Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 57 минути , MayaS каза:

Добавили са Хавана в списъка, но в сайта им още не е заредена. Явно трябва да почакаме да заредят новите дестинации.

Имаше я Хавана и в началото , но в намаленията я няма. 

Връзка към коментар

Да в началото я имаше, после май изчезна, сега пак я има, но само в списъците. Явно ще се търсят други варианти за там. Е първо ще изчакам до утре пък тогава ще купувам до Панама и после с Wingo до Хавана.

Връзка към коментар
3 minutes ago, MayaS said:

Да в началото я имаше, после май изчезна, сега пак я има, но само в списъците. Явно ще се търсят други варианти за там. Е първо ще изчакам до утре пък тогава ще купувам до Панама и после с Wingo до Хавана.

Изглежда по-добре да се изчака - в момента и Джакарта изчезна от намаленията.
Със сигурност нещо доналиват, допреправят...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Bilqz каза:

Изглежда по-добре да се изчака - в момента и Джакарта изчезна от намаленията.
Със сигурност нещо доналиват, допреправят...

Добре възможност да се съчетае с Бали? Кои месеци са най-подходящи за посещение? 

Връзка към коментар
9 minutes ago, karapetrov said:

Добре възможност да се съчетае с Бали? Кои месеци са най-подходящи за посещение? 

Може да се намерят билети около 150 лв. Джакарта <-> Бали.
Имайки предвид промоцията вариантите са декември (покрай Коледа/НГ, както го правят всички *тузари* 😄) или края на март (с цел евентуално да не се хване дъждовния сезон).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Bilqz каза:

Може да се намерят билети около 150 лв. Джакарта <-> Бали.
Имайки предвид промоцията вариантите са декември (покрай Коледа/НГ, както го правят всички *тузари* 😄) или края на март (с цел евентуално да не се хване дъждовния сезон).

Джакарта я извадиха от промото обаче.

Връзка към коментар

А какво е положението с билетите между Панама и Коста Рика? Че обмислям евентуално една Панама и да приключвам с промоцията. Поизчетох темите за натам, но още ми е хаос в главата. Това, което набързо виждам е доста високи цени от Панама за Сан Хосе (към 400 евро), а с прекачване в Богата са към 170 евро, но загуба на 8 часа, луда работа.

Връзка към коментар

Промоцията е топ, става все по-ялова.


Вчера имаше цели месеци от София до СФ и ЛА за под 500€, днес всичко е  600€!

пълна скръб са, явно специално за нашия пазар има някой който диктува как да стават нещата 

 

други официално ги махат, трети се добавят, ама само на теория 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Провери в сайта на Wingo. Ние летяхме с тях между Панама сити и Сан Хосе, а и не само ние. Там имаш варианти на цени според багажа.

преди 13 минути , logist13 каза:

А какво е положението с билетите между Панама и Коста Рика? Че обмислям евентуално една Панама и да приключвам с промоцията. Поизчетох темите за натам, но още ми е хаос в главата. Това, което набързо виждам е доста високи цени от Панама за Сан Хосе (към 400 евро), а с прекачване в Богата са към 170 евро, но загуба на 8 часа, луда работа.

Провери в сайта на Wingo. Ние летяхме с тях между Панама сити и Сан Хосе, а и не само ние. Там имаш варианти на цени според багажа.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Alexander каза:

Промоцията е топ, става все по-ялова.


Вчера имаше цели месеци от София до СФ и ЛА за под 500€, днес всичко е  600€!

пълна скръб са, явно специално за нашия пазар има някой който диктува как да стават нещата 

 

други официално ги махат, трети се добавят, ама само на теория 

Те и други години хубавите полети с удобни връзки изчезваха бързо. Колкото и да е неприятно да си го кажем, вече сме крайно неатрактивен пазар и полека-лека, една след друга, А/К го отчитат и отразяват. И Катар ни отрязаха, тази година по морските летища полетите на Ryan и Wizz са поне 20-30% по-малко и т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, stanimir каза:

Като че ли за пръв път тенденцията се обръща и масово хората тук вече пазаруват директно от сайта на авиокомпанията.

Ами причината е елементарна - липсват атрактивните отстъпки от преди, явно турците са орязали сериозно посредниците.

По наблюдаваната от мен дестинация Варна - Богота остана единствено kayak.dk - ticket.dk.

Някой вземал ли е по тази схема?

Връзка към коментар

Аз разбирам работата в посока да отрежат посредниците.  Но не разбирам защо за най - бедната държава в Европа цените са доста по - високи, отколкото за другите европейски държави, при положение, че транспорта от София/Варна до Истанбул не е по - скъп, даже според мен е по - евтин, в сравнение с Прибалтийските  например. 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ивайла каза:

Аз разбирам работата в посока да отрежат посредниците.  Но не разбирам защо за най - бедната държава в Европа цените са доста по - високи, отколкото за другите европейски държави, при положение, че транспорта от София/Варна до Истанбул не е по - скъп, даже според мен е по - евтин, в сравнение с Прибалтийските  например. 

