Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 10 минути , Marisha каза:

Има много хубави цени за Коледа с връщане 1 януари и за други дестинации. Куала Лумпур 907 лева.

На мен ми излизат по около 950€ двупосочните билети за Куала Лумпур от София. 

IMG_7526.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , r_nikolov1 каза:

На мен ми излизат по около 950€ двупосочните билети за Куала Лумпур от София. 

IMG_7526.png

Явно беше някакъв бъг за малко, сега и на мен ми излизат така. Цената беше в лева, сега излиза същата в евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, digitalpr каза:

Привет, намирам билети на Turkish София - Истанбул - Махе (Сейшели) , 19 Дек - 1 Януари за ~1600лв. Предвид това че обхващат Коледа и Нова Година, мисля че не е толкова лоша цената. Самоче при избора на седалки иска по 14 EUR на късите полети и по 44 EUR на дългите. Ако не избера места, ще ни сложат ли зорлем на двата края на самолета? Двама възрастни и едно малко дете сме. Педполагам, че един възрастен с детето ще ги сложат задължително заедно?

Търкиш не разпиляват пътниците по самолета. Чекирайте се навреме и ще сте заедно.

Връзка към коментар

На последния ни полет от Истанбул до Бишкек двама от групата не можехме да се чекираме онлайн заради това, че  посредникът ни беше допуснал грешки в имената. Имаше и овърбукинг. На гише не можаха да ни дадат места един до друг, но се постараха да ни сложат един зад друг, пък ние в самолета се разместихме с едни словенци.

На връщане на летище Бишкек изобщо не се съобразяваха с онлайн-чекирането и разпределените места. Всички трябваше да минат през гише и на всички раздадоха нови бордови карти с различни места, но ни слагаха заедно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, digitalpr каза:

Интересно, ако е така, бих пропуснал да дам 600лв за места... Да се чекирам навреме онлайн имаш предвид, и то ще даде места едно до друго?

Да, имам предвид точно причината, която е описал @master_of_germs (имало е овърбукинг и не е имало места един до друг). По принцип Търкиш дават места един до друг, стига да има такива, а с добър тон и миловидна усмивка ще ви сложат където искате (в повечето случаи) 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

а с добър тон и миловидна усмивка ще ви сложат където искате (в повечето случаи) 🙂 

Е, и понякога с доста сериозно увещаване и разместване на други пътници на самото гише, защото при онлайн чекирането сложи групата разделена, но бяхме и на две резервации.

Връзка към коментар
преди 9 минути , digitalpr каза:

Искаш да кажеш, че мога да се чекирам онлайн, и ако ни сложи разделени, 2ч преди полета на гишето са склонни да направят нещо по въпроса?

Да, стига да има места, ще ви сложат заедно. Или като крайна стъпка ще ви приближат, за да пробвате да се разберете със съседен пътник.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , digitalpr каза:

Искаш да кажеш, че мога да се чекирам онлайн, и ако ни сложи разделени, 2ч преди полета на гишето са склонни да направят нещо по въпроса?

Друг вариант е да се чекираш онлайн, без обаче да генерираш бордни карти и вече на летището отиваш на машинките за чекиране и там може да си избереш места ( каквито са останали, разбира се).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, Marisha каза:

Явно беше някакъв бъг за малко

според мен не е бъг.  на 10-15 дни  за ден пускат наистина добри цени , така че който си има посока и дата да проверява по -честичко
отделно в момента не всички билети са  Economy Promo ( без възстанояване ) , особено по Нова Година , и цената е +150 €

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте, по Коледа/ Нова година смятам да пътувам до Лос Анджелис и Лас Вегас с две деца (14 и 17 г.). Освен турците, кои други авиокомании предлагат атрактивни цени до тази дестинация? В момента цените са около 1700 лв. до Лос Анджелис. Да купувам или има шанс и за по-ниска цена?

Връзка към коментар
16 minutes ago, Даниела6 said:

Здравейте, по Коледа/ Нова година смятам да пътувам до Лос Анджелис и Лас Вегас с две деца (14 и 17 г.). Освен турците, кои други авиокомании предлагат атрактивни цени до тази дестинация? В момента цените са около 1700 лв. до Лос Анджелис. Да купувам или има шанс и за по-ниска цена?

