Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

1 hour ago, liliya said:

Аз се чудя дали само Богота да взема или с Панама да съчетая 🤔. За Панама колко дни оптимално да предвидя евентуално?

И аз мислех отиване Богота връщане Панама ама ми излезе един голям надпис с червени букви преди да платя,че влизнето и излизането от Колумбия трябва да е на един билет и се отказах.Ще чакам нещо Бразилия и Аржентина.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , swimmer каза:

И аз мислех отиване Богота връщане Панама ама ми излезе един голям надпис с червени букви преди да платя,че влизнето и излизането от Колумбия трябва да е на един билет и се отказах.Ще чакам нещо Бразилия и Аржентина.

Това откога е за Колумбия? Ние сме влизали и излизали с различни билети и от различни места. Вярно 2019г.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, liliya каза:

Аз се чудя дали само Богота да взема или с Панама да съчетая 🤔. За Панама колко дни оптимално да предвидя евентуално?

Няма смисъл, Колумбия е 10 пъти по-голяма и има 10 пъти повече какво да се прави и гледа.

Аз смятам да ходя за трети път, понеже има останали неща.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

@liliya Нямам представа, за съжаление в момента нямам възможност да отсъствам повече от 7 дни заради работата ми, но и аз бих предпочела Колумбия, но хората пътуват заради различни неща - при мен ~90% от това, което ме интересува е изкуство и архитектура, но не и природа. :)

 

Двупосочни полети от Варна или София - Панама Сити, Панама - Варна, София за 462 двупосочно с включен багаж 2 бр х 23.00 кг в тарифата https://www.flynous.com/turkish-airlines-cheap-flights-panama/

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 6 часа, swimmer каза:

И аз мислех отиване Богота връщане Панама ама ми излезе един голям надпис с червени букви преди да платя,че влизнето и излизането от Колумбия трябва да е на един билет и се отказах.Ще чакам нещо Бразилия и Аржентина.

 

Къде ти го изписва това? 🤔 Преди 2 месеца влизах и излизах от Колумбия от различни места, с различни авиокомпании и нямаше никакъв проблем. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вече мога да се успокоя :dance2:. Боцнах едни билетчета до Колумбия за януари и съм доволна. Голямо страдание беше, че нищо не ми допадаше. Билетът излезе 450€, което според мен си е супер. Започвам да чета...

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар
2 hours ago, violeta said:

 

Къде ти го изписва това? 🤔 Преди 2 месеца влизах и излизах от Колумбия от различни места, с различни авиокомпании и нямаше никакъв проблем. 

На сайта на Turkish точно преди да платя.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , liliya каза:

Вече мога да се успокоя :dance2:. Боцнах едни билетчета до Колумбия за януари и съм доволна. Голямо страдание беше, че нищо не ми допадаше. Билетът излезе 450€, което според мен си е супер. Започвам да чета...

Щях да пиша, че Тайрона го затварят май беше два пъти в годината, първият път е февруари, обикновено втората седмица, но сте взели януари, така че ако решите да ходите натам, би трябвало да е отворен. 
Благородно завиждам, че Колумбия ви престои - на мен много ми хареса, едно от най - любимите ми места по света…

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Още дати от София или Варна - Панама Сити, Панама - София или Варна за 474 евро двупосочно от ноември 2024 до март 2025 без Коледа и Нова година https://www.secretflying.com/posts/varna-bulgaria-to-panama-city-panama-for-only-e474-roundtrip/  и https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-bulgaria-and-romania-to-panama/

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 21.05.2024 г. в 1:17, Йосиф Милчов каза:

София - Адис Абеба 497.54 евро, че е промоция е факт, но тая цена не ми е хич магеланска. 

От Атина съм виждала по-ниски цени до Етиопия през Истанбул. Дори без никаква промоция.

Не на всеки му се пътува до там, но пък може някой да изяви желание.

 

Примерно:

 

Screenshot(1).png.2c134d02f00977a39fbf5c5fa874b3f9.png

 

Такива, дето са по-близо до Истанбул (като мен), могат да си посъкратят пътя на връщане, въпреки че май ще се сърди а/к за което.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

Изкуших се и за втори билет от промоцията. Ще се ходи до Себу през януари за 2 седмици. €535 през норвежкия каяк, поносима цена предвид удобството.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 31 минути , Георги Матеев каза:

Изкуших се и за втори билет от промоцията. Ще се ходи до Себу през януари за 2 седмици. €535 през норвежкия каяк, поносима цена предвид удобството.

Ееее разминахме се тоя път, аз съм от февруари до средата на март 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , Георги Матеев каза:

Изкуших се и за втори билет от промоцията. Ще се ходи до Себу през януари за 2 седмици. €535 през норвежкия каяк, поносима цена предвид удобството.

И с нас се разминава  , ние сме февруари.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз взех до Буенос Айрес през Богота и връщане от Сао Паоло.Някой знае ли дали ще трябва да вземаме багажа в Богота или е чекиран до крайната дестинация.Билета е един но гледам,че полета от Богота доБА е с аржентински авиолинии.Имаме 8.30 часа престой в Богота и целта беше да поразгледаме малко.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е от София нали имаше тия дни?

 

На 5.06.2024 г. в 11:13, swimmer каза:

Някой знае ли дали ще трябва да вземаме багажа в Богота или е чекиран до крайната дестинация.Билета е един но гледам,че полета от Богота доБА е с аржентински авиолинии

Щом сте на един билет трябва да е чекиран до края. Според мен е добра практика да погледнеш какво пише на етикета, за всеки случай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
23 hours ago, neuromancer said:

Е от София нали имаше тия дни?

 

Щом сте на един билет трябва да е чекиран до края. Според мен е добра практика да погледнеш какво пише на етикета, за всеки случай.

Ми не съм много сигурен.Преди 2 месеца летях  с Latam от Гуаякил до

Куско с един билет с прекачване в Лима и трябваше да си вземам багажа

Връзка към коментар

Защото имаш вътрешен след международен полет. В тоя случай багажа се взима в първата точка на влизане (Лима) и се чекира до крайната дестинация(Куско).Конкретно за Перу практиката е такава.Също и в САЩ.

При Истанбул - Богота / Богота - Буенос Айрес нямаш вътрешен полет и багажа ще е чекиран директно до Богота. На тага за багажа ще пише със сигурност.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, swimmer каза:

Ми не съм много сигурен.Преди 2 месеца летях  с Latam от Гуаякил до

Куско с един билет с прекачване в Лима и трябваше да си вземам багажа

като се прекачваш към вътрешен полет трябва да вземеш багажа, за да минеш митницата (няма как да я минеш накрая, защото е вътрешен полет)

в случая при прекачването не влизаш в държавата и не минаваш митница

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.