Прескочи до съдържание

Нощувка Лондон


stefanrusev

Препоръчани мнения

30.04- 5.05,  Централен Лондон, хотел, апартамент или студио за двама.

Помагайте! Направо съм втрещен от цените!!! То верно че е дет' се вика "пъпа на света" ама чак пък....

Връзка към мнение

Ние сме отсядали в Premier Inn County Hall. Големи стаи като за Лондон и супер локация- точно до Лондон ай и гара Ватерло, а през моста- Парламентът и Уестминсърското абатство. Не знам обаче как са му цените сега.

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Можеш да погледнеш Travelodge - попадала съм на прилични(за моите разбирания) цени. :)

Из архивите ми се мотае един хотел с ниски цени, но предварително искам да кажа, че не съм го ползвала: Aquarius Hotel

Връзка към мнение

Travelodge имаха пролетно намаление. http://www.travelodge.co.uk/search_and_book/saver_rooms

Много англичани ги ползват, само провери отзивите за конкретен хотел преди да резервираш. Ние сме били в London Fulham Travelodge и London Clapham Junction Travelodge и са си перфектни за цената. На никой не препоръчвам да спи в London Clapham Junction Travelodge. Беше доста мизерен.

Цената на семейните им стаи е същата като двойните. Затова по-добре си резервирай семейна, за да е по-широко.


Между другото Hilton имат намаление в момента. Може да го погледенеш и него. http://www.hiltonweekends.co.uk/hotels/?city=London&sort=price_asc

Аз си харесах  Hyde Park като локация и пише, че е 82 лири на вечер, но цената е различна за различните дни.

Гледах, че за някои дни Travelodge е 100 лири.

Редактирано от Stryper
Връзка към мнение

Ох и аз си го бях записала този Aquarius Hotel , но точно в този форум ме отказаха.

http://magelanci.com/topic/2230-място-за-спане-в-лондон-от-което-се-стига-лесно-д/

пост 15

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ние отседнахме в http://www.premierapartmentslondon.com/

За твоя период има студио за 86.66

Лаймхаус е на удобно място до станцията на DLR-а - 2-ра зона. Не знам дали мястото е достатъчно централно за теб.
За мен беше удобно, защото и Гринуич и canary wharf са наблизо. Има и Теско наблизо, което е плюс.
Условията в апартамента са много добри. Помоли ги да те настанят в някоя от стаите на по високи нива с изглед към заливчето и балкон.

Аз лично се влюбих в гледката. Успех!

post-304-0-75017900-1426927217_thumb.jpg

post-304-0-88712000-1426927217_thumb.jpg

Редактирано от ivabeleva
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

30.04- 5.05,  Централен Лондон, хотел, апартамент или студио за двама.

Помагайте! Направо съм втрещен от цените!!! То верно че е дет' се вика "пъпа на света" ама чак пък....

 

Цените наистина са втрещяващи. Централен Лондон е много скъп. Защо отхвърляте идеята за малко по-отдалечено място? С добър транспорт няма да имате никакви грижи, а тук транспортът е наистина впечатляващ. 

 

Виж това студио... 77 pounds/night. Не знам какъв ви е бюджета... Успех!

 

http://www.homeaway.co.uk/p61823

Връзка към мнение

 С добър транспорт няма да имате никакви грижи, а тук транспортът е наистина впечатляващ. 

и цената му също не е като да не е впечатляваща ;)

първият път, когато си взех сингъл тикет за 2-3 спирки на цена £4.70,  доста се впечатлих :biggrin:

(разбира се, с Ойстер карта е два пъти по-евтино )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

и цената му също не е като да не е впечатляваща ;)

първият път, когато си взех сингъл тикет за 2-3 спирки на цена £4.70,  доста се впечатлих :biggrin:

(разбира се, с Ойстер карта е два пъти по-евтино )

 

Не е като да не си прав ;) Скъпотията на транспорта, всъщност, е при влаковете. Автобусите са сравнително евтини, обаче - както и off-pick тарифите на метрото са прилични. Аз лично много харесвам автобусите - можеш да видиш невероятно много неща... Вече можеш вече да таксуваш с безконтактна банкова карта, не само Ойстер - иначе Ойстерът е задължителен. Но ако разликата в цената на стаята е двойна, става обект на размисъл ;) Иначе е чудесно да си в супер център, просто е много скъпо. 

Връзка към мнение

и цената му също не е като да не е впечатляваща ;)

първият път, когато си взех сингъл тикет за 2-3 спирки на цена £4.70, доста се впечатлих :biggrin:

(разбира се, с Ойстер карта е два пъти по-евтино )

Ти сигурно си бил единственият със сингъл - дневната карта струва по-малко от цената на два билета. Лондон може да е много скъп град, но предлага много възможности за спестяване на един или друг разход.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз си поръчвам билетите за влак през този сайт http://www.redspottedhanky.com и използвам фирмите, които превозват багаж до България, за да ги получа.

Мисля, че 3 месеца преди датата на пътуване излизат advanced tickets и цените са добри.

Връзка към мнение

Ти сигурно си бил единственият със сингъл - дневната карта струва по-малко от цената на два билета.

Така е, бях неподготвен.

Беше първата вечер след дълги разходки из града, мислех да се прибера пеша и на следващия ден да се занимавам с карти за транспрота и пр., обаче много се изморих и бях сравнително далеч от хотела, та реших да хвана метрото.

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

И моят първи билет беше сингъл - 4 паунда някъде 2008-ма е било. От тогава си пазя и ползвам Ойстер-а , но дори с него вече е доста скъпо покрай силния паунд.

