Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

В момента, matse1 каза:

Извинете ,но за кои дати са тези 500евро ,че аз нещо не се справям с намирането 

 

Ще може да се видят когато започне официално промоцията - на 20.05. Дотогава само знаем, чеще има такива цени, но не и за кои точно дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 13.05.2024 г. в 14:29, matse1 каза:

Извинете ,но за кои дати са тези 500евро ,че аз нещо не се справям с намирането 

 

Вижте поста на @venceremos малко по-горе на тази страница. Промоцията не е влязла в сила все още, така че тези цени ги няма още на сайта им.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
1 hour ago, EmoKrastev said:

Чаках Буенос Айрес или Чили ама май няма да има. Ще търсим вариант през Богота или Панама. Някои ако има идеи..

За ноември и декември в момента върви промо на Iberia с директен до Сантяго за 570€  и Буенос Айрес на около 650€ - от Мадрид.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
Преди 1 час, Plamsi каза:

И аз чакам за Панама/Перу, но като гледам промоцията няма да включва септември за когато търся.

В Перу е още зима през септември и горе в планината е студ на кутийки. Точно в периода на промоцията ноември-март е по-подходящо време да се ходи в Перу, летен сезон. И не е жега, защото е високо.  Колкото до Панама, там целогодишно е топло, но имат дъждовен сезон, проучете кога е (юли-септември за Доминикана и Мексико/Юкатан не е подходящо, за Панама не знам)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
5 minutes ago, Hakkâri Spor said:

В Перу е още зима през септември и горе в планината е студ на кутийки. Точно в периода на промоцията ноември-март е по-подходящо време да се ходи в Перу, летен сезон. И не е жега, защото е високо.  Колкото до Панама, там целогодишно е топло, но имат дъждовен сезон, проучете кога е (юли-септември за Доминикана и Мексико/Юкатан не е подходящо, за Панама не знам)

Най-добрият сезон за планина в Перу съвпада точно с нашето лято , юли - август или дори юни - септември.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

За ноември и декември в момента върви промо на Iberia с директен до Сантяго за 570€  и Буенос Айрес на около 650€ - от Мадрид.

Така е, но за съжаление в тези промоционални цени не е включен чекиран багаж, и като си добавя свързващите полети между София и Мадрид, общата цена никак не ми е промоционална 🙂. Следя Иберия, защото техните директни полети от Мадрид до БА и Сантяго са ми най-удобни, но съм почти сигурна, че няма да имат цени близки до тези на Търкиш. Най-добра цена на Търкиш в момента за двупосочен София - Буенос Айрес за ноември и декември е 775 евро с включен чекиран багаж, полетите са през Панама, Сао Паоло или Богота, т.е. дори за тази цена трябва да се направи компромис с удобството. @EmoKrastev ще търсим други варианти, например да използваме промоцията до Богота и после втори полет до Буенос Айрес.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , Jenbel каза:

например да използваме промоцията до Богота и после втори полет до Буенос Айрес.  

До BsAS никак не съм убеден, че по тази схема сметката ще ви излезе по-хубава. Цените на полетите дори между съседни държави в Ю Америка са ужасни, а Чили и Аржентина даже не са съседни на Колумбия. Все пак до Чили може и да успеете със SKY или JetSmart (без чекирани багажи), и то в случай че намерите полети от Европа до Богота цени на промоциите отпреди 2 години до 350-400€, но до BsAs общата цена от Европа няма да ви се върже по-малко през Богота, отколкото директно от Европа до там.
И аз гледам пак нещо до BsAs, и доста съм оглеждал всякакви схеми. Все пак има надежда, и приятни неочаквани изненади винаги може да се появят :smile:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 часа, stanimir каза:

За ноември и декември в момента върви промо на Iberia с директен до Сантяго за 570€  и Буенос Айрес на около 650€ - от Мадрид.

