Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Йорданската серия, декември 2022.

На Червено море.

Има пилон. 130-метров.

Знамето не е национално, а историческо.
https://en.wikipedia.org/wiki/Aqaba_Flagpole

Според една от бирите има и акули!

 

IMG_20221210_171903.jpg.fa0c4fcfbf659414fd5469ecec7de9a5.jpg

 

IMG_20221211_173244.jpg.9277c46119f04b141fd547f2532e3450.jpg

 

1101235784_IMG_20221210_2241042.jpg.98a0a7d7f6074d5d4be277447db7d9cd.jpg

 

IMG_20221210_220204.jpg.12f025e7060a58cd60239f73dfea61e0.jpg

 

 

 

 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 44 минути , zon каза:

@Anna Kalinovska кой е този мен? За тефтера на @ven62 питам, че той бира не пие и не наглежда често темата 😄

🙃  🍻  Това е алпинистът и планински водач Евгений Динчев, многократно водил нашенци до базов лагер Еверест, и не само там по световни многохилядници в годините, за последно през октомври 2022 г. Тази година, като мен ще прескочи Хималаите, но и той стяга група за догодина 🙂 

Бил е в Хималаите също така и точно по време опустошителното земетресение от 2015 г. и е описал преживяванията си в интервюта, като напр.:  https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/balgarskijat-alpinist-evgeni-dinchev-za-silnoto-zemetresenie-v-nepal.html

 

Евгений и в момента води група планинари, момент да погледна точно къде, и ако погледне в темата, ще е след известно време, най-рано от понеделник 😎  Да! Скита се с група: Изкачване до връх Свищи плаз /1888м/ през едноименната хижа и слизане по друг маршрут.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Anna Kalinovska каза:

🍻  Това е алпинистът и планински водач Евгений Динчев

Ако е магеланец, би могъл сам да се похвали с бирените си открития по света. Нали?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 час, домосед каза:

Ако е магеланец, би могъл сам да се похвали с бирените си открития по света. Нали?

Откакто един любим capture инструмент вече е заместен от по-съвършен и не се справям да го намеря и/или ползвам за нещо, за което не бих безпокоила сина ми да изреже вместо мен, без да е спешно или супер важно...  ще рече: ако го можех, щях да съм оставила само пивото..

Ами нека неудачно поместеното просто бъде изтрито, та никому да не дразни съботата.. и/или остроумието  🤓

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, zon каза:

@Anna Kalinovska Венчо води статистика на топлите връзки извън и във форума ;))) има си официален тефтер. 

 

Гент

bier Halsberh_1.jpg

bier Halsbergh_2.jpg

mhm, тефтери и аз имам, даже и неофициални.. Ама на мен трудно могат да ми се хванат спатиите.., дори и самата аз не се справям 🙃 🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Anna Kalinovska каза:

1. Принципно не рекламамирам нищо никъде. Слабо биха платили.

2. Никой досега не ме е набеждавал да съм инфлуенсър.

3. Дефинитивно не пия бира, дори на Терезиенвизе по време на Октоберфест. Просто защото горчи.

4. Харесах картинката. Не бях чувала за това пиво. А историята му ми се стори интригуваща.

@Anna Kalinovska,в никакъв случай не искам да те обидя,но много се отклоняваш от темите във форума и пускаш ненужна информация.

Картинки можеш да споделяш в личния си профил във Фейсбук.

По темата-чипровската бира е много хубава според мен.Пробвах я на място в пивоварната в Чипровци.Има и снимка в темата от преди няколко години.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, jungfraujoch каза:

@Anna Kalinovska,в никакъв случай не искам да те обидя,но много се отклоняваш от темите във форума и пускаш ненужна информация.

Картинки можеш да споделяш в личния си профил във Фейсбук.

По темата-чипровската бира е много хубава според мен.Пробвах я на място в пивоварната в Чипровци.Има и снимка в темата от преди няколко години.

@jungfraujoch, съжалявам. Обещавам да не се чувствам обидена. Скромният ми опит в подобно общество е само в мултикултурната среда на trivago.de, сигурно затова на първо време правя грешки тук. Благодаря за вкарването в пътя.

 

Благодарна  съм също за мнението относно бирата на младия пивовар в Чипровци, около мен има ценители на кехлибарената течност, за които би било интересно. Жалко, че не съм изгледала всички постове години назад, но се старая да прелиствам и избягвам дублиране.

Редактирано от Anna Kalinovska
Връзка към коментар
преди 2 часа, MayaS каза:

Тук слагаме снимки на бира, която сме пили по света. Просто картинки на бира всеки може да си намери в нета.

Или на тези,които предстоят да бъдат изпити.... 😉

IMG-74e6a1fd239a93ad655a5a94b136e005-V.jpg.9c1889c6b0b6b8def080ed2a2ae067b0.jpg

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, jungfraujoch каза:

ивоварната в Чипровци

Малко се срамувам, че съм от тоя край, но не знаех, че в Чипоровци има пивоварна. Сигурно капацитетъ не позволява ( поне за сега ) да се предлага и на други селища в региона. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.