Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 4 минути , boogy83 каза:

Не успях да смъкна мултисити билет повече от 20 евро и взех директно през Търкиш. Живи и здрави да са тия посредници 😄 

И аз сега ще повторя упражнението за всеки случай, по-горе някой пиша, че https://www.budgetair.nl/ му е свалил, но при мен само 20Е

Връзка към коментар
преди 4 часа, Jenbel каза:

Какво значи това, че променят кампанията в движение ли?! Май за първи път виждам такова нещо.

Първият такъв мейл не беше ли изтичане на информация, преди да тръгне промоцията?

Такива изтичания на информация могат значително да променят нещата....

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , neuromancer каза:

Първият такъв мейл не беше ли изтичане на информация, преди да тръгне промоцията?

Такива изтичания на информация могат значително да променят нещата....

 

Много хора купиха  според теб и затова я променят ли?

Макар аз лично  не виждам да има някаква промяна.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

А видя ли, че януари е от най-дъждовните месеци ?

Най сухият месец и с най малко дъжд на Сейшелите е юли - август, не нужно да ти казвам че това е последното място, на което бих отишъл през нашето лято. 

Със сигурност през януари ще бъде от 30 градуса нагоре, а тук мъгла, това беше целта ни, а пък и ром се пие по сладко като вали 🙂 

На Малдивите сме били през февруари и беше уникално като време. Те също са на около 500 км. от екватора, само че от север. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, DaBo каза:

Ако си на един билет, качват те на следващия възможен полет. Ако се налага, настаняват те в хотел. Ама кога е следващата възможност, трудно е да се каже. Може още на същия ден, може на следващия, може и след два. Ако ситуацията е на отиване, може да ти замине началото на ваканцията. Ева ева така изтърваха полета за Виетнам и ги качиха чак след два дни. 
Ако попаднеш на читав служител, който иска да ти помогне, може и да те прерутират с друга авиокомпания, но това е при много голямо желания от тяхна страна. Не ги знам защо изобщо предлагат такъв престой, като само таксирането им е поне 20 мин и много често полетите от София ги разтоварват с автобус. 

Като гледам за дестинациите имат по 3-4 полета на ден, но никога не знаеш дали няма всичкод а е запълнено. Сега 8-9 месеца по-рано да речем е празно, но в деня на полета вероятно ще е пълно и наистина не се знае дали и кога ще те качат на самолет.

С две думи за предпочитане е да се планира директно с 20 часа и тн в Инстанбул опция, за да си спести човек притеснение и нерви.

Връзка към коментар
преди 17 минути , vladko73 каза:

Най сухият месец и с най малко дъжд на Сейшелите е юли - август, не нужно да ти казвам че това е последното място, на което бих отишъл през нашето лято. 

Със сигурност през януари ще бъде от 30 градуса нагоре, а тук мъгла, това беше целта ни, а пък и ром се пие по сладко като вали 🙂 

На Малдивите сме били през февруари и беше уникално като време. Те също са на около 500 км. от екватора, само че от север. 

Ние бяхме от началото на март, всички дъждовен било ей такива неща 2 седмици капка дъжд  нямахме, уникално време  🙂сезоните се променят, така че това не е показател вече много...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 41 минути , neuromancer каза:

Първият такъв мейл не беше ли изтичане на информация, преди да тръгне промоцията?

Такива изтичания на информация могат значително да променят нещата....

 

Мейлите са си съвсем официални промо съобщения на варненския офис на компанията. Ако имаше изтичане на информация, нямаше да се извиняват за промяната в условията. А защо от софийския офис не разпространяват подобен мейлинг, не мога да кажа. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Tesh каза:

Аз не разбрах, с  поправката извадиха някои дестинации от промоцията ли, примерно за Хавана няма дати с предварително обяванета цена. 

Май да. Писаха, че ще има промени в цени и маршрути, едни ще отпаднат и други ще бъдат включени.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Изключително скучна промоция лично за мен. Взех за спорта Делхи с перфектни 2-3 часови връзки в Истанбул и оттам ще повъртя 2 седмици из нови места в Индия. Норвежкият каяк свали €65 и цената падна под €350, като за без Дайнърс е идеално.

За кога взе за Делхи, че и аз се оглеждам за Индия?

 

Връзка към коментар
преди 5 часа, Kamen каза:

skyscanner.no - ticket.no сваля 70е Варна - Богота/497е/ плащане MasterCard 

ticket.no анулираха билета/върнаха парите/ и коригираха отстъпките нагоре, вместо 70е, отстъпката е вече 25е

  • Шок 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , Kamen каза:

ticket.no анулираха билета/върнаха парите/ и коригираха отстъпките нагоре, вместо 70е, отстъпката е вече 25е

И аз още нямам издаден билет, да очаквам анулация значи.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Marisha каза:

И аз още нямам издаден билет, да очаквам анулация значи.

При мен го издадоха след 2-3 часа, всичко точно - pnr, e-билет, въведох си го при турците в профила - всичко точно и след 10-на минути ticket.no го анулира. Говорих с варненския офис, не е постъпило плащане и веднага ми излезе че е пуснато refund. Парите са си дръпнати, сега ще дойдат 10-на лв по-малко от курсови разлики.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Kamen каза:

Парите са си дръпнати, сега ще дойдат 10-на лв по-малко от курсови разлики.

Ако се използва curve и плащане в Евро курса е 1.95583, слага се отзад една карта в лева, където ако ти върнат пари няма такса и се избегват тия проблеми.

Връзка към коментар
преди 2 минути , boogy83 каза:

Ако се използва curve и плащане в Евро курса е 1.95583, слага се отзад една карта в лева, където ако ти върнат пари няма такса и се избегват тия проблеми.

Плащането е в NOK.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За мен си поне до НГ не видях нищо което да ме грабне , нищо неотразимо.

Западното крайбрежие на САЩ не е зле  наистина , а от там до Хавай се лети за по 150-200€ двупосочен., така че от София лесно ще се върже на 700-750€ без посреднически сайтове.Има добри неща , но не и за импулсивна покупка.

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.