Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Евгени Димитров каза:

В момента има ли промо на турците? Приятел ми каза, че е до края на септември. Рових страницата им, но не намирам черно на бяло цените, които ми показва в момента, че са промоционални. Искам да купя билет, но ми трябват още няколко дни, а не искам да изтърва промоцията, ако има такава. 

Тази е темата за промоциите - погледни на предната страница.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
43 minutes ago, Tim said:

TURKISH AIRLINES Promo Code 2018 – 15% Discount on flights
 Turkish Airlines mobile app 
 

Ticketing period                               20 September 2018 – 04 October 2018

Travel period                                    20 September 2018 – 31 May 2019

Turkish Airlines Promotion code                                             DISCOVER

 

в темата turkish-airlines промоции

 

от @Фичо

Кода обаче не е валиден за полети от София.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 4 минути , Loverboy каза:

Цена от 100 евро отиване и връщане до Ист от Соф добра ли е? Защото има промоция в момента и се чудя дали да купувам?

От сайта им това е цената при промоции. 

През някой от споменаваните сайтове във форума,  цената може и да падне малко, при наличие на подходяща карта. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Mary каза:

От сайта им това е цената при промоции. 

През някой от споменаваните сайтове във форума,  цената може и да падне малко, при наличие на подходяща карта. 

Да, да, това го знам за сайтовете, въпросът е дали това е много скъпо или е ок? 

Връзка към коментар
преди 19 минути , Loverboy каза:

Да, да, това го знам за сайтовете, въпросът е дали това е много скъпо или е ок? 

Много скъпо ли? …. Говорим за Търкиш, не за България Ер 😀

Зависи кога са ти датите

Връзка към коментар
преди 33 минути , Loverboy каза:

Да, да, това го знам за сайтовете, въпросът е дали това е много скъпо или е ок? 

На сайта на  Turkish по-ниска цена няма по принцип.

Те имат няколко намаления в годината и цената София - Истанбул и обратно е около 109-110 евро последната година. Преди това беше около 99 евро.

Вчера четох данни за турската икономика и там са отбелязваше, че най-много са поскъпнали самолетните билети(това вероятно в турски лири), та едва ли може да се очаква някаква още по-голяма промоция.

Аз имах надежда, че с пускането на новото летище може нещо примамливо да се яви, но обявиха тази сегашната промоция.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Loverboy каза:

Цена от 100 евро отиване и връщане до Ист от Соф добра ли е? Защото има промоция в момента и се чудя дали да купувам?

Ако разполагаш с подходящата карта за плащане, то www.jetcost.com.au -> edreams.com.au дава цена 124 AUD (€77) за двупосочен София-Истанбул-София.

 

Доста сериозно намаление спрямо официалната промоционална цена, която в момента е €109.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 34 минути , Георги Матеев каза:

Ако разполагаш с подходящата карта за плащане, то www.jetcost.com.au -> edreams.com.au дава цена 124 AUD (€77) за двупосочен София-Истанбул-София.

 

Доста сериозно намаление спрямо официалната промоционална цена, която в момента е €109.

Коя е подходящата карта?

Ох, ама много ми се ходи в Истанбул! :laugh:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , Mary каза:

Коя е подходящата карта?

Ох, ама много ми се ходи в Истанбул! :laugh:

И коя е подходящата дата... 😄 Че за моите дати ми излязоха някакви 483 AUD... :butcher:

Връзка към коментар
преди 4 минути , chandni каза:

И коя е подходящата дата... 😄 Че за моите дати ми излязоха някакви 483 AUD... :butcher:

До края на март е промоцията.

Конкретно за тази не съм чела другите условия, но обикновено е за резервации за повече от седмица или 10 дни беше напред, за брой нощувки(или уикенд) пак имаше условия.

Пак казвам, че говоря принципно, а не за конкретната промоция.

Аз новия им сайт все още не го харесвам и не успявам да си открия всичко в него...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Mary каза:

Коя е подходящата карта?

Ох, ама много ми се ходи в Истанбул! :laugh:

 

преди 6 минути , chandni каза:

И коя е подходящата дата... 😄 Че за моите дати ми излязоха някакви 483 AUD... :butcher:

Не разцъках докрай edreams, но напоследък навсякъде бутат Mastercard Viabuy (ДСК Wizz картата се разпознава като такава).

 

Иначе зададох абсолютно произволни дати през ноември и това излезна като цена, с малко ровене ще намерите нещо подходящо 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Ако разполагаш с подходящата карта за плащане, то www.jetcost.com.au -> edreams.com.au дава цена 124 AUD (€77) за двупосочен София-Истанбул-София.

 

Доста сериозно намаление спрямо официалната промоционална цена, която в момента е €109.

Тази цена при каква карта я дава? Може ли да мине няколко пъти съответната карта?

Връзка към коментар

Здравейте, аз също се опитвам да намеря през www.jetcost.com бразилския и австралийския, билети за Инстанбул за дати 30.11 - 02.12.2018г., но след като тръгна да плащам два билета отиване и връщане цената се увеличава от първоначално показаната, още преди да съм сложил карта през Оподо, Ръмбо и Едриймс.

 

Моля за съвет как да процедирам и през коя версия на www.jetcost.com да мина, за да не скача така цената от първоначално показаната? Също така как била разпознали картата Wizz air DSK Credit Card?

Връзка към коментар

Тук май спряха кранчето. :( И аз търся такива и пробвах това- онова. През kayak.de и opodo.de има малко отстъпка.

Най- добре виж тази тема и ако имаш някакъв положителен резултат, сподели моля!

Връзка към коментар

Здравейте,

 

Не успях с посредническите сайтове и си купих билетите през сайта на турците. Мисля, че е доста изгодна цената - 51 евро на отиване и 53 евро на връщане. Общо 104 евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 11.10.2018 г. в 17:11, agenta каза:

Здравейте,

 

Не успях с посредническите сайтове и си купих билетите през сайта на турците. Мисля, че е доста изгодна цената - 51 евро на отиване и 53 евро на връщане. Общо 104 евро.

И аз за толкова ги купих през официалния сайт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
На 9.10.2018 г. в 15:16, Георги Матеев каза:

 

напоследък навсякъде бутат Mastercard Viabuy (ДСК Wizz картата се разпознава като такава).

🙂

Сериозно ли? О, това е добра новина. Аз няколко пъти съм купувал през Rumbo билет София-Истанбул-София за 78 евро (когато в сайта на авиокомпанията бяха по 99 евро) при покупка с карта Маестро правеше отстъпка 21 евро. После като видях Mastercard Viabuy и казах "майната му". Но щом и уиз картата се води Viabuy.... значи супер

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 1 минута , ACM каза:

Турците обичайно правят ли Коледни/Новогодишни намаления? 

Обикновено януари имат промоция - около средата на месеца по спомен.

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 20.12.2018 г. в 14:10, aleksandrina каза:

Точно, когато децата имат повече пари от родителите си. 😉

Не 😂 от стипендиите са събрали......

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 20.12.2018 г. в 11:35, ACM каза:

Турците обичайно правят ли Коледни/Новогодишни намаления? 

Какво общо има Коледа с Турските авиолинии?

Имат около преди и около двата Байрама, Черния петък, всеки октомври (и често през януари и юли за полети от/до БГ)

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.