Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

1 милион места от 9,99 евро до полунощ.

https://www.ryanair.com/bg/bg/

Тази промоция има ли условия до кога трябва да се е летяло, защото за моите полети няма особено намеление, хеле пък за по 10 евро :lol: :lol:

Връзка към мнение

Много интересно, аз ако бях, щях да направя ограничение поне по два критерия - мейл + име или мейл + номер на документ. Не че и тогава няма прецакване системата де :)

Системата няма как да я прецакаш - хитър маркетингов трик е това - да ти дадат някаква отстъпка с краен срок. Сега наистина има хора, които с ваучерите отиват и се връщат и не дават и стотинка - нито за полет, багаж, място, сандвичи, парфюмче, лотарийни билети, трансфер, но по-голямата част си купуват нещо допълнително. Но като си теглят сметката със сигурност Райън са на плюс от останалите, които ще си купят допълнителни услуги. Ако нещо не им излезе сметката със сигурност нямаше да може да се "врътне" системата - не е като да им е първи път да пускат ваучери.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мда, така е. Просто се учудих, че не правят проверка. Както и да е, аз съм доволна от промоциите им, забодох си скоро един Дъблин за 4 евро отиване и връщане, та не жалея вече чак толкова за ваучерите:)


Това за тук ли е, за Хумор ли е: 

Книга от полунощ, билет от обяд..

 

 

post-1962-0-05461000-1478815004_thumb.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

да купуваме или да чакаме още по-добри цени? А ако не пуснат промо на Черния петък? Как мислите?

Връзка към мнение

да купуваме или да чакаме още по-добри цени? А ако не пуснат промо на Черния петък? Как мислите?

 

Няколко пъти споменавам във форума, че миналата година Раян пуснаха билети за конкретни дестинации - от Лондон - по 1 паунд. Надявам се да го сторят и тази година, като бъде включена вече и България. НО. Билетите свършват много бързо, така че трябва да сте бързи - ако пуснат, разбира се.

Връзка към мнение

Доколкото разбирам ще има различни оферти през цялата седмица

We’re launching Cyber Week today with 250,000 seats on sale from €9.99 on over 400 routes, for travel in January and February, which are only available until midnight tonight. Customers should log on to Ryanair.com to bag a bargain today – and watch out for some massive savings every day this week.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има такива цени на билети, но както винаги са за избрани дестинации и то повечето се падат през седмицата което не е много оферта.

Търсих билет за Мадрид известно време,но цените се покачваха до днес докато не си го взех през rumbo.es за 33 евро двупосочен на Райън  27-30 януари,но тази цена е актуална само за Маестро.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Има такива цени на билети, но както винаги са за избрани дестинации и то повечето се падат през седмицата което не е много оферта.

Търсих билет за Мадрид известно време,но цените се покачваха до днес докато не си го взех през rumbo.es за 33 евро двупосочен на Райън  27-30 януари,но тази цена е актуална само за Маестро.

 

Цените през уикендите са винаги много по-скъпи. Аз мога да пътувам само тогава и съм натрупала експертен опит с тях. Все пак отнякъде трябва да идва оборотът на авиокомпаниите, за да предлагат и билети почти без пари.

Връзка към мнение

Цените през уикендите са винаги много по-скъпи. Аз мога да пътувам само тогава и съм натрупала експертен опит с тях. Все пак отнякъде трябва да идва оборотът на авиокомпаниите, за да предлагат и билети почти без пари.

И аз исках нещо подобно да напиша. Като цяло не ме топли във вторник и за 0лв. да ми дават цени. Проблем ми е също и когато полетите са 3 пъти в седмицата, което е най-често срещаното. Тогава нищо не може да се комбинира за уикенд или само с ден отпуск...

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз исках нещо подобно да напиша. Като цяло не ме топли във вторник и за 0лв. да ми дават цени. Проблем ми е също и когато полетите са 3 пъти в седмицата, което е най-често срещаното. Тогава нищо не може да се комбинира за уикенд или само с ден отпуск...

 

Така е, мен също... Затова винаги печеливши са хората на ненормиран (или липсващ) работен ден, които са гъвкави. 

Връзка към мнение

Даа, и при мен е точно така. Откакто се сдобих с второ дете вече само уикендите имат значение + 1 ден /петък или понеделник/. Като си спомня преди, само решаваме и тръгваме, а сега първо трябва да питам мама дали ще ме пусне, дали е свободна, има ли отпуска, ще иска ли да гледа 2 деца  :rolleyes: Обикновено няма проблем, да ми е жива и здрава. Но все сме зависими :) 

Връзка към мнение

Даа, и при мен е точно така. Откакто се сдобих с второ дете вече само уикендите имат значение + 1 ден /петък или понеделник/. Като си спомня преди, само решаваме и тръгваме, а сега първо трябва да питам мама дали ще ме пусне, дали е свободна, има ли отпуска, ще иска ли да гледа 2 деца  :rolleyes: Обикновено няма проблем, да ми е жива и здрава. Но все сме зависими :)

 

Решението е лесно и много приятно. Децата в самолета с вас. Ние баткото го водим с нас от 4 годишен. Като се умори го мятам на конче и продължаваме. Бонуса е, че вече обикаляме и много детски атракции и природонаучини музеи. Иначе е много хубаво за децата още от малки да им изградиш широк мироглед, ценности. А какво по-хубаво от обикаляне по света, музеи, изкуство, архитектура... Малката е много малка и за сега остава при бабата, ама докато стане голяма баткото вече ще е доста самостоятелен, така че събирайте багажа и напът...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

А Райън имат ли фиксирана дата за рожден ден както примерно Уиз където пускат уж евтини билети?

 

Не. "Ryanair" не са раждани от майка, те са остатъчен продукт от някакъв експеримент :)

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Не. "Ryanair" не са раждани от майка, те са остатъчен продукт от някакъв експеримент :)

 

Ще ме умориш бе, човек  :biggrin:

 

30 birthday - 8 JUL 2015

 

http://www.mirror.co.uk/money/ryanair-flight-salehow-to-find-cheap-tickets-6023483

Връзка към мнение

В 02:00 наше време ли стартират промоциите?

 

Никой не е анонсирал промоции за утре и не знам в колко часа ще стартират - ако има, ама не вярвам да пропуснат... Не че не съм се нагласила да чакам 12 часа  :biggrin: ако не заспя... Миналага година нямаше предварителен анонс, изневиделица ги спуснаха, аз ги хванах към 9 часа UK време, към 11 (май) ги спряха.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.