Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Таньо каза:

Нима не го очакваме?

Ми схемата с Маестро как работеше без проблем, там дори реално са ми давали по-големи отстъпки от някои билети, въпреки че все пак им плащах нещо..

Връзка към коментар
В момента, bad kid каза:

Ми схемата с Маестро как работеше без проблем, там дори реално са ми давали по-големи отстъпки от някои билети, въпреки че все пак им плащах нещо..

Тук говорим за ново ниво на промоция. Вече не плащаме :)

  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , Loverboy каза:

Според мен трудно ще ги канселират, защото покупката е направена вече през Ryanair, а тия няма да им върнат пари. Ако беше грешка на самата авиокомпания и купувахме директно през нея (т.е. error fare на Ryan) - да, но в тоя случай... 

Не съм казал, че ще канселират.

Забавно е, а ако почнат да пишат - още повече! :lol:

Супер "черен уикенд".:lol:

преди 3 минути , bad kid каза:

Ми схемата с Маестро как работеше без проблем, там дори реално са ми давали по-големи отстъпки от някои билети, въпреки че все пак им плащах нещо..

Стискам палци тези схеми да се задържат повече, че .... полетите за 2019 г. все още не са излезли ... :lol:, а 2018 се напълни ... :dancing:

Редактирано от Таньо
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Равносметката за днес.

 

София - Братислава - 4 еднопосочни билета през momondo.co.uk -> opodo.co.uk - 2,81 лв общо.

Милано - София - 4 еднопосочни билета по същата схема - 22 лв общо.

 

Спестени над 270 лв, доста съм доволна. Огромни благодарности на всички за споделената информация.

 

Сега чакам в другата посока, ама засега нищо няма. Всичко е плащано с една единствена Visa Electron.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

Тук говорим за ново ниво на промоция. Вече не плащаме :)

http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/free-flights-ryanair-sale-cheap-tickets-michael-oleary-a7436901.html :biggrin:

Връзка към коментар

Точно се бях депресирала, че не намирам нищо и... Изведнъж се сетих да проверя за Порто - Лисабон през март.

 

Резултатът: 08.03 Порто - Лисабон за -3.94 паунда, закупени 2 отделни билета директно през Opodo.co.uk, "плащане" с Paypal (дори не поиска въвеждането на акаунт) :lol:

Редактирано от chandni
  • Браво 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Ако на някой му се ходи безплатно до Порто директно от оподо

София-Брюксел 20,01 - безплатен

Брюксел-Порто 20.01- безплатен

Порто-Брюксел 24,01 - безплатен

Брюксел-София 24,01 безплатен

 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 5
Връзка към коментар

След много мислене се сдобих с билет London - Sofia на Bulgaria Air за 4 май, петък вечерта, след работа - точно за именния ми ден :) 

 

Цена 59 евро, с Visa Debit. Зная, че на фона на нулевите билети изглежда смешно, но аз съм много доволна. Точно преди Bank Holiday (цените са луди). Полет от Heathrow - което означава огромно удобство за мен, без да пътувам до майна си Райна (допълнителни немалко £ за паркинг и/или транспорт) и без да взимам отпуск (ще се изсуля по терлички). Връщането ще го взема с British Аirways с avios - само да превърля последните мили от AMEX картата - и нея я взех преди години благодарение на съвета на бразилския ни приятел.

 

Благодаря ви :)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

За 7.09 - Братислава е за 0.32 GBP, а обратния на 10.09 е с отрицателна цена. Само че сега се появи друг проблем. Ще летим с дъщеря ми която ще бъде на 13 навършени към 7.09. и според правилата на wizz няма право да лети сама. Как да процедирам? Да купя билети за нея и за мен и след това да се обадя на wizz? 

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , christuff каза:

Ако на някой му се ходи безплатно до Порто директно от оподо

София-Брюксел 20,01 - безплатен

Брюксел-Порто 20.01- безплатен

Порто-Брюксел 24,01 - безплатен

Брюксел-София 24,01 безплатен

 

 

Дати може ли?

Връзка към коментар
преди 5 минути , Zaro каза:

Има нещо тъмно в цялата работа. В Оподо се появи даже и Маестро, цената е над нулата, но пак е по-изгодна от сайта на авиокомпанията.

Дано няма нищо общо с „изкъпването на белите лъвове”  в 1860 година. :)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Таньо каза:

Дано няма нищо общо с „изкъпването на белите лъвове”  в 1860 година. :)

* Opodo adds a service charge of £2.95 per passenger and segment to all transactions. The best price available includes a discount and is available when paying with Maestro.
Сега добавиха, че е само с Маестро, но пак излизат нулеви цени с другите карти. 
 
Не знам дали да купя :D 
 
Кажете, освен Братислава септември/октомври, друго интересно?
 
Напомням - целият март е с безплатен Берлин. :)
Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При мен пък пише друго. 

 

The best price available includes a discount and is available when paying with Visa Debit/Delta.

 

Обаче като почна да въвеждам номера на картата си-Мастър кард пише ето това 

 

-£0.11 payment method fees by card type.

 

:lol:

 
 
Връзка към коментар

Аз улових  София - Барселона за 06.12 , един билет за 0,99€ и един за 6,95€ . За връщане удрям на камък, купих един Барселона до Шарлероа за 0,99€ на 10.12, но се оказа че няма Раянски Брюксел- София (спрян е, а излизаше в azair,които ме подведоха много грубо и се набутах 0,99€ :) ). Билетите ги взех през kayak.it и momondo.it.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моля кажете как да трансформирам резервация за възрастен в детска такава, за полети на уиз?

 

Относно таксите посочени в последните постове по-горе: В оподо аз платих с пейпал и нямаше никакви условия, само комисионната на пейпал, но 4% върху цена на билет 0,32GBP = крайна цена 0,33 GBP :lol:

Връзка към коментар
преди 4 минути , КолЮ каза:

Моля кажете как да трансформирам резервация за възрастен в детска такава, за полети на уиз?

 

Относно таксите посочени в последните постове по-горе: В оподо аз платих с пейпал и нямаше никакви условия, само комисионната на пейпал, но 4% върху цена на билет 0,32GBP = крайна цена 0,33 GBP :lol:

Обаждане по телефона. Има публикуван безплатен в другата тема.

Редактирано от Таньо
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , КолЮ каза:

В оподо аз платих с пейпал и нямаше никакви условия, само комисионната на пейпал

Аз в opodo избрах Paypal, но тъй като цената беше отрицателна, дори не ме накараха да въвеждам данни за Paypal акаунт, съответно не съм плащала и стотинка.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яни
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.