Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ето и какво пият в Сан Марино, най-лекият вариант от четири със същата марка. Гледка от едно ресторантче горе до първата кула, Римини в близката далечина.

P1170162.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

днешната:

 

Това май е някаква грузинска вариация на немска бира? И, не че се оплаквам, ама седни изпий едно наливно като хората де, стига с тия кутийки :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По съседски - Зайчарско пиво.

post-47-0-00930900-1379091688_thumb.jpg

 

 

Не е лошо, но честно казано "Йелен" ми харесва повече. Но пък много върви с ето този роштил:

 

post-47-0-91555300-1379091773_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Това лято и аз влязох в клуба на големите  :biggrin:

Някой май беше споменавал за Westmalle, но както и да е. Снимка е направена специално за тази тема.

post-356-0-02486000-1379105051_thumb.jpg

Редактирано от eve
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Браво! Следващият път по белгийски-със сиренца, горчица и шарена сол с целина. След две бирички започваш да харесваш дори и времето:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е и аз да се включа най-накрая.Първата снимка е с белгийския Кайзер Карел(страхотна 9% светла бира) и Мистик(плодов 5% бирен сайдер :) )

post-259-0-87803400-1379955517_thumb.jpg

Още две страхотни на вкус бири(отново светли)

post-259-0-21136500-1379955964_thumb.jpg

Гоше пробвам наред и още не съм пил Квак   :lol:  :lol:  :lol: .Смятам обаче задължително да се отчета след като я опитам

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Е и аз да се включа най-накрая.Първата снимка е с белгийския Кайзер Карел(страхотна 9% светла бира) и Мистик(плодов 5% бирен сайдер :) )

attachicon.gifDSC_0022.JPG

Още две страхотни на вкус бири(отново светли)

attachicon.gifDSC_0278.JPG

Гоше пробвам наред и още не съм пил Квак   :lol:  :lol:  :lol: .Смятам обаче задължително да се отчета след като я опитам

 

Радвам се, че следваш заръката :) 

Връзка към мнение

 

Толкова екзотики в тая тема, че забравихме фундаменталните немски бири :) Много ме кефят къщичките в основата на чашата.

Връзка към мнение

Толкова екзотики в тая тема, че забравихме фундаменталните немски бири :) Много ме кефят къщичките в основата на чашата.

Еми аз понеже до екзотиките не съм стигнала и поддържам с по-традиционни бирички. А къщичките и мене много ме кефят, само дето ги забелязах, чак като си преглеждах снимките! :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето още бири от Белгия.След като Гошо публикува светлия вариант а Wilks показа червения такъв,аз с удоволствие ви представям фаворита сред много от ценителите на бира-Leffe обаче тъмна.Вкуса и не се различава много от светлата такава(за разлика от българските светло-тъмно) :lol: .А другата бира Orval е още едно отлично попадение сред белгийските бири.

post-259-0-31383400-1380656518_thumb.jpg

П.П.Гоше никъде не можах да намеря заведение в което да сервират Квак.Единственият ми шанс бе да го купя от магазин,но в Шарлероа не намерих отворен такъв,а сред нощните който работеха нямаха.Така не успях да изпълня твоите заръки.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Да се включа в попълването на колекцията ;)

Италианците, разбира се, са далеч по-известни с други неща, отколкото с производството на хубава бира, ама да отдадем заслуженото на сеньор Морети:

 

post-139-0-19579500-1381476898_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.