Видях го но това е без багаж, с багаж е +300 евро поне

Връзка към коментар

Много ме привличат цените до Филипини, Панама и Куала Лумпур. Май най-вече ме привлича КЛ, тъй като:

- ще се радвам да пия там едно вино /така се казва, де, няма да е едно/ с @DaBo в някое яко руф барче 🙂 

- от там виждам, че има изгодни полети до Да Нанг и след това от Камбоджа може да се върнем към КЛ;

- не съм била нито в КЛ, нито в Централен Виетнам /Хой Ан/, нито в Камбоджа 🙂 

Май това ми звучи като много добър план 🙂 Само да не целна китайската Нова година, както стана тази година в Тайланд 🙂 А, не се оплаквам, веселко беше 🙂 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
В момента, master_of_germs каза:

29.01.2025 г. 😉

Благодаря! Да, досега четох по въпроса 🙂 Но си приказвах с една китайка и тя каза, че масово си почиват и пътуват по 2 седмици около китайската НГ. Значи да гледам дати след, примерно 08.02?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Eva eva каза:

Благодаря! Да, досега четох по въпроса 🙂 Но си приказвах с една китайка и тя каза, че масово си почиват и пътуват по 2 седмици около китайската НГ. Значи да гледам дати след, примерно 08.02?

Мисля, че си имат една седмица официална ваканция. Новата година се пада сряда, та уикенда преди и уикенда след това не си планирай. На мене би ми било трудно да я избегна, нямам голяма вариативност с датите. Ама в Бали и в Сингапур навремето не можах да го усетя като празник. Коронавирусът беше плъзнал и на китайците правителството им резна крилата и им забрани полетите точно преди новата година. Ма не се оплаквам. 😉

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
39 minutes ago, EmoKrastev said:

Видях го но това е без багаж, с багаж е +300 евро поне

То с багаж останаха само турците и тези от Залива.Това е начина авиокомпаниите да държат базови цени на нива от преди Пандемията , когато бяха почти същите , но с включен чекиран багаж.

Вече на няколко пъти купувам на място разни неща и ми излиза по-евтино от чекиран багаж,  основно такива които не са позволени в ръчен - рейки за палатка , туристически щеки и подобни. Ползвам и ги оставям.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
4 minutes ago, stanimir said:

То с багаж останаха само турците и тези от Залива.Това е начина авиокомпаниите да държат базови цени на нива от преди Пандемията , когато бяха почти същите , но с включен чекиран багаж.

Вече на няколко пъти купувам на място разни неща и ми излиза по-евтино от чекиран багаж,  основно такива които не са позволени в ръчен - рейки за палатка , туристически щеки и подобни. Ползвам и ги оставям.

 

Абе мани ти тая работа. Чиста алчност. Няма никакви причини цените да са с 60%+ нагоре от 2019г. 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
42 minutes ago, era123 said:

Имаше изгодни оферти бсас-лима по 100на евро, еднопосочен. Аз гоня мулти сити. 

Бсас-патагония-бсас-Лима-Европа и под 1600 евро не намерих. Като 1000+ е Европа - бсас. 

В началото на юни Level имат рожден ден и традиционна промоция.От Барселона до Буенос Айрес и Чили често се намират по за 500-600€ (включително за след НГ) , но си е лоу кост.

10 minutes ago, era123 said:

Абе мани ти тая работа. Чиста алчност. Няма никакви причини цените да са с 60%+ нагоре от 2019г. 

 

Отиди при шефа и му кажи че си искаш доходите от 2019 г.

 

Според мен цените на настаняванията изпревариха с много цените на самолетните билети и сега са дори по-важен критерий при избор на дестинация (особено за Европа и Америка).

 

  • Харесвам 17
  • Смея се 1
Връзка към коментар

GYD

BAKU

469

TBS

TBILISI

399

BUS

BATUMI

409

 

Тия хора сериозно ли? За Грузия и Азербайджан тези цени "на промоция"? 

Помня една промоция на THY от есента на 2012, с която си бях взел билет София-Баку-София за 222 евро за април 2013. Тогава София-Истанбул-София на промоция бяха 99 евро

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, Hakkâri Spor каза:

В Перу е още зима през септември и горе в планината е студ на кутийки. Точно в периода на промоцията ноември-март е по-подходящо време да се ходи в Перу, летен сезон. И не е жега, защото е високо.  Колкото до Панама, там целогодишно е топло, но имат дъждовен сезон, проучете кога е (юли-септември за Доминикана и Мексико/Юкатан не е подходящо, за Панама не знам)

Аз имам вече направени планове за Перу точно за средата на септември и само остава билет до там да си взема. Така че няма как да се откажа.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

При тази авиокомпнията винаги големите промоции са за периода ноември - 31 март. Септември още се води висок сезон, дано някоя друга авиокомпания пусне добри цени за септември. Аз като съм гледал за там, винаги е цифромания 😞

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.