LOT и Lufthansa (Austrian , Swiss) са другите с конкурентни цени до Лос Анджелис.

Традиционно всички авиокомпании изключват Коледа и Нова Година от промо офертите си. Ако имате възможност да разтегнете пътуването с няколко дни е възможно  да намерите по-добри цени.

До 2-3 седмици Търкиш ще пуснат есенната си промоция в която Лос Анджелис обикновенно е на около 600€ , но за извън празничния период.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@stanimir Сигурно ли е за есенната промоция , аз търся за Бангкок Ноеври-Декември 2024 , в момента са паднали малко цените излзиза ми 730 евро. Ако ще има промо след 2-3 седмици може да си заслужава да изчакам и аз , но времето за планиране много ми намалява. Ама никъде другаде неможах да намаля тази цена , последно 2019 беше 480$ , но много са се променили цените. 

Връзка към коментар
8 minutes ago, Дани Магелани said:

Във Вегас не допускат деца навсякъде. Проверете, за да не останете изненадани

.

Имаш предвид хотели , е лесно ще намерят такива без ограничения.На полетите за щастие допускат всички.

 

5 minutes ago, Neo Boss said:

@stanimir Сигурно ли е за есенната промоция , аз търся за Бангкок Ноеври-Декември 2024 , в момента са паднали малко цените излзиза ми 730 евро. Ако ще има промо след 2-3 седмици може да си заслужава да изчакам и аз , но времето за планиране много ми намалява. Ама никъде другаде неможах да намаля тази цена , последно 2019 беше 480$ , но много са се променили цените. 

В последните няколко години - задължително.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , Neo Boss каза:

@stanimir Сигурно ли е за есенната промоция , аз търся за Бангкок Ноеври-Декември 2024 , в момента са паднали малко цените излзиза ми 730 евро. Ако ще има промо след 2-3 седмици може да си заслужава да изчакам и аз , но времето за планиране много ми намалява. Ама никъде другаде неможах да намаля тази цена , последно 2019 беше 480$ , но много са се променили цените. 

Промоция ще има, но обикновено не включват всички дестинации и всички дати, така че не е 100% сигурно точно за твоите. Ако си по-гъвкав, ще има.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В последните години през септември ли имаше голяма промоция на THY? (преди пандемията имам спомен за 1 октомври .... с полети до края на март). Интересува ме за вътрешните полети в Турция, ама с тръгване от София.

Връзка към коментар
10 hours ago, Hakkâri Spor said:

В последните години през септември ли имаше голяма промоция на THY? (преди пандемията имам спомен за 1 октомври .... с полети до края на март). Интересува ме за вътрешните полети в Турция, ама с тръгване от София.

 

IMG_20240504_225656.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Въпреки, че периода около Коледа е изключен от промоциите, аз през Майската промоция взех до New York 21.12 и връщане 03.01 за 600Е и даже беше показано че на 3ти е промо цена. Та с малко гъвкавост мисля може да се нагласи и около коледа.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, MayaS каза:

Въпреки, че периода около Коледа е изключен от промоциите, аз през Майската промоция взех до New York 21.12 и връщане 03.01 за 600Е и даже беше показано че на 3ти е промо цена. Та с малко гъвкавост мисля може да се нагласи и около коледа.

Това е почти без промоция, според мен, защото аз за началото на декември взех за 400 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , Neo Boss каза:

е това е за миналата година , тая година пак същите дати ли ще са ?

По скоро ориентировъчни, но ако има промоция ще около тия дати. Плюс, минус седмица, две.

Връзка към коментар
преди 13 часа, Neo Boss каза:

е това е за миналата година , тая година пак същите дати ли ще са ?

Кой може да каже това? Никоя авиокомпания не обявява на кои дати ще има промоция, то тогава никой няма да купи билет преди деня на промоцията, след като знае точната дата. А и защо THY да информират конкуренцията? Другите авиокомпании не спят 😄

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.