Аз си го обяснявам със сериозната конкуренция, която има в другите региони. Лондон, Рим, Милано, Париж - конкуренцията е жестока. Тук имаме една Луфтханза и Търкиш. Катар са скъпи, другите няма смисъл и да ги коментирам. 
 

За прибалтийските не знам как е конкуренцията, но имат много бързи полети до Скандинавия, където също има доста евтини полети, така че явно по тази линия там е по-скъпо. 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 8 минути , Ивайла каза:

Аз разбирам работата в посока да отрежат посредниците.  Но не разбирам защо за най - бедната държава в Европа цените са доста по - високи, отколкото за другите европейски държави, при положение, че транспорта от София/Варна до Истанбул не е по - скъп, даже според мен е по - евтин, в сравнение с Прибалтийските  например. 

малък е пазара, няма конкуренция, затова

а и ако билетите се изкупуват и без промоция, защо им е да правят промоция...

никой няма да държи ниски цени, защото държавата е бедна

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Ми всъшност причината е прозаична - народът е хем богат, хем жаден за екскурзии като невидял, защо да свалят цените? И аз не бих ги свалил и бих драл стадото до последно. Свиквайте или търсете с прекачване от Европа 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, Alexander said:

Промоцията е топ, става все по-ялова.


Вчера имаше цели месеци от София до СФ и ЛА за под 500€, днес всичко е  600€!

пълна скръб са, явно специално за нашия пазар има някой който диктува как да стават нещата 

 

други официално ги махат, трети се добавят, ама само на теория 

То е ясно, ще ги пращаме на поправителен през септември 😄 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

Промоцията е топ, става все по-ялова.


Вчера имаше цели месеци от София до СФ и ЛА за под 500€, днес всичко е  600€!

пълна скръб са, явно специално за нашия пазар има някой който диктува как да стават нещата 

 

други официално ги махат, трети се добавят, ама само на теория 

Това е с всяка тяхна промоция. Един-два дни силни и после се скриват. Ако искаш най-топ цените с голям избор, просто купуваш веднага. Сроковете на промоцията са им чисто теоретични и не е свързвано със свършване на промо билети по отсечки, някакви си техни неща. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
1 hour ago, Tesh said:

Джакарта я извадиха от промото обаче.

По-скоро нещо тотално омазаха положението.
При търсене в таблицата има дати с промо цени: 577E. Но като се влезне вътре цената в посока става 472Е

По-скоро имат някакви организационни казуси, имайки предвид и как стартира..

Не знам.. Може би има време да се поправят до края на промо периода. Или просто ще зае.ат положението и септември вече.. (май по-скоро второто ще е)

image.png.2e66b52d6088bf1487507c8c89cc34f2.png

image.png.3353d08ab1c939719ed3e382b5816420.png

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
В момента, EmoKrastev каза:

по-кратката опция е почти 10 часа престой между двата полета ако хванем последния полет от София

Щом имаш опция за 10 часа престой, налична в разписанието, няма да ти позволят да ползваш хотел, ако си избрал опцията с над 12 часов престой.  Другото условие за ползване на хотел беше и двете отсечки да са международни спрямо Турция, тоест единият полет, ако ти е вътрешен в Турция, пак нямаш право на хотел. Но твоят случай не е такъв, предполагам.  За да се възползваш от правото на хотел, трябва най-кратката ти опция за трансфер да е поне 12 часа между двата международни полета

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, logist13 said:

И Катар ни отрязаха

офф/

Така е. Някой имал ли е полет, на който са 8 (осем) човека в самолета. Щото аз съм имал: Доха - София с катарите.

Август 2019г. Чак не можах да повярвам като отидох на изхода. 4 пъти проверих да няма смяна.

/

 

Иначе за САЩ може би отсечката ИСТ-ЛАХ(СФР) се е изкупила, затова цените са се вдигнали. Едва ли точно от БГ летят всички.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 минути , Bilqz каза:

По-скоро нещо тотално омазаха положението.
При търсене в таблицата има дати с промо цени: 577E. Но като се влезне вътре цената в посока става 472Е

По-скоро имат някакви организационни казуси, имайки предвид и как стартира..

Не знам.. Може би има време да се поправят до края на промо периода. Или просто ще зае.ат положението и септември вече.. (май по-скоро второто ще е)

image.png.2e66b52d6088bf1487507c8c89cc34f2.png

image.png.3353d08ab1c939719ed3e382b5816420.png

Е, в таблицата е посочена цената на двупосочния билет от 577 евро, а отдолу е само отсечката от София 472 евро. Като се добави връщането и цената си излиза.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Just now, logist13 said:

Е, в таблицата е посочена цената на двупосочния билет от 577 евро, а отдолу е само отсечката от София 472 евро. Като се добави връщането и цената си излиза.

Да де, в таблицата е цената в двете посоки. Като влезнеш вътре е цената в едната посока Сф-Джакарта - 472E, като добавиш и връщането става 1000Е, т.е. че има грешка/разминаване между таблицата и детайлната форма,  нали така? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.