EasyBus се счупи и трябваше да хвана метро за няколко спирки. Оказа се , че пътувах само една спирка и нататък метрото е затворено за ремонт :)

Виж сега Галя ще си щъка из Африка когато си поиска ;)

Най-много туристи из Аржентина и Бразилия бяха точно англичаните.

 

Стефан какъв е бюджета ти ? Ако разликата е до 15-20 паунда по-добре избери нещо в центъра. Ееех имаше едно чудно място точно зад Пикадили Съркъс , но няма го вече.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Благодаря на всички отзовали се!!!  

Семейния съвет реши да сме в по в центъра. Семейна сбирка и съм решил да "развържа кесията" (и без това нямам избор). Може би е по-удачно студио или апартамент - хем ще имаме възможност за сиеста, хем да се съберем на раздумка и "инструктаж", хем да сме на пешеходно разстояние до основните забележителности. 

Е, все пак не е лошо да оптимизираме за да остане за някоя друга екскурзиийка - идва Великден, майски празници...

За бюджета не ми се мисли - имам три жени..... 

Редактирано от stefanrusev
Връзка към мнение

Благодаря на всички отзовали се!!!  

Семейния съвет реши да сме в по в центъра. Семейна сбирка и съм решил да "развържа кесията" (и без това нямам избор). Може би е по-удачно студио или апартамент - хем ще имаме възможност за сиеста, хем да се съберем на раздумка и "инструктаж", хем да сме на пешеходно разстояние до основните забележителности. 

Е, все пак не е лошо да оптимизираме за да остане за някоя друга екскурзиийка - идва Великден, майски празници...

За бюджета не ми се мисли - имам три жени..... 

 

Какво мислиш за ей това например: https://www.airbnb.com/rooms/2060485?checkin=04%2F30%2F2015&checkout=05%2F05%2F2015&guests=2&s=mEYJ

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уоу, супер локация! Е този район търсим! Има ли някакви трикове с резервациите, някое кодче ?

Редактирано от stefanrusev
Връзка към мнение

Уоу, супер локация! Е този район търсим! Има ли някакви трикове с резервациите, някое кодче ?

 

Ако все още нямаш профил, може да се регистрираш с линка от тук: http://magelanci.com/topic/2286-airbnb-пълни-инструкции-за-резервация-много-подробн/?p=62415 Получаваш $25.

 

Ако вече имаш регистрация в същата тема накрая Stryper писа за следните кодове:

 

Berlin : BERLIN2015

Brussels : BRUXELLES2015

Dublin : DUBLIN2015

Lisbon : LISBONNE2015

London : LONDRES2015

Madrid : MADRID2015

Prague : PRAGUE2015

Rome : ROME2015

Stockholm : STOCKHOLM2015

Vienna : VIENNE2015

 

Само 10€, ма от сърце!

 

Пак от Stryper е това, но не знам дали ще се справиш с изискванията, става само за живеещи в UK. 

Разбира се - за да се използва трябва анлийско IP и английска карта: VCLOUD50UK - намалява 50 лири при резервация за 100 и важи до 31.03.2015

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Регистриран съм, вече го ползвахме Салвадор. За резервацията през магеланския линк  да мина? Все още не е 100% сигурно но този апарт. ми хареса.

Магеланциииии, давайте съвети и идеи!!!! ( Какво не прави прави човек за среща с чичо Джак  ;) )

Връзка към мнение

Регистриран съм, вече го ползвахме Салвадор. За резервацията през магеланския линк  да мина? Все още не е 100% сигурно но този апарт. ми хареса.

Магеланциииии, давайте съвети и идеи!!!! ( Какво не прави прави човек за среща с чичо Джак  ;) )

 

Не, линка няма значение, след като имаш профил цъкай с него и така :)

 

Избрах апартамента по много груб критерий - филтриране по цена до $150, собствено жилище, за двама души и се оглеждах да е в центъра. Района на Виктория принципно има добри връзки и този ми изскочи с добри ревюта, но имаше много други на подобна цена и с подобна локация. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз лично не съм ги ползвал, защото нямаше места за мои дати, но една позната ми препоръча тези, може да ги погледнеш:

Цък и Цък

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Да не пиша в нова тема. Втрещих се и аз от цените. Търсим 2 нощувки - 2 семейства с по един тинейджър на 15 момче и момиче за 10-12.07.2015. Лошо, че са петък и събота и цените са високи. Това 400 евро на вечер на семейство. Та въпросът ми е за района на този хотел. Четох, че източен Лондон не е за препоръчване, но в центъра не бих ги платила. http://www.booking.com/hotel/gb/docklandspremiertravelinn.bg.html?aid=368032;label=1765_city-banner_cta-1_v2-zgcABQgBCAgB-AcB-QcBAggB9wcAEQgA9QcD-gcBBAgB_gcB2wcA4wcAIwgBCwgADggAEAgD;sid=a95dc0e550f5d84af65c8ad7bb5a0ab2;dcid=4;age=15;checkin=2015-07-17;checkout=2015-07-19;dist=0;group_adults=2;group_children=1;group_rooms=23010406_85339481_0_2_2_0_0;no_rooms=1;req_adults=2;req_age=15;req_children=1;srfid=6396572761ccefdf403d20e244671ea08ee96a3aX4;type=total;ucfs=1map_closed

 

От 10 дни няма и оферта за Лондон в hrs. Хвърлям и по едно око в Airbnb, но засега предпочитам хотел с безплатна анулация.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.