAN25; 27MAR25-29MAR25

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , venceremos каза:

Имаме включване:

Dear passengers,

due to circumstances beyond our control

Turkish Airlines PROMO campaign has been significantly changed.

We would like to apologize for the inconvenience!

............................

Какво значи това, че променят кампанията в движение ли?! Май за първи път виждам такова нещо.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това, че вчера не стартира кампанията, само по себе си беше съмнително. Аз реших, че заради това, че в Турция 19 май е официален празник, не са смогнали да заредят промо цените за 20-ти. Обаче... интересно ми е какви може да са тези обстоятелства, извън техния контрол 🙄 А и сега с тези повторения в мейла на Дубай и Сеул от София - не звучат много сериозно 😏

Връзка към коментар

С малки изключения, промоцията не е нещо кой знае какво. Освен това и времето в някои части на света не е ок по времето, в което промоцията е валидна. 

На прима виста - нещата, които според мен си заслужават - Лисабон (300е). Малага(274)., Делхи, Тайпе, ХКГ, (586). Богота, Панама (486), Сейшели и още една две други, 

За Сеул може би също, но времето не е най-подходящо (бърза проверка за минали години за периода средата на ноември - март) си е направо зима 😉

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 42 минути , venceremos каза:

Това, че вчера не стартира кампанията, само по себе си беше съмнително. Аз реших, че заради това, че в Турция 19 май е официален празник, не са смогнали да заредят промо цените за 20-ти. Обаче... интересно ми е какви може да са тези обстоятелства, извън техния контрол 🙄 А и сега с тези повторения в мейла на Дубай и Сеул от София - не звучат много сериозно 😏

Не знам дали има значение, но във форума има регистрирани над 22000 човека, отделно се чете и от нерегистрирани. Половината да са проверили някакви  дестинации, това предполагам се отразява по някакъв начин и генерира бройка търсене / интерес. А специално КЛ е супер удобен хъб за много дестинации наоколо. И щом има толкова голям интерес, значи билети може да се купят и на по- висока цена. Предполагам затова не пращат такива мейли на всичките си клиенти, за да може достъп до тази информация да имат по - малко хора. Не знам дали съм права, просто си разсъждавам. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Влизам в сайта и отивам на промоциите, там седят разни оферти и цъкам. Това което ми излиза за промоционалните е да се букне до 04.06. и периода на пътуване после го дава от 01.11 до13.12 2024. След това пробвам за 2025 началото, там няма май заредени промо цени.

 

Връзка към коментар

Билета до Мавриций за ноември, срещу някакви безполезни (за мен) мили ми излезе 560 евро. Престоите в Истанбул са 2-3 часа, дано няма неприятни изненади. Но така или иначе има време и предполагам до тогава поне 2-3 пъти ще се попромени разписанието.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След като извъртях всички версии на Momondo (десктоп) + Skyscanner (десктоп) за мултисити единствено през https://www.budgetair.nl/ (декстоп) намирам опция да се намали с 50 евраки. 
Някой да е засичал някакви други възможности за смъкване на multicity различни от budgetair?

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.