Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Не плачи!

Ако дестинацията ти е на сърце я планувай за следващата отпуска. Излизат билети от София с един стоп под 100 евро, а ако летиш през Германия е възможно и да не се наложи нощувка.

преди 20 минути , Боби каза:

Чета и плача. За изразходената отпуска за 2017та :( 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз надничам в темата, че ми трябват билети за Мадрид - 6-25 октомври.:rtfm:

Пък техните часове са ми най- удобни.

 

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Milano (Bergamo) - Eilat (Ovda):

    16-23 novembre a 60€ - Prenota
    19-26 novembre a 60€ - Prenota
    23-30 novembre a 60€ - Prenota
    5-12 novembre a 62€ - Prenota
    9-16 novembre a 62€ - Prenota
    12-19 novembre a 62€ - Prenota
    26 novembre - 3 dicembre a 63€ - Prenota
    30 novembre - 7 dicembre a 63€ - Prenota
    29 ottobre - 5 novembre a 69€ - Prenota
    2-9 novembre a 69€ - Prenota
    10-17 dicembre a 70€ - Prenota
    14-21 dicembre a 70€ - Prenota
    3-10 dicembre (ponte 8 dic.) a 85€ - Prenota
    21-28 dicembre (NATALE) a 100€ - Prenota

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Massive sale 10 EUR one way

Много са дестинациите и датите - предимно през октомври и ноември:

Тук са от София, а има още много и от много места, билетите от Милано до Ейлат вече са по 10 евро ;) 

 

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Разглеждам вариант   до Мадейра - октомври 20.10 -29.10.17  С раян ер  - София -Милано -София  за 20е , Милано-Порто-Милано -44е , Порто- Мадейра -Порто 64е - изи джет. Отиване и връщане  128е. 

Това което ме вълнува е мога ли да купя на един билет първите два полета на раян. Идеята ми е ако това е възможно да букна и един багаж. В противен случай... багажа отпада.   

Връзка към коментар
преди 40 минути , Monika_Koko каза:

Разглеждам вариант   до Мадейра - октомври 20.10 -29.10.17  С раян ер  - София -Милано -София  за 20е , Милано-Порто-Милано -44е , Порто- Мадейра -Порто 64е - изи джет. Отиване и връщане  128е. 

Това което ме вълнува е мога ли да купя на един билет първите два полета на раян. Идеята ми е ако това е възможно да букна и един багаж. В противен случай... багажа отпада.   

Не можеш. Два полета на общ билет дават само с трансфер през Фиумичино или Бергамо. Полетите ти не са през въпросните летища.

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Мари Николова каза:

И аз гледам за по-близките острови:)За Мадейра има доста варианти с по една нощувка м/у полетите.За Канарските острови се чудя цена 85 - 100е добра ли е за двупосочен?

 

Струва ми се добре.

Редактирано от Щастливеца
Връзка към коментар
преди 54 минути , Мари Николова каза:

И аз гледам за по-близките острови:)За Мадейра има доста варианти с по една нощувка м/у полетите.За Канарските острови се чудя цена 85 - 100е добра ли е за двупосочен?

Цена за Канарските острови около 100 евро в октомври е много добра - навсякъде може да се ползва плаж и времето е чудесно. В ноември е често срещана, но ако нагласиш полетите да са в удобни часове също е добра. В зависимост на кой остров отидете може да направите освен разходките по забележителности и плаж. Има много информация в темата за Канарските острови, а  идеи за маршрути има изключително подробно и добре описани в блога на @Зани , а тук също има заслужаваща вниманието информация от @ruwenzogy

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ето този вариант :

Wed 25/10/17 06:30 Sofia SOF 23:30 Lanzarote ACE 18:00 h / 1 change

Back Wed 01/11/17 09:25 Lanzarote ACE 01:55 Sofia SOF 15:30 h / 1 change

 

€95.96 Length of stay: 8 days
 
.....в комбинация с ето този хотел на плажа през ММТ с BOOKTRIP дава цена за двама 600лв.Не знам как е като местоположение за разглеждане на острова,но е близо до летището.Ако някой е ходил - Задължително ли е наемането на кола за разглеждане на острова или има уреден транспорт?
 
П.П Таньо,мерси за подробния отговор.

 

 

 

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Ето този вариант :

Wed 25/10/17 06:30 Sofia SOF 23:30 Lanzarote ACE 18:00 h / 1 change

Back Wed 01/11/17 09:25 Lanzarote ACE 01:55 Sofia SOF 15:30 h / 1 change

 

€95.96 Length of stay: 8 days
 
.....в комбинация с ето този хотел на плажа през ММТ с BOOKTRIP дава цена за двама 600лв.Не знам как е като местоположение за разглеждане на острова,но е близо до летището.Ако някой е ходил - Задължително ли е наемането на кола за разглеждане на острова или има уреден транспорт?
 
П.П Таньо,мерси за подробния отговор.

 

 

 

 

Хотела ти е в Аресиве. От там има транспорт за навсякъде, т.е. удобна изходна точка е. Трябва предварително да провериш разписанията, защото до много места има автобус само 2-3 пъти дневно. В Аресиве ще намерите оранизирани трипове. Нe са евтини, но за един пълен ден може да се видят много неща. Препоръчвам и трип свързан с изкуството на César Manrique. Впечатляващ автор е и въздейства по особен начин ...Наемането на кола също има плюсове, но точно Ланзароте в този сезон ще ви даде и плаж, и хубави емоции от досега до различни неща. :)

Провери това, което искате да видите и прецени дали колата е задължителна. 

 

П.П. Канарските острови са винаги добра идея, но с коментарите не сме на точното място. Извинения за офтопика тук и по-горе!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.