Прескочи до съдържание

Roger Waters - The Wall


Препоръчани мнения

Ами вече става прекалено назад. А седнали не, не мога да гледам така рок концерт. The Who правят турне в момента, другия месец са тук, имах желание да ги гледам, ама дори на терена столчета и места и сядане...къв е тоя рок/пънк концерт не знам...В комбинация с това, че предните редове бяха разпродадени и цените бяха височки реших да го пропусна, може и да съм малко примадона в случая :)

 

Това е защото представят Quadrophenia, а този албум се води рок опера. Ако беше Tommy със сигурност щях да включа и това турне в плановете си за тази година, но този път съм пас...

Връзка към коментар

Ами вече става прекалено назад. А седнали не, не мога да гледам така рок концерт. The Who правят турне в момента, другия месец са тук, имах желание да ги гледам, ама дори на терена столчета и места и сядане...къв е тоя рок/пънк концерт не знам...В комбинация с това, че предните редове бяха разпродадени и цените бяха височки реших да го пропусна, може и да съм малко примадона в случая :)

Да, и аз не мога да си представя на такива концерти да съм седнал, много неестествено ми изглежда :)

Редактирано от Hayasko
Връзка към коментар

Препоръчвам да отделиш пари за Родж, защото немците може и да ги видиш друг път, но този спектакъл няма как да се повтори... ;)

 

Благодаря за оценката! Как да кажа, музиката е нещо повече от хоби при мен. Навремето имах и собствено авторско радио предаване в едно от първите частни радиа в България, "FM+". Темата е дълга, да не отегчавам с допълнителен егоцентризъм, че и без това страдам от такъв по отношение на музиката...

 

Питър ще го гледам в Загреб, представя целият албум So по случай двадесет и пет годишнината от издаването му, както и част от останалите си хитове...

Да де, за Роджър съм приготвил парите, имах предвид, че Рамщайн ако останат:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.