Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Малко бирички и от мен :)post-610-0-11562100-1396547328_thumb.jpg ... Salta.. в Салта, Аржентина :) Quilmes .... в Буенос Айрес (наречена е на градчето Килмес (да кажем квартал) което е част от Буенос Айрес и Brahma (мисля, че се произвежда в същата пивоварна като Quilmes)post-610-0-38698900-1396547367_thumb.jpg  и още два вида бирички в Сантяго :)

post-610-0-15994700-1396547737_thumb.jpg 

 Честно казано търся снимки на любимите Austral и Antares, но нещо не ги намирам 

:( Моля, който ходи към Чили или Аржентина да вземе да донесе малко :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Понеже съм от около месец във форума и не съм изчел всички теми.Направи ми впечатление,че темата за бирата е една от най дългите-малко странно за форум за пътешествия-някой може да си помисли нещо като-"Това е някакъв клуб на алкохолика,скрит под Магеланци.com"

Айде стига глупости,че ще си помислите,че съм въздържател,а това хич не отговаря на истината.

Обещавам да допълня галерията от Бамберг-Германия в средата на юли.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направи ми впечатление,че темата за бирата е една от най дългите-малко странно за форум за пътешествия-някой може да си помисли нещо като-"Това е някакъв клуб на алкохолика,скрит под Магеланци.com"

От клуб на алкохолика до група на ценителите на бира и/или други питиета  има разлика колкото от земята до небето, така че няма място за притеснения. ;)

Връзка към коментар

Понеже съм от около месец във форума и не съм изчел всички теми.Направи ми впечатление,че темата за бирата е една от най дългите-малко странно за форум за пътешествия-някой може да си помисли нещо като-"Това е някакъв клуб на алкохолика,скрит под Магеланци.com"

Айде стига глупости,че ще си помислите,че съм въздържател,а това хич не отговаря на истината.

Обещавам да допълня галерията от Бамберг-Германия в средата на юли.

 

 Ако си обърнал внимание на снимките на бира от целият свят,веднага ще получиш отговор на твоя въпрос.Ние сме пътешественици-биролюбци. ;)  ;)  ;)

 

П.П.Фичо ме е изпреварил.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Майтап бе Уили и аз съм от вашите.

Че кой е казал,че не е майтап?Щом си тук(форума)и щом четеш тази тема значи си от нашите. :)  Затова...."само наш'те".

Връзка към коментар

Ура, намерих снимка на бира Austral - снимката е ужасна, но пък бирата е прекрасна и трябва да се покаже :)  

post-610-0-79362700-1396728864_thumb.jpg

 

и снимка на бира Antares

post-610-0-92532100-1396728921.jpg

 

между следващите две, изберете Антарес -вервайте ми!!!  

 

post-610-0-49041500-1396728997_thumb.jpg

 

и още две чилийски бирички :) 

 

post-610-0-17759500-1396729034.jpg

post-610-0-80009600-1396729